Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal Of Honor: Airborne - הדיון הראשי

ben_amitai

Recommended Posts

"כבר אין טעם לחיי", הממ נשמע קצת בעייתי בוא תנסה לשחרר את הנשמה מהכד ולמצוא חיים אחרים חוץ ממשחקי מחשב, אולי קצת חיי חברה? מועדונים? בירות?

חחחח. עוד מעט יוצאים הרבה משחקים אל תדאג חביבי . :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קרה לימים ש-FPS היה מבוסס על זריזות ידיים \ aiming וצפיית העתיד ב-mili seconds ? (או במילה אחת - SKILL)

כולם היום מחפשים עלילות \ מציאות \ תוכן וכל מני חרתא כאילו זה איזה סרט או משהו... (לא שאני נגד)

תאמינו לי, אין על FPS טהור... להרגיש שאתה gamer עד שכואבת היד, שנהיה לך חם מהמאמץ (המוחי) אפילו שיש מזגן בחדר (Quake3 מישהו?)

MOHA קצת מזכיר ימים אילו מבחינת הפשטות שלו, וזה נהדר לדעתי. :xyxthumbs:

גיימר "אמיתי" נהנה מקצב משחק מהיר, ולא מסיפורי סבתא שלא שווים כלום אם לא ה- Inventory "וכוחות מיוחדים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לימים ש-FPS היה מבוסס על זריזות ידיים \ aiming וצפיית העתיד ב-mili seconds ? (או במילה אחת - SKILL)

כולם היום מחפשים עלילות \ מציאות \ תוכן וכל מני חרתא כאילו זה איזה סרט או משהו... (לא שאני נגד)

תאמינו לי, אין על FPS טהור... להרגיש שאתה gamer אמיתי... שנהיה לך חם מהמאמץ אפילו שיש מזגן בחדר (Quake מישהו?)

MOHA קצת מזכיר ימים אילו מבחינת הפשטות שלו, וזה נהדר לדעתי. :xyxthumbs:

גיימר אמיתי נהנה מקצב משחק מהיר, ולא מסיפורי לילה שלא שווים כלום בלי Inventory "וכוחות מיוחדים"

אני כמוך. בכלל מה איכפת לי עלילה וכאלה. אני למשל קורא כאן את מה שחברה כאן אומרים שיש בסוף המשחק וזה בכלל לא מזיז לי שאני יודע חחח לא יודע למה אצלי זה ככה. אני נהנה מאקשן טוב וכו.וכו. זה מה שאני אוהב. וגם לשחק באותו משחק כמה פעמיים אני לא מסוגל בכלל. אני משחק גומר עובר למשחק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שאמרו פה "אוייי איזה משחקיות משעממת1!!2123, מתי יצא ביושוק 2?!"

ביושוק גרוע, אחד המשחקים היותר גרועים מבחינת משחקיות שנתקלתי בו .

כמובן שזו רק דעתי, לא רק זה - כמו שנראה לי אתם סתם מוזנים ומזינים את ההייפ סביב ביושוק.

אני עם סינדרום בדיעה, למרות שעלילה זה לא דבר רע בכלל, משחקיות וגרפיקה מעניינות אותי יותר, ואתם מתבלבלים בין משחקיות לעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. מצחיק אתה ...

עלק ביושוק אחד המשחקים הגרועים... יאוו הרגת אותי :lol:

איזה מחשב יש לך שאתה אומר שהוא כזה גרוע ?

מפרט שלא נופל מהמפרטים הכי טובים בפורום.

(סיבת עריכה: אף על פי שלא ראיתי שנאב נעלב, בקריאה שניה זה נשמע לי מעט מעליב, למרות שרשמתי את זה מתוך חוסר סבלנות אל מה שנכתב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שאמרו פה "אוייי איזה משחקיות משעממת1!!2123, מתי יצא ביושוק 2?!"

ביושוק גרוע, אחד המשחקים היותר גרועים מבחינת משחקיות שנתקלתי בו .

כמובן שזו רק דעתי, לא רק זה - כמו שנראה לי אתם סתם מוזנים ומזינים את ההייפ סביב ביושוק.

אני עם סינדרום בדיעה, למרות שעלילה זה לא דבר רע בכלל, משחקיות וגרפיקה מעניינות אותי יותר, ואתם מתבלבלים בין משחקיות לעלילה.

זו גם דעתי.משחק טוב,אבל המשחקיות שלו כזאת גרועה!לא זורמת בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות בין לבין airborn

BIOSHOCK אחלה משחק ומבינים את זה רק אחרי שעוברים אותו.. רק אז מבינים כמה הוא מושקע (מבחינת עלילה)

airborn זה משחק בשביל הכיף, אם לא הולך אז מורידים טריינר ומרססים את כל הגרמנים סתם בשביל להעביר את הזמן בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...