מה אתם אומרים על מסך 22 אינטש רחב של LITE-ON ?? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על מסך 22 אינטש רחב של LITE-ON ??

אישי555

Recommended Posts

התכוונתי לקנות VIEWSONIC ממש מחר אבל לפני זמן קצר קיבלתי ממפעל הפיס את ההצעה הזאת (הם שולחים לי מדי שבוע כל מיני הצעות שונות וזולות כי אני מנוי) שנראית לי משתלמת יותר.

יש הבדל של 100 שקל לטובת LITE-ON.

אהה כן-הצרכים שלי הם אינטרנט (יוטיוב YNET ושטויות כאלה) וקצת . אני לא משתמש בו למשחקים/גרפיקה

איזה מהם לקנות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מסכי ה 22 אינץ' הם עם פאנל TN הגרוע אבל יש כאלה שלא ממש איכפת להם זוויות צפייה דיוק ואחידות צבעים העיקר שיהיה כמה שיותר זול.

אם אתה מבין אלה אז לא ממש ישנה לך מה נגיד.

אני מציע לך לבדוק בעיניים שלך מסך 22 אינץ' ותשווה למסכי 20 אינץ' עם פאנל איכותי כמו הדל 2007 ואם גם אז תחשוב ששוה לקנות 22 אינץ' אז לך על זה.

אבל לא מציע לך לקנות על עיוור מסך עם פאנל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מומחה ולא עוסק בתחום המחשבים. אני לא מבין כ"כ בדקויות האלה. כולה אני רוצה מסך שיהיה גדול ויאפשר צפייה סבירה בסרטונים באינטרנט ועבודה באופיס. יותר מזה אני לא צריך. ההפרש בין הדגמים שציינתי הוא 100 ש"ח. זה לא הפרש גדול אבל זה גם לא הפרש קטן. זה 10% ממחיר מסך ממוצע היום.

אם תגידו שהחברה LITE-ON היא זבל אז אעדיף את VIEWSONIC. לא אריב על 100 ש"ח. אז מה כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי אומר שזה נבלה וזה טריפה.

כמו שאמרתי לך לך תראה את המסכים אל תסמוך על המילה שלנו.

פה לא ימליצו לך על פאנל TN אז חבל על הזמן שלך.

אין קשר למומחיות שלך במחשבים זה העיניים שלך ורק העיניים שלך יקבעו.

אם אתה רוצה לשים את הכסף שלך על קרן הצבי בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד אבל כשאתם אומרים שאלך לבדוק בעצמי את המסך זה לא עוזר כלל!

הרי המסכים מציגים תמונות ומבחינתי זה בסדר. זאת אומרת אני לא יודע להבחין באיכות אלא אם היא ממש קיצונית ואז תמיד אפשר להגיד לי שזה בגלל האתר אינטרנט או שהאיכות סרטון המקורית לא טובה או שהתמונה שמוצגת במקורה לא טובה. מה אני אמור לעשות אז?

איך אני יכול להבחין?

ובכלל-ברשותי מסך 17 CRT שנמצא כבר יותר מ-4.5 שנים. האם ייתכן שמסך שנמכר היום יהיה פחות טוב ממה שכבר ברשותי? לדעתי לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא מסכי CRT עדיין טובים יותר ממסכי LCD אבל החיסרון הגדול שלהם לעומת ה LCD שהם כבדים ותופסים הרבה מקום.

לכן ההבדל בין LCD עם פאנל TN יהיה גדול יותר לעומת מסך CRT מאשר LCD עם פאנל S- למשל.

האם מה שאתה אומר שלא משנה לך האיכות?

אז תקנה מה שהכי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכר את הפרק של סיינפלד שג'רי דיבר עם ג'ורג' על זה שהמוסכניקים יכולים להגיד לך שצריך להחליף מוט ג'ונסון באוטו ואתה תגיד-בטח כן כן תחליפו? ככה אני מרגיש עכשיו. מה אתה מדבר איתי על המושגים האלה? מה אני מבין בזה?

אם אתה היית צריך להחליט בין 2 הדגמים שציינתי-מה היית בוחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי בוחר בשום מסך 22 אינץ' אבל אם אתה מתעקש בין שני המסכים האלה אז הייתי בוחר ב VIEWSONIC שהיא חברה טובה יותר.אבל שלא תבוא אחר כך ותגיד לי שעדיף ה CRT שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים.. היום כבר הפער בין איכות LCD ו-CRT מצטמצם.

ובמיוחד כשהצרכים הם ואופיס, אני לא רואה סיבה לשקול לקנות CRT.

אני גם הייתי הולך על ה-viewsonic, חברה ידועה עם שם טוב. אני כמעט בטוח שהמסך של liteon הוא מוצר מדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...