עוד פיקסל מת?! הרביעי במספר מנקסטופ. - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד פיקסל מת?! הרביעי במספר מנקסטופ.

xena

Recommended Posts

אין לי כוונה להיכנס לעניין של מי אשם בנושא, אבל אני מיעקב לא קניתי ולא אקנה.

כי גם אם לקוח שלך עשה טעות ופתח איתך בדיון לא ראוי במקום פומבי, אתה חזרת על הטעות שלו והגבת בפומבי והתקפת אותו! אני לא אומר שהוא צודק, אבל שירות לקוחות בסיסי זה אומנם לא לעבוד לפי "הלקוח תמיד צודק", אבל כן "הלקוח לעולם אינו טועה". מלבד לזאת, הדרישה שלך להתנצלות היא כאילו נפגע כבודך בצורה כלשהי ואתה חש נעלב, התנהלות שמתאימה לחאפר שמוכר למי משקל בשוק, לא לאדם רציני שמגלגל עשרות אלפי דולרים בחודש.

צודק! אין לי מה להוסיף פשוט קלעת בול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, רוב הלקוחות טועים. אבל אתה לא יכול לומר ללקוח "אתה משקר" גם כשאתה בטוח ב99% שזה נכון, ובטח ובטח שלא לצרוח עליו "לך לעזאזל"(מה שעשו כאן, רק בקצרה) בפומבי מול מאות לקוחות פוטנציאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול ועוד איך.

שלקוח משמיץ חנות בפומבי,יש לזה השפעה ישירה,אני בטוח שכמה אנשים פה לא יקנו אצל יעקוב בגלל המקרה הנ"ל.

ועוד שהלקוח מטעה אם בכוונה ואם לא אנשים לגבי המקרה זה משפיע,ולבעל החנות היה כל זכות להגיב כמו שהוא הגיב.

ואיך זה יכול להיות שאתה בא לפורום ומשמיץ את החנות עוד לפני שהרמת טלפון לבעל החנות וסיפרת לו על המקרה?

בקיצור הוא יצא טמבל ברמות,וההתנצלות שלו הייתה במקום.

אם היתה בעיה עם החנות כל מי שקנה במכירה הקבוצתית היה מתלונן פה על בעיות במסך.

כן יכול להיות שיש לו בעיה חשמלית בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכנו הרבה אפשרויות :

מאחורי המסך בתוך הבטון של הקיר יש שטף מגנטי חזק כמו ארון חשמל או אנטנה סלולרית שמותקנת אצל השכן ללא ידיעת השכנים (למרות שמדובר ב LCD ולא CRT) הדבר משפיע.

המסך חשוף לשמש.

המסך חשוף לטמפרטורות קיצוניות המישתנות באופן דחוף (ליד מזגן או תנור ) חום וקור באופן שוטף ומיתהווים סדקיים מיקרוניים פנימיים בפנל.

כרטיס המסך של המחשב לקוי.

הספקת החשמל בילתי יציבה.

ניקוי לא נכון בחומרים לא נכונים או לא זהיר של המסך.

טילטול של המסך או חשיפתו לרעידות רציניות הנוצרות למשל על ידי סאב וופר באיזור הגורם סדקים פנימיים בפנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לקונה של 4 המסכים יש בעיית חשמל בבית או תקלה בכרטיס המסך של המחשב שהורסת פיקסלים או שאולי אפילו הוא מישתמש בתדר ורזולוציה שאינם ניתמכים במסך וכך הוא הורס את המסכים ?

אולי הקונה "מטפל" במסכים כדי ליצור פיקסלים מיתוך אינטרס (קשר ליבואן הרישמי למשל הרי זו לא בעיה להחליף פנל לפנל דפוק באותו מסך) ) או סתם כי בא לא.

יעקב בסדר גמור, הקונה אפילו לא יצר קשר עימו וכבר שפך ערמה של שטויות והיתלהם במקום לפנות לשירות.

משהוא ניראה מאוד לא תמים בסיפור 4 המסכים.

הכל ספקולציה ובגדר השערה

אסכם למתעצלים לקרוא:

מסך 1 - 2007FP, נשלח אליי לבית עם פיקסל מת בתחתית ברגע ההדלקה (פיקסל שחור קטן).

