פורנו והשפעותיו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורנו והשפעותיו

aviv00

Recommended Posts

פורנו באופן מוגזם יכול לגרום לאנשים מסויימים לקבל רושם מוטעה לגביי האופן שבו עניניים אינטימיים עובדים, ואף לפתח אובססיה לדבר.

ובכל מקרה, מי שכן שחושב שפורנו זו איזו תעשייה לגיטימית ושבחורות עושות את זה כבחירה מקצועית לכל דבר טועה ובגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינני חושבת שבתעשיית פורנו מערבית נשים עושות זאת בלית ברירה. אני חושבת שיש מלא שמשלות את עצמן שזה כסף קל, זה הכל. במדינות ענייות יותר סביר להניח שמכריחים אנשים, יותר ילדים, להכנס לתעשייה בגלל החוק הרופף והערך הנמוך לחיי אדם ולכבודו. בדומה לסרטי סנאף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל סובב סביב מין, כי בסופו של דבר אנחנו פה למטרה מסויימת. בלי להכנס לאהבה שמאהבה, כולנו רוצים מין, ובסה"כ מספקים לנו את מה שאנחנו רוצים. כמובן שהאמריקאים חייבים לעשות הכל הכי חזק והכי גרנדיוזי, ולכן הפורנו שלהם הוא כזה. בעבר הפורנו האירופאי שלט, והוא הרבה יותר חושני ואירוטי, ולא בום טראח מהפה לתחת וחזרה. טוב/לא טוב זה כל כך סובייקטיבי... אי אפשר להכניס את החיים שלנו לתבניות כאלה, כי לאחד זה יהיה אחלה ולשני הרה אסון. אז למי שטוב, שיאונן לו במרץ. למי שלא, שילך להזדיין ;D

ויטניר, אני מבין שאת אשה וזה, אבל מה הסרט הלוחמני הזה שלך? צאי מזה, נשים שמשחקות בפורנו הן בד"כ פוסטמות זנותיות שאוהבות כסף ורוצות אותו מהר. כמו הרבה נשים שלא משחקות בסרטים כאלה. כמו שיש גברים שרק רוצים את הכוס שלך, יש נשים שרק רוצות את הכסף שלי. חוצמזה שזה לא סקסי בכלל :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויטניר, אני מבין שאת אשה וזה, אבל מה הסרט הלוחמני הזה שלך? צאי מזה, נשים שמשחקות בפורנו הן בד"כ פוסטמות זנותיות שאוהבות כסף ורוצות אותו מהר. כמו הרבה נשים שלא משחקות בסרטים כאלה. כמו שיש גברים שרק רוצים את הכוס שלך, יש נשים שרק רוצות את הכסף שלי. חוצמזה שזה לא סקסי בכלל :D

אבל זה בדיוק מה שאמרתי... עובדה שלא כל אישה ענייה מרודה הולכת לשחק בסרטי פורנו ויש כאלו שיעדיפו לנקות רצפות או שכל המדינה הזאת היתה מוצפת כוכבות פורנו. אני מדברת על כל מיני פורנו אלים וביזארי ממדינות עולם שלישי בו מאלצים נשים וילדים להשתתף בסרטים כאלו בניגוד לרצונם. לי זכור מקרה מאד חמור מרוסיה שאיזה שוטר תנועה חטף זוג נערות, כלא אותן, אנס אותן ואילץ אותן לבצע מעשים מגונים אחת בשניה, תיעד במצלמה ומכר את הסרטים (כך גם נתפס).

ברור שיש אנשים חולים ויש דרישה לדברים הללו והחלק האפל של התעשייה הזאת היא עובדי הכפיה. נראה לך שילד בן 4 ימצוץ למישהו מול מרצון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד רואים פורנו, ולא לומדים ממנו את הדברים הרעים שיש בו, אני לא מוצא בו הרבה פסול ;)

איזה דברים רעים יש בו בדיוק?

אין אונס, אין אפילו כבר עלילה, זה כולה זיון, כולם רואים כאן פורנו וכל "הגברים" למינהם שאומרים זה רע! זה פוגע בכבוד האשה סביר להניח שיש להם ספריית פורנו עם יותר ערכים מספריית הקונגרס האמריקאי.

דריה את בכלל הפתעת אותי בהתחשב שאת מחשיבה זנות לעבודה כמו כל עבודה, ואפילו לא פעם התבטאת שצריך לקבע אותה בחוק כמו ברוב מדינות אירופה.

ועם האהבה שאת רוכשת לגרמנים הייתי מצפה שתדעי שהם בערך העם הכי סוטה שקיים בעולם, סרטי הפורנו שלהם אפילו יותר הזויים מהיפניים.

פורנו תמיד היה ותמיד יהיה, מציורי מערות פורנוגראפיים עד פפירוסים מיצריים, גראפיטי ברומא העתיקה, דרך ציורי של אומנים מכל תקופה קיימת בערך(יש ציור של אורגיה בלובר אני צריך להזכר איך קוראים לציור), פורקן מיני זה כולה עוד צורך אנושי, אפילו ביולוגי(גם חיות מאוננות), אז מה לעשות שלא לכולם יש דמיון שווה ערך להולודק של האנטרפרייז וצריך גירוי מוחי ולא רק פיסי.

אין שום דבר רע בפורנו, וכבר מזמן אין כפיה נשית, זאת תעשיה שעושה יותר כסף מהווליווד, תעשיה עם סטאנדארטים מבין הגבוהים בעולם העסקי.

כוכבות פורונו מרוויחות מיליוני דולרים בשנה, חלקן הגדול באמת באו ממה שנקרא "בית טוב" חלק גדול ממנהלי התעשיה קיום הן נשים שהשתתפו בסרטי פורנו בשנות ה70 וה80.

אם סקס יכול למכור קולה, אז אין שום סיבה למה אסור שהוא ימכור את עצמו.

גם אם נקח את הסרטים הכי סוטים שאפשר לחשוב עליהם, מי שמשתתף בהם עושה את זה מרצונו, אם מישהי רוצה לעשות פורנו היא יכולה לעשות כל פורנו ולא חייבת להיות קשורה על מיטת מסמרים בזמן הזיון, בהתחשב שמועדוני S&M קיימים בכל מקום כמעט, מסתבר שיש אנשים שבאמת נהנים מזה. אף אחד לא כופה על אף אחד לעשות שום דבר, זאת לא זנות אין איזה סרסור שחוטף בחורות באמצע הלילה ומאיים עליהן עד שהן משתתפות בסרטים, בעולם המערבי כולן או לפחות רובן המוחץ עושות את זה מבחירה בדרך חותמות על מיליון ואחד מסמכים חוקיים.

אם אתם כבר כלכך מתנגדים לניצול אולי תבדקו איפה מייוצרים הנעליים והבגדים שלכם, ותבקשו מהילד בן 7 שתפר את הנייקי שלכם סליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי אני בעד שהזנות והפורנו יהיו ממוסדים וחוקים

נכון בארצות הברית יש מקומות שזה ככה ושחקן זוטר מרוויח 500$ ליום צילומים

ונשים יותר

אבל זה ארצות הברית וחלקים מסוימים בארצות הברית כמו נוודה

בפועל כן יש ניצול וכן יש אונס בהרבה מקומות בעולם

לא סתם ארצות כמו לדוגמה חוטפות ביקורות רעות מהארגונים שעוזרים לנשים

כי פה הרבה נאנסות ומושפלות ומגורשות בלי כסף מהארץ

וישראל זה לא המקום היחיד שזה קורה בו

לא כל סרט זה סרט הוליוודי עתיר תקציבים

ולא כל שחקנית פורנו מרוויחה כמו סילביה סינט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגעיל ברמות !!!!!!!!!!!! :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

אני בגיל 15 חיפשתי רומנטיקה קשר רגשי ולא מה שאתה מתאר.זה שהיום הנוער הוא חסר רגש ומאד ממוחשב זו בעיה בפני עצמה.

אבא שלך בהחלט טועה וקח את התאוריה שלו ודחוף עמוק לתוך הת**ת.

בגלל דעות כמו שלך בנות נפגעות על ידי אותם נוטפי הורמונים שחושבים שסקס בא ככה בקלות בלי רגש ובלי אהבה - דוחה.

בוא ידידי, קח לך כוס מים ותרגע.

עכשיו לתגובתך: תגיד לי איפה אתה חי?! מה גורם לך לחשוב שהבעתי פה דעה שכל ילד רק *צריך* לחשוב על סקס וכיבושים? ציינתי עובדה פשוטה, ושאחד פה ינסה להוכיח שזה לא ככה! אפילו על עצמו.

כמו שציינתי וכמו שהגמל המעופף המשיך והסביר, כולנו יצורים חיים ולכולנו יש צרכים בסיסיים. וכן אפשר להשוות אורגניזם מסובך ומורכב כמו האדם לעכבר פשוט בהקשר לצרכים הללו - גם אתה אוכל ישן ומתרבה. אתה (בתור אדם בכלל) עושה זאת בצורה הרבה יותר מורכבת וצבעונית, אבל בסוף עושה את אותו הדבר בדיוק. ולך תוכיח שעכברים לא מתאהבים :silly:

אני בהחלט לא מגבה התנהגות מינית בוטה ופוגענית כלפי נשים, אתה לא מכיר אותי בכלל! אני אדם שמכבד נשים ומבין את רגשותיהן והצורך באיזון העדין בינינו. אה נכון, אני גם יודע דבר או שניים על אהבה, ואני נהנה ממנה מאוד כרגע, תודה רבה.

ניסיתי להציג את הנושא בצורה צינית ופשוטה, מפה ההשוואה לעכברים.

ולכל המצטדקים למיניהם: ניצול צער וכאב ימשיכו להתקיים בעולם הזה עם ובלי תעשיית הפורנו, you know. תצפו קצת בחדשות ותקראו עיתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. כמה לדעתכם כל ה-midgets האלו עושים? :lol:

(איכככ, מי רואה את זה? אני כל הזמן שמעתי בדיחות על זה ומישהו סיפר פעם שעשה midget girl ואמר ש"זה גורם לך להרגיש ענק כשמישהי צריכה להחזיק את הזין שלך עם 2 הידיים! :lol:)

דריה את בכלל הפתעת אותי בהתחשב שאת מחשיבה זנות לעבודה כמו כל עבודה, ואפילו לא פעם התבטאת שצריך לקבע אותה בחוק כמו ברוב מדינות אירופה.

ועם האהבה שאת רוכשת לגרמנים הייתי מצפה שתדעי שהם בערך העם הכי סוטה שקיים בעולם, סרטי הפורנו שלהם אפילו יותר הזויים מהיפניים.

מה קשור גרמנים עכשיו? הגרמנים שיצאתי איתם היו "חננות" בכל מה שקשור למין. כאלו שעד שהחלו ללמוד ביולוגיה בבי"ס היו בטוחים שאמאבא מצאו אותם בתוך כרוב בגינה וסרבו להאמין במשך שבועות ארוכים לאמת ה"מרה" של יחסי המין ומהותם. החבר האחרון בכלל חשב שמין צרייך להיות רק אחרי החתונה ורק בין אנשים נשויים ואפשר היה להגיד עליו שלא היה לו ליבידו. הוא לא היה אימפוטנט, פשוט שים אותו על אי בודד ל-40 שנה וזה לא יחסר לו. אין דבר כזה "עם של סוטים". זה כמו להגיד "כל היהודים רודפי בצע".

ומאיפה לי לדעת מה הולך בפורנו גרמני/יפני אם אינני צורכת פורנו כלל? אתה בטח ערכת הרבה שעות צפייה, השוואה ולמידה כדי להגיע למסקנה שהפורנו הגרמני ביזארי יותר מהיפאני. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חה, כאילו שיש פה זכר אחד שלא יודע מי זאת ג'נה ג'יימסון...חוץ מה הפואנטה שלך בכלל דובי?שזה קיים אז זה טוב? גם פשע תמיד היה קיים, ואפילו לו יש ארגונים, והוא קיים גם בממשלות שלנו, אז מה? זה בסדר?

LEV0-שתתחיל לגדל ילדים אני רוצה לראות איך תשים לב 24 שעות לילד ששומע מהחבריקואים המפגרים שלו בכיתה על סרט פורנו מגניב שהם מצאו, והוא בקושי בן 10.

מה קשור חינוך? אתה יכול לחנך ילד לא להיות סקרן?אתה חושב שאתה באמת יכול לעצור את זה? הדבר הזה נדחף לכל מקום, גם בפרסומות שבחורה בת 17 עושה לי פוזה של בוא תקע אותי והיא בגודל של בניין.

אתם באמת חושבים של להצדיק את זה אתם עושים טוב למשהו בכלל? או שאתם סתם אוהבים להתווכח על רטוריקה עם אנשים שאתם לא מכירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורנו יכול להוות סיפוק ליצר סקרנות ומציצנות, כנראה. אינני יודעת היכן הפורקן כאן, לפורקן אפשר להגיע לבד, עם יד ימין, פורנו רק מחרמן.

הדבר הפוגעני בפורנו, זה האופן בו האובייקט (בד"כ אישה) מוצג בו שגורם לצופים רבים (ולא אינטליגנטיים במיוחד) לפתח דיעות שגויות כלפי נשים ולהתייחס אליהן בצורה משפילה, פוגענית ושטחית כמו בסרט. אין זה אומר שכל מי שצפה ב"גרון עמוק 9" יחשוב לפתע פתאום שהדגדגן ממוקם דווקא בעומק מיתרי הקול, אבל כן, יש אנשים שחושבים שמה שמציגים בסרטים באמת מגרה/מספק/מהנה בשביל נשים, מבלי להתחשב בעובדה שפורנו נועד להמחיש פנטזיות גבריות גרידא (כי רובינו לא מכירים הרבה נשים שמתות ש-80 איש ישפיכו להן בפרצוף או ידפקו בהן כמו תוף מאחורה) ומה שמהנה בשביל גברים, לא תמיד מהנה לגמרי בשביל נשים.

ישנה גם אופנה חדשה בפורנו, משהו שנקרא "פורנה". הכוונה היא לפורנו אשר מיועד לקהל יעד של נשים. לפי מיטב הבנתי, זה כמו אופרת סבון של עקרות בית רק עם סצינות מיטה. זה כנראה הרבה יותר רומנטי, אולי פחות מציצות וזיונתי תחת ואולי יותר נשיקות לוהטות על השפתיים (למעלה ולמטה).

למה זה טוב? לא ברור לי. לכיס של מפיקים ושחקנים, כנראה. אני מוצאת את הצפיה בפורנו כפטאתית ומתקשה להבין מה כל כך מושך בזה. :nixweiss:

הצפיה פתטית לדעתך כי את לא גבר. לנשים וגברים צרכים שונים. גברים יצורים שקשורים יותר ל"תחושה" ונשים ל"הרגשה".

בקשר ללא אינטיליגנטים יש לי 3 חברים שמסיימים כיום תואר שלישי בטכניון והם צופים בפורנו. אולי תודי שאת טועה או סתם מתנשאת (כשאת יכולה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...