שאלות לגבי מפצל USB - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי מפצל USB

composite

Recommended Posts

שלום...

כיוון שאני צריך עוד שקעי USB והאלו שכבר יש לי מתפרקים, אני מעוניין לקנות את ה- USB HUB הזה:

http://www.dlink.com/products/?model=DUB-H7

המודל הוא D-Link DUB-H7 7-Port 2.0 Hub והוא נראה לי איכותי.

אני מעוניין לחבר אליו עכבר, מקלדת, קורא כרטיסים, gamepad, ואפילו חיצוני (הכונן פנימי והוא הוכנס למארז החיצוני שנקנה בנפרד. שניהם מקבלים את הכוח שלהם משקע רגיל, יש לציין) ועוד כמה דברים...

האם זה יהיה חכם?

האם מוצר כזה הוא מומלץ?

האם איכשהו הוא יפגע בביצועים\תפקודיות של המוצרים הנ''ל שיחוברו דרכו? (ובפרט של הכונן קשיח החיצוני!)

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

יש לי את המפצל הנל,מדובר במוצר איכותי ובהחלט מומלץ ונחוץ ואין סיבה שיפגע בביצועים(הרי זה כל הרעיון...).

יש לו חיסרון אחד לתשומת ליבך: כמו רבים ממפצלי הUSB2 הוא דורש חיבור לחשמל(מצורף).

what were you doing on the roof,Hans"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות להראות לנו את מצב שקעי ה-USB לך במחשב ? אם כן צלם אותם ותעלה אותם...

למה זה חשוב? הקדמיים שהם רק שניים (וזה קצת מאוד בשבילי) רופפים מאוד, בקושי אפשר לחבר, והאחוריים, שהם עוד סבירים, מאוד לא נגישים והמוצרים שאני מחבר ל- USB הם לרוב ניידים. תמונה לא תמחיש את כל זה.

jbgood, האם הוא מספק מספיק כוח למוצרים? 90% מהביקורות ב- .com על המוצר הן 5 מתוך 5, אך יש כמה שטוענות שיש ניתוקים לעיתים קרובות, שהמוצרים המחוברים לא עובדים, והכי גרוע - עם 7 מכשירים מחוברים, אין מספיק כוח לכולם והם לא עובדים. יש רק דבר אחד שהם שכחו לציין - האם הם השתמשו בספק כוח שמגיע עם המוצר או לא. אני מניח שעם הספק אז אין בעיות חשמל, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...