מסך 2 - 2007FP גם נשלח אליי לבית וגם עם פיקסל מת הפעם באמצע המסך ברגע ההדלקה. המסך הוחזר ליעקב, שכן העדפתי להישאר עם מסך 1 שהיה במצב פחות חמור מבחינת מיקום הפיקסל (גוש פיקסל שחור גדול).

מסך 3- 2407WFP, עובד של יעקב חיבר אותו בחנות, פיקסל מת בזמן ההדלקה (פיקסל שחור קטן).

מסך 4 - 2407WFP, נבדק אצל יעקב, היה תקין. אחרי שבועיים אצלי הופיע פיקסל מת באמצע המסך (פיקסל לבן-ירוק קטן).

מסך 1 היה אצלי חצי שנה, ובזמן הזה החלפתי מחשב - כולל כ.מסך. רוצים להאשים את המחשב החדש? מסך 1 עבד על החדש כ 4 חודשים וכלום לא קרה. המשותף לכל המקרים הללו הן העיניים שלי שצפו בכל המסכים. מלבד זאת אין קשר בין המקרים. אלא אם כן יש לי עיניי סופרמן, הפיקסלים המתים בכל אחד מהמסכים אינם באשמתי.

אני לא מאמין שאני מגיב להודעה הנבערת הזאת, אבל שיהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסכם למתעצלים לקרוא:

מסך 2 - 2007FP גם נשלח אליי לבית וגם עם פיקסל מת הפעם באמצע המסך ברגע ההדלקה. המסך הוחזר ליעקב, שכן העדפתי להישאר עם מסך 1 שהיה במצב פחות חמור מבחינת מיקום הפיקסל (גוש פיקסל שחור גדול).

מסך 3- 2407WFP, עובד של יעקב חיבר אותו בחנות, פיקסל מת בזמן ההדלקה (פיקסל שחור קטן).

מסך 4 - 2407WFP, נבדק אצל יעקב, היה תקין. אחרי שבועיים אצלי הופיע פיקסל מת באמצע המסך (פיקסל לבן-ירוק קטן).

מסך 1 היה אצלי חצי שנה, ובזמן הזה החלפתי מחשב - כולל כ.מסך. רוצים להאשים את המחשב החדש? מסך 1 עבד על החדש כ 4 חודשים וכלום לא קרה. המשותף לכל המקרים הללו הן העיניים שלי שצפו בכל המסכים. מלבד זאת אין קשר בין המקרים. אלא אם כן יש לי עיניי סופרמן, הפיקסלים המתים בכל אחד מהמסכים אינם באשמתי.

Xena, האם איי פעם נסעת לירושליים לבדוק את המסכים במו עינך\ביקשת ממישהו שיבדוק\ביקשת שיעקוב יבדוק?

אם לא, זה בטח מסביר הרבה...

אם כן בדקת ולא התגלו פיקסלים אצל יעקוב, ברור שהבעייה אצלך בבית מהדוגמאות שהביאו כאן.

אני ממליץ לך אם תקנה עוד מסך\תחליף מסך אצל יעקוב תנקט בצעדים הבאים: לנסוע לירושליים ולבדוק את המסכים במו עינך\לבקש ממישהו שיבדוק\לבקש שיעקוב יבדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xena, האם איי פעם נסעת לירושליים לבדוק את המסכים במו עינך\ביקשת ממישהו שיבדוק\ביקשת שיעקוב יבדוק?

אם לא, זה בטח מסביר הרבה...

אם כן בדקת ולא התגלו פיקסלים אצל יעקוב, ברור שהבעייה אצלך בבית מהדוגמאות שהביאו כאן.

אני ממליץ לך אם תקנה עוד מסך\תחליף מסך אצל יעקוב תנקט בצעדים הבאים: לנסוע לירושליים ולבדוק את המסכים במו עינך\לבקש ממישהו שיבדוק\לבקש שיעקוב יבדוק?

נהיית ממש עורך ודין ואיש יחסי ציבור שלו! של היעקוב הזה! קראת מה שהוא רשם בכלל? הוא הרי הסביר לך איך היתגלו הפיקסלים המתים...אני אישית חושב שמי שקנה בקנייה הקבוצתית הזאת ממש מטומטם (לא להעלב) אבל לא הייתי לוקח סיכון על מסך שעולה כול כך הרבה בשביל הנחה של 200-300 שקל...אם זאת הייתה הנחה משמעותית אז נגיד אז בשביל "הנחה" כזאת לא שווה לקחת את הסיכון אצל יעקוב הזה...

הוא רשם מצויין איך היתגלה כול פיקסל ופיקסל...וסלח לי שאני שואל אבל אם אני מזמין מחנות משהו אני חייב לנסוע עד לשם? אני גר רחוק מT.M.S ומנועה מחשבים למשל ואני מזמין מהם בשביל זה יש משלוח לא? צריך לנסוע בשביל כול קנייה.?! :bash::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהיית ממש עורך ודין ואיש יחסי ציבור שלו! של היעקוב הזה! קראת מה שהוא רשם בכלל? הוא הרי הסביר לך איך היתגלו הפיקסלים המתים... זאת לא הייתה השאלה שלי, השאלה שלי זה האם נעשתה בדיקה למסכים לפני שהם הגיעו ללקוח אני אישית חושב שמי שקנה בקנייה הקבוצתית הזאת ממש מטומטם (לא להעלב) אבל לא הייתי לוקח סיכון על מסך שעולה כול כך הרבה בשביל הנחה של 200-300 שקל...אם זאת הייתה הנחה משמעותית אז נגיד אז בשביל "הנחה" כזאת לא שווה לקחת את הסיכון אצל יעקוב הזה... יעקוב לא עשה שום בעיות! זה היה יכול לקרות לכל אחד, מניין ליעקוב לדעת שהמסך שהוא קיבל מDELL בא עם פיקסל שרוף? נראה לך שיעקוב רוצה את כל הכאב ראש הזה?! יעקוב הציע לXena אפילו את הכסף בחזרה... ועוד בלי שXena יתקשר ליעקוב וישאל מה לעשות... :pissed:

הוא רשם מצויין איך היתגלה כול פיקסל ופיקסל... אבל לא ציין אם נעשתה בדיקה למסכים לפני הגעתם ללקוח וסלח לי שאני שואל אבל אם אני מזמין מחנות משהו אני חייב לנסוע עד לשם? למען האמת כן, אם אתה רוצה לראות את מה שאתה מקבל במו אינך אני גר רחוק מT.M.S ומנועה מחשבים למשל ואני מזמין מהם בשביל זה יש משלוח לא? צריך לנסוע בשביל כול קנייה.?! :bash::kopfpatsch:ובגלל זה אין לך מושג אם יש תקלה במחשב לפני שקיבלת אותו\רכיב לא נכון, ממש כמו פיקסל שרוף, חוץ מזה, לא אמרתי שאתה חייב לנסוע לשם, תוכל לבקש מחבר\מבעל החנות שיבדוק את המסך, כמו במקרה שלי :kopfpatsch:

כן, בבית שלו,

רק מה שרציתי לדעת זה האם נעשתה בדיקה למסכים שהוא רכש לפני המשלוח, שזה הוא לא ציין.

אסכם למתעצלים לקרוא:

השאלה שלי, האם נעשתה בדיקה למסכים על ידי מישהו לפני קבלתם ללקוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסכם למתעצלים לקרוא:

הבנת עכשיו אם ניבדק או לא ניבדק!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסכם למתעצלים לקרוא:

מסך 1 - 2007FP, נשלח אליי לבית עם פיקסל מת בתחתית ברגע ההדלקה (פיקסל שחור קטן). נבדק בחנות? על ידי מי?

מסך 2 - 2007FP גם נשלח אליי לבית וגם עם פיקסל מת הפעם באמצע המסך ברגע ההדלקה. המסך הוחזר ליעקב, שכן העדפתי להישאר עם מסך 1 שהיה במצב פחות חמור מבחינת מיקום הפיקסל (גוש פיקסל שחור גדול). עוד פעם, נבדק לפני כן? על ידי מי?

מסך 3- 2407WFP, עובד של יעקב חיבר אותו בחנות, פיקסל מת בזמן ההדלקה (פיקסל שחור קטן). הפיקסל התגלה בחנות? הוא נבדק בחנות? הוא היה תקין בחנות?

אלו השאלות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...