פורנו והשפעותיו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורנו והשפעותיו

aviv00

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז את מי הוא מציג כאובייקט? גברים? כבשים? :nixweiss:

פירוש המילה אובייקט היא "עצם", "גוף". אז האובייקט בפורנו זה... מן הסתם, הפרסונה שמוצגת בו, ללא קשר אם זה "רך" או "הארדקור" או בוקאקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מסוימים מאמינים שפורנו מעלה את מספר מקרי האונס/הטרדה מינית. אני לא מסכים. לדעתי פורנו הוא כמו שסתום בסיר לחץ. לעיתים צריך לשחרר קיטור כדי לא לגרום נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורנו רך? יאנו ארוטיקה? זה חומר נדיר למדי. רוב מה שמוציאים זה אותם קטעי פורנו ממוחזרים.

יחסי מין הם דבר טבעי ונורמלי. אם אנשים רוצים לצפות בזה שיבוסם להם. הבעיה שלי עם כל תעשיית המין זה שאין בה יותר מחצי שחקן מוכשר.

והדרך היחידה להתייחס ל"משחק" שלהם היא בתור קומדיה, או בעצם טרגדייה.

בכל מקרה פותח הדיון אנא באר את עצמך? משפיע לרעה? על מי? ממה נובעת השאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמגורים מינית פונים לפורנו בשביל לעזור להם להכנס יותר חזק לתחושה שזה בעצם לראות את האקט לייב....

זה כמו שיש למישו דודא לזיון ואין לו עכשיו משו זמין אז הוא רואה סרט כחול ומביא ביד.... הכי פשוט.

או מישו שיש לו דודא לסיגריה אז הולך קונה קופסה ומעשן ואז הוא מוריד את הגירוי הזה...

אין רע בפורנו לדעתי אבל לא צריך להפריז עם זה עם אתה רוצה סקס אמיתי לך חפש בחורות בחוץ ולא כל הזמן להביא ביד מול המסך...

אני מקווה שלא פגעתי באף אחד במה שכתבתי... סהכ זאת דעתי (ארץ חופשית מותר להביעה דעה)

אלכס :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם נכנס למצב שפורנו נגיש כל הזמן

וגם השימוש שלו עולה בצורה ניכרת ומתמדת האם זה לא משנה אותנו ? להיות יותר

"sex addicted" מכור לסקס

בעוד 10 שנים בעתיד מה לדעתכם יהיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה שיש נגישות תאפוך אנשים למכורים לסקס

אני לדוגמה יכול תאורטית לצפות בפורנו שעות ביום

ובעבר שהיתה רק אחת בבית ומכשיר ווידיאו אחד

וירחונים גיפה היה לי הרבה יותר קשה לצרוך פורנו

אבל בסופו של דבר גם היום אני לא צופה כל הזמן בפורנו ולא צפיתי כבר איזה שבוע

(טוב הרבה עבודה בקיץ)

גם שאני צופה זה בדרך כלל כמה דקות ליתחמם לפני ...

בקיצור מבחינתי זה לא משנה אם אתה צופה בפורנו\בחורה מושכת בטלוויזיה\רחוב

הכל זה עניין של גירוי

מכורים לסקס בלי פורנו בטח יחזרו להציץ במלטחות של בנות או משהו

כמו בסרטים הישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בהחלט מי שאמר שפורנו משמש כשסתום לגברים/נשים שזקוקים לפורקן זמין מידי פעם.

יחסים אינטימיים הם צורך אנושי נורמלי, ולא משנה מאיפה אתה בא ו"כמה אתה מקבל" - כולנו צריכים את זה.

אם יוציאו מהחוק כל סוג של מדיה מינית וירדפו אחר אנשים שמבטאים את מיניותם ברבים (לבוש והתנהגות מיניים, לא התערטלות..), כולנו עלולים להיות אנסים.

פעם גבר בודד היה שם בלוק קרח ואוכל את האצבעות בבית (ומפתח חסך וסטיה על הדרך). היום אתה מקליק פעמיים ואתה מוצא מעל ומעבר למה שאתה צריך כדי להרגע. לגיטימי לחלוטין לטעמי.

הנגישות הקלה קצת מקשה על שליטה בתכנים ובקהל (ילדים), אבל לