בעיות עם הדל 2007WFP שנקנה ב NEXTOP דרך הקנייה הקבוצתית באתר - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם הדל 2007WFP שנקנה ב NEXTOP דרך הקנייה הקבוצתית באתר

Ohad19

Recommended Posts

לפני כמה שבועות רכשתי את הדל 2007WFP מ NEXTOP דרך הקנייה הקבוצתית באתר. המסך הוא A04 Made in Mexico ובתפריט הסודי מופיע הקוד RT803 - פאנל S-. את המחשב שלי קיבלתי רק אתמול עקב בעיית זמינות של מארז אפולו. כשקיבלתי את המסך לפני כשבועיים בדקתי אותו על המחשב של אחי, הרצתי DPT ולא הבחנתי בבעיה מיוחדת או בפיקסלים שרופים במסך.

אתמול חיברתי את המסך למחשב שלי וראיתי שהאחידות שלו נוראית ויש זליגות אור רציניות בארבע פינות המסך כאשר מוצג במסך צבע שחור. בנוסף כאשר אני מציג שחור ומסתכל על המסך מזווית קלה הוא מקבל גוון כתום סגלגל בוהק! האם כך זה אמור להראות ?אציין שכאשר חיברתי את המסך למחשב של אחי חיברתי דרך כבל VGA ולמחשב שלי המסך מחובר דרך כבל DVI. בנוסף כאשר חיברתי אתמול את המסך הבחנתי בפיקסל שרוף/תקוע בחלק השמאלי של המסך. בצבעים לבנים לא ניתן להבחין בו אבל כאשר מציגים שחור ניתן לראות אותו בצבע אדום. אני משוכנע שהפיקסל השרוף נוצר כאשר חיברתי את המסך למחשב שלי והוא לא הופיע כאשר בדקתי אותו בפעם הראשונה. בנוסף יש לציין כי המסך עבר בדיקת פיקסלים כאשר חבר'ה מהפורום באו לבדוק את המסכים. מאחר והבחנתי בפיקסל שרוף לאחר יותר משבוע מיום הקניה אני מניח שזה כבר אבוד וזה לא כזה נורא מבחינתי. מה שכן מפריע לי זה הגוונים הכתומים סגולים של המסך כאשר צופים בו מזווית קלות בצבע שחור וחוסר האחידות שלו. האם לבעלי המסך יש בעיה דומה ? מה לדעתכם עליי לעשות ? צירפתי להתרשמותכם, אשמח לקבל תגובות מחבר'ה שקנו את המסכים בקנייה הקבוצתית ב NEXTOP.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה לא אמור להיות ככה,אבל חכה לדעות של המומחים/בעלי המסכים הנ"ל.

בכל מקרה אין לך מה להתבאס, רכשת מסך מעולה שלא לכל יהודי יש כסף לרכוש אז אל תקח אותו כמובן מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זליגת האור שבתמונה שהצגת היא מאוד חמורה יחסית למה שבד"כ מופיע בדגם הזה.

בנוגע לגוון הסגול\כתום, זה סטנדרטי לחלוטין בכל פאנל S-. כמו שאולי הבחנת, זוויות הצפייה מעולות כשהמסך לא מושחר כולו.

יכול להיות שזליגת האור היא בסיס להחלפת המסך, אם זה מפריע לך צור קשר עם החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קיבלת מסך תקול, אני מציע שתחליף אותו.

אישית אני לא זוכר גווני אדום כל כך בוהקים בזויות צפיה כאלו ב 2007, יכול להיות כמובן

שמדובר בזמן חשיפה ארוך מידי במצלמה.

יש סיכוי טוב מאוד שפשוט לא הבחנת/הבחינו בפיקסל המת בהתחלה, הסיכוי שכזה פיקסל יווצר הוא כמעט אפסי,

רובם נוצרים בתהליך הייצור כאשר המטריצה של המסך "מודפסת" על גבי הזכוכית ולאחר מכן הסיכוי ליצור או לתקן

פיקסלים כאלו הוא כמעט אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הצבעים מעט פחות בוהקים אבל עדיין אלה הצבעים שנראים על המסך. השוואתי למסך Sumsung 920N בעל פאנל TN שברשותי ובדל זה הרבה יותר גרוע!

בגירה, גם בעבר קראתי מה שכתבת בנוגע להיווצרות פיקסלים שרופים/תקועים. במקרה זה המסך נבדק גם על ידי חבריי הפורום שנסעו ל NEXTOP לבדוק את המסכים וגם על ידי כאשר קיבלתי את המסך על ידי תוכנה לבדיקת פיקסלים. קשה לי להאמין שפעמיים פיספסנו את הפיקסל הזה...

אשמח אם אנשים נוספים יעלו של המסך כאשר הוא מציג שחור מלא מזוויות שונות על מנת שנוכל להשוות.

בכל מקרה האם לדעתכם זו עילה להחזיר את המסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות רכשתי את הדל 2007WFP מ NEXTOP דרך הקנייה הקבוצתית באתר. המסך הוא A04 Made in Mexico ובתפריט הסודי מופיע הקוד RT803 - פאנל S-. את המחשב שלי קיבלתי רק אתמול עקב בעיית זמינות של מארז אפולו. כשקיבלתי את המסך לפני כשבועיים בדקתי אותו על המחשב של אחי, הרצתי DPT ולא הבחנתי בבעיה מיוחדת או בפיקסלים שרופים במסך.

אתמול חיברתי את המסך למחשב שלי וראיתי שהאחידות שלו נוראית ויש זליגות אור רציניות בארבע פינות המסך כאשר מוצג במסך צבע שחור. בנוסף כאשר אני מציג שחור ומסתכל על המסך מזווית קלה הוא מקבל גוון כתום סגלגל בוהק! האם כך זה אמור להראות ?אציין שכאשר חיברתי את המסך למחשב של אחי חיברתי דרך כבל VGA ולמחשב שלי המסך מחובר דרך כבל DVI. בנוסף כאשר חיברתי אתמול את המסך הבחנתי בפיקסל שרוף/תקוע בחלק השמאלי של המסך. בצבעים לבנים לא ניתן להבחין בו אבל כאשר מציגים שחור ניתן לראות אותו בצבע אדום. אני משוכנע שהפיקסל השרוף נוצר כאשר חיברתי את המסך למחשב שלי והוא לא הופיע כאשר בדקתי אותו בפעם הראשונה. בנוסף יש לציין כי המסך עבר בדיקת פיקסלים כאשר חבר'ה מהפורום באו לבדוק את המסכים. מאחר והבחנתי בפיקסל שרוף לאחר יותר משבוע מיום הקניה אני מניח שזה כבר אבוד וזה לא כזה נורא מבחינתי. מה שכן מפריע לי זה הגוונים הכתומים סגולים של המסך כאשר צופים בו מזווית קלות בצבע שחור וחוסר האחידות שלו. האם לבעלי המסך יש בעיה דומה ? מה לדעתכם עליי לעשות ? צירפתי להתרשמותכם, אשמח לקבל תגובות מחבר'ה שקנו את המסכים בקנייה הקבוצתית ב NEXTOP.

1. בדקת טוב טוב? אתה בטוח שלא פיספסת משהו כשבדקת את המסך במחשב של אחיך?

2. אחידות המסך "נוראית" בצבעים אפלים, אבל נסה להריץ רקע לבן ולראות את המסך מהצדדים, הוא לא ישתנה.

העיניין הוא שלפאנל S- יש צבע סגלגל אם מסתכלים מהצד בצבעים אפלים, ככה זה כל הS- למיניהם.

3. זאתי אכן בעייה נוראית, תוכל לדבר עם יעקוב, ולשלוח את המסך לתיקון על תנאי ש:

יש זליגות אור נוראית מארבעת פינות המסך, ועל הדרך תוסיף שמצאת פיקסל שרוף.

4. כן, אכן הפאנל סגלגל אבל כמו ששמת לב זה רק ברקע שחור, כך הפאנל , ברקע בהיר יותר הוא סבבה.

5. כשחיברת את המסך למחשב של אחיך עם כבל הVGA, היו את הזוויות הסגולות?, מצאת בדקדקנות פיקסלים שרופים? היו דליפות אור?, בעיקרון הDVI רק אמור להראות טוב יותר.

6. הסיכוי לכך שיווצר פיקסל שרוף כשהמסך נמצא אצלך הוא אפסי, כנראה פיספסו את הפיקסל הזה וגם אתה בבדיקה הראשונה שלך (אולי בגלל שהוא ממש בצד).

7. כמו שאמרתי, דבר עם יעקוב, הוא בן אדם נחמד, אני משער שהוא יסכים להחליף לך את המסך, גם אם הוא לא יסכים, תאמר לו שיש דליפת אור, ועל הדרך פיקסל שרוף, סביר להניח שתקבל מסך חדש.

8. כן, לכולם, ככה נראה הפאנל, סגלגל במקומות אפלים. אני ממליץ לך להמנע מרקעים שחורים\אפלים, ולהביט הישר אל המסך.

עד כאן גמרתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

McFly

זה לא הדיון הראשון שנפתח בקשר לNEXTOP

למישהו בפורום כבר היו 4 מסכים אם פיקסלים מתים

אולי הגיע הזמן לבדוק תחנות הזאת?

אולי כדי לפתוח דיון מיוחד ליראות אם זה בעיות מיקריות או בעיות שחוזרות על עצמם

באותה חנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

McFly

זה לא הדיון הראשון שנפתח בקשר לNEXTOP

למישהו בפורום כבר היו 4 מסכים אם פיקסלים מתים

אולי הגיע הזמן לבדוק תחנות הזאת?

אולי כדי לפתוח דיון מיוחד ליראות אם זה בעיות מיקריות או בעיות שחוזרות על עצמם

באותה חנות?

אולי כדאי להתקשר ליעקוב במקום לדבר על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדבר אם יעקב לא יגלה לנו לכמה אנשים בפורום היו פיקסלים שרופים מהחנות שלו

אור אולי דפקתה הרבה אנשים

ולפחות אל תנסה לעצור בדיקה אם אחרי הפורום יאשר

זה לא בעיה גדולה לפתוח דיון על הנושא אבל אני יחכה לאישור של McFly אם יתקבל כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדבר אם יעקב לא יגלה לנו לכמה אנשים בפורום היו פיקסלים שרופים מהחנות שלו

אור אולי דפקתה הרבה אנשים

ולפחות אל תנסה לעצור בדיקה אם אחרי הפורום יאשר

זה לא בעיה גדולה לפתוח דיון על הנושא אבל אני יחכה לאישור של McFly אם יתקבל כזה

נכון, אבל זה יגלה לנו האם יעקוב יכול לעזור להם, לדעתי יותר טוב מאשר לקטר על מסך.

אגב זה דפקת* ולא דפקתה

האם יש מה לדבר במקרה שלי על תיקון המסך ? האם יש דרך לתקן את הבעיות שהצגתי או שעליי לדרוש לא פחות מהחלפת המסך ? מה דעתכם ?

זה תלוי בנקסטופ, לדעתי הם יחליפו לך את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש פה שאלה גדולה בקשר לאנשים שלא קנו

בנתיים יש אחד בפורום שעבר 4 מסכים דפוקים ועוד שנים אם בעיות

וזה רק מה שפורסם וידוע לי אליו

מה קורה באמת אתה לא יכול לדעת בלי בדיקה מסודרת

ודיון בנושא יכול להאיר את התמונה

אם יעקוב כל כך טוב למה אתה מפחד מבדיקה קטנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...