Enemy Territory: QUAKE Wars - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Enemy Territory: QUAKE Wars - הדיון הראשי

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הינה שני שקל שלי למשחק:

אחרי כול הצפיות ואחרי כול הבטאות חשבתי הדמו יהיה יותר קרוב למוצר סופי אבל טעיתי...

נתחיל משזה שהמשחק נראה משחק סביר חוץ מהמודלים של השחקנים במשחק הכול נראה סביר ורגיל בעיקר הסביבה

אפילו אם כול ה אנלוקים ל FPS ואפילו שיש לך FPS 80 ומעלה המשחק עדיין מורגש כאילו אתה משחק על 30 FPS

מאוד JERKY כזה ולא חלק...מאוד מוזר וממש לא רגיל עליו...

המשחקיות היא בעצם כמו QUAKE...מהיר וטיפשי...הרכבים ממש מגושמים וביכלל לא מורגשים כאילו חלק מהסביבה השליטה והתזוזה פשוט זוועה

שיחקתי חצי שעה ולא יכלתי להמשיך בגלל כול מה שציינתי...שכחתי לציין הסאונד של הנשקים פשוט גרוע.

הדבר היחיד שאהבתי זה המשימות במשחק והמודלים של השחקנים חוץ מזה הכול פשוט אכזבה והייפ מטורף ששווה לתחת.

המשחק היה מוגדר על כול האופציות הכי גבוהות במפרט שבצד כולל כול האנלוקים לFPS שנע בערך אצלי על 60-120 (לפעמים משום מה בתוך מבנה סגור הFPS נוחת ל 30 למרות שבסביבה פתוחה קופץ ל80...מאוד מוזר).

בקיצור אני יתן לו עוד צאנס אחד וינסה בכול זאת אולי איכשהו להתרגל לכול המגושמות הזאת..אבל אני בספק!

זאת הדעה האישית שלי ואני בטוח שיהו כמה שיסכימו איתי 100%.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה שני שקל שלי למשחק:

אחרי כול הצפיות ואחרי כול הבטאות חשבתי הדמו יהיה יותר קרוב למוצר סופי אבל טעיתי...

נתחיל משזה שהמשחק נראה משחק סביר חוץ מהמודלים של השחקנים במשחק הכול נראה סביר ורגיל בעיקר הסביבה

אפילו אם כול ה אנלוקים ל FPS ואפילו שיש לך FPS 80 ומעלה המשחק עדיין מורגש כאילו אתה משחק על 30 FPS

המשחקיות היא בעצם כמו QUAKE...מהיר וטיפשי...הרכבים ממש מגושמים וביכלל לא מורגשים כאילו חלק מהסביבה השליטה והתזוזה פשוט זוועה

שיחקתי חצי שעה ולא יכלתי להמשיך בגלל כול מה שציינתי...שכחתי לציין הסאונד של הנשקים פשוט גרוע.

הדבר היחיד שאהבתי זה המשימות במשחק והמודלים של השחקנים חוץ מזה הכול פשוט אכזבה והייפ מטורף ששווה לתחת.

המשחק היה מוגדר על כול האופציות הכי גבוהות במפרט שבצד כולל כול האנלוקים לFPS שנע בערך אצלי על 60-120 (לפעמים משום מה בתוך מבנה סגור הFPS נוחת ל 30 למרות שבסביבה פתוחה קופץ ל80...מאוד מוזר).

בקיצור אני יתן לו עוד צאנס אחד וינסה בכול זאת אולי איכשהו להתרגל לכול המגושמות הזאת..אבל אני בספק!

תודה

אמת נראה לי משחק נחמד מאוד האמת, תגיד אתה יודע במקרה איך לבטל את ההגבלה של ה30FPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה שני שקל שלי למשחק:

תודה

הגראפיקה הרבה יותר טובה מ BF2142 ואפילו המנוע גראפי קל יותר משל BF2142.

אתה צודק לעניין ה FPS, אבל אפשר לבטל ולכן זה לא תירוץ ;)

בכל מקרה, משחק מצוין לדעתי הרבה יותר כיף מ BF2

יש מצב לאירגון משחק? ;)

לכל מי שיש בעיה עם פקודות של המשחק :הגבלת FPS,

V-SYNC ועוד הנה קישור עם מדריך גדול שערך אחד המפתחים של המשחק:

http://community.enemyterritory.com/forums/showthread.php?t=2042

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לשחק בדמו הרבה, אבל מהמעט ששיחקתי יש לי המון חשק לראות ולשחק בזה עד הסוף באמת נראה משחק ששווה להוציא כסף עליו. ווד עקב הדחייה האפשרית של אנריל 3 לשנת 2008, המשחק הזה יחזיק טוב מאוד את השרוולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יצא לי להיות במרכז מתישהו[בעיר שלי בלתי אפשרי למצוא חנות מחשבים, שמוכרת משחקים עדכניים, כן כן אני גר בחור :-X]

ויהיה לי כסף מיותר [ אני רוצה x360 gamepad]

אני ללא ספק אקנה את המשחק!

הגראפיקה הרבה יותר טובה מ BF2142 ואפילו המנוע גראפי קל יותר משל BF2142.

אתה צודק לעניין ה FPS, אבל אפשר לבטל ולכן זה לא תירוץ ;)

בכל מקרה, משחק מצוין לדעתי הרבה יותר כיף מ BF2

יש מצב לאירגון משחק? ;)בדיוק חשבתי על זה, מה דעתכם על hamachi ונשחק קצת, סרבר ישראלי וכו'? 8)

לכל מי שיש בעיה עם פקודות של המשחק :הגבלת FPS,

V-SYNC ועוד הנה קישור עם מדריך גדול שערך אחד המפתחים של המשחק:

http://community.enemyterritory.com/forums/showthread.php?t=2042

לא הבנתי איך פותחים את הconsole, ובאמצע המשחק איכשהו פתחתי תיבת שיחה, אני לא בטוח אם זה הקונסול או הצ'אט :x [או שזה אותו הדבר :smile1: ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור שחקן ET לשעבר הדמו לא איכזב אותי.

הזרימה של המשחק, הנשקים הנחמדים וה-OBJ המגוונים מוסיפים למשחק גוון של-ET הישן לא היה. בנוסף למנוע הגראפי המוצלח שגם על הגדרות בינוניות נראה נהדר וזורם בצורה טובה מאוד על המערכת הישנה שלי..

בקיצור - דמו מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יצא לי להיות במרכז מתישהו[בעיר שלי בלתי אפשרי למצוא חנות מחשבים, שמוכרת משחקים עדכניים, כן כן אני גר בחור :-X]

ויהיה לי כסף מיותר [ אני רוצה x360 gamepad]

אני ללא ספק אקנה את המשחק!

לא הבנתי איך פותחים את הconsole, ובאמצע המשחק איכשהו פתחתי תיבת שיחה, אני לא בטוח אם זה הקונסול או הצ'אט :x [או שזה אותו הדבר :smile1: ]

CTRL+ALT+ ~

אפשר לארגן משחק מחר בבוקר-בצהריים, או מתי שנוח לכם מחר (דרך האמצי? או משהו יפתח סרבר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...