שווה לקנות את ה-ZUNE? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לקנות את ה-ZUNE?

gal140

Recommended Posts

אם אני לא טועה יציאת וידאו יש גם ל classic.

ותסלח לי אפילו אם אתה לא תשתמש ב 80 גיגה בשביל מוזיקה בוא נחשיב את זה בתור נגן של 30 גיגה ועוד כונן נייד של 50 גיגה מתנה, כי יחסית למחיר של ה ZVM אתה מקבל 50 גיגה מתנה.

כן אני יודע שכמו כל הכרזה של אפל בעבר גם עכשיו קריאטיב וכו' יישרו קו, אבל כרגע ה הכי שווה את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסיק לעוות דברים, זה שאפל לא נתנו לו עוד שמות, זה לא אומר שהוא לא השתנה.

אנשים נתנו לו את התוספת של הדור כדי להבדיל בין הדורות (מן הסתם שגם מבינה שיש דורות (כאילו דה), היא פשוט לא שמה כדי שלא יכער את השם הרשמי).

אתה ממש בלבלת פה הכל, כנראה שאתה לא מבין.

אם רוצים להמליץ למישהו נגיד על אייפוד: "תקנה את האייפוד וידיאו (דרוש כדי שלא יחשוב שזה השאפל או הנאנו) דור 5.5 (כדי שיידע לקנות את השיפור, 5.5, ולא את המקורי, 5.0).

אם לא מציינים את הדורות, זה לא אומר שאין (כמו שאין במטוסי קרב, אבל המונח הזה קיים וחשוב).

וכן, אני מודע לזה שה-ZVM יותר טוב, יש לי אחד (וגם אייפוד, אמנם לא וידיאו, אבל זה אותו עקרון חוץ מהקטע של הוידיאו).

הבעיה פה, שאין לו ולא ל-zune תמיכה בעברית (כרגע, לכו תדעו אם זה ישתנה), וכישראלים שלרובנו אוסף מוזיקה בעברית זה יכול להוות חסרון רציני.

לי למשל, יש אוסף של 700 שירים בערך, וממש מעצבן אותי שאני לא יכול לדעת איזה שיר אני אשמע. הפתרון היחידי (והדפוק) שמצאתי, זה לעשות מכל האוסף העברי playlist, לשים ב-shuffle, ואז להעביר עד שאני מוצא שיר טוב. אכן, פתרון דפוק!.

אז כן, למרות שיש לי את ה-zvm ולמרות שאני יודע שהוא יותר טוב מהאייפוד, ויש לו גם יותר פיט'צרים, אני אמליץ על האייפוד (בעיקר בגלל העברית, ובנוסף בגלל עניין הנפח).

וזה שלכל נגן ג'נרי יש עברית, זה לא עוזר לנו יותר מידי בדיון הזה, וגם לא ממש קשור אליו.

כל השמות שנתנו לאייפוד היום לא קשורים לאפל בכלל רק שתדע. תמיד זה היה פשוט אייפוד. אבל פשוט אנשים השתמשו בשמות משלהם, אז החליטה שהגיע הזמן לתת לו שם.

שוב - נפח ותמיכה בעברית זה לא פרמטר לאיכות!!

אתה כנראה לא הבנת. אתה ממליץ לו על האייפוד בגלל שהוא תומך בעברית ויש לו נפח גדול. זה לא עושה את הנגן יותר טוב!!! אז סתם נתתי לך דוגמא של נגן ג'נריים שתומכים עברית.

חוץ מזה שאפשר להסתדר גם בלי עברית. יש היום תוכנות שהופכות את השמות של השירים מעברית לאנגלית עברית. ככה: שלום-> shalom.

דקטור, מי שלא צריך 80 ג'יגה שלא יקנה אייפוד!! יופי, ומה הוא יעשה עם עוד 50 ג'יגה?

יש הרבה נגנים ששוים את המחיר אבל זה לא אומר שהם יותר טובים. והאייפוד לא יותר טוב מהZVM.

אנשים נראה לי שאתם קצת מסונוורים מהאייפוד החדש כי הוא חדש והוא יצא כולה לפני יומיים. תמיד זה ככה, תמיד שאפל מוציאים מוצרים חדשים אז הם מושכים את העין וגורמים לך לרצות לקנות את זה ישר. אבל ארי כמה זמן זה עובר. לי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותסלח לי אפילו אם אתה לא תשתמש ב 80 גיגה בשביל מוזיקה בוא נחשיב את זה בתור נגן של 30 גיגה ועוד כונן נייד של 50 גיגה מתנה, כי יחסית למחיר של ה ZVM אתה מקבל 50 גיגה מתנה.

כן אני יודע שכמו כל הכרזה של אפל בעבר גם עכשיו קריאטיב וכו' יישרו קו, אבל כרגע ה הכי שווה את המחיר.

אחלה אני מקבל 50GB מתנה ומוותר על הרבה פיטצ'רים ותכונות שחשובות לי הרבה יותר מעברית וכמה ג'יגה בייטים עודפים [כמו איכות , לדוגמא..?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאפשר להסתדר גם בלי עברית. יש היום תוכנות שהופכות את השמות של השירים מעברית לאנגלית עברית. ככה: שלום-> shalom.

יש לך אולי קישור לתוכנה כזאת (יש לי במקרה גם חבר שקנה ZVM ושאל אותי לגבי תוכנה כזו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה שיש עוד 50 ג'יגה לאייפוד, אבל הוא עולה 600 שקל יותר מה-ZVM עם ה-30 ג'יגה.

במחיר של ה-80 ג'יגה אייפוד יש 60 ג'יגה ZVM, זה מה שכן, אבל לי מספיק 30 ג'יגה, ואני לא צריך להוסיף 600 שקל בשביל עוד 30 או 50 ג'יגה.[br]פורסם בתאריך: 8.09.2007 בשעה 23:17:30

קוראים לתוכנה reverseit.

עכשיו אני רואה שלאייפוד קלאסיק אין בכלל יציאה לטלויזיה. חבל. לי יש ZVM ואני משתמש די הרבה ביציאה לטלויזיה.

לדעתי בכלל אין ספק איזה נגן טוב יותר.

מה זה בדיוק היציאה לטלוויזיה? זה אומר שאתה יכול להקליט מהטלווויזיה או פשוט כאילו לראות על המסך של הטלוויזיה ולשמוע מהרמקולים שלה במקום מה-ZVM?

והכבל לטלווזיה לא נכלל בחבילה עם ה-ZVM, נכון? כמה הוא עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היציאה לטלוויזיה מאפשרת לך לראות שיש על הZVM ברזולוציה של עד 640 על 480 [VGA] על צג הטלוויזיה.

אגב, זה אמנם נשמע רזולוציה מאוד נמוכה, אבל בפועל היא גבוהה הרבה יותר מרזולוצית השידור של HOT וYES בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה שיש עוד 50 ג'יגה לאייפוד, אבל הוא עולה 600 שקל יותר מה-ZVM עם ה-30 ג'יגה.

תפסיק להסתכל על מחירים של חנויות בארץ, ה- CLASSIC עדיין לא הגיע לארץ והמחיר שלו בחו"ל זהה לזה של ה-ZVM, אין סיכוי שהוא יעלה כמה מאות שקלים יותר ממנו כאשר הוא יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המחיר של החברה הם עולים אותו דבר.

האייפוד גם במחירים בחנויות אף פעם לא ירד בצורה משמעותית מה250 דולר. את הZVM אפשר למצוא בהרבה פחות.

אבל שוב זה לא משנה. הZVM נגן טוב יותר. ורק מי שצריך 80 ג'יגה שיקנה את האייפוד.

שווה לקנות את הZVM בארץ. קצת יותר מ1200 שקל וגם מקבלים את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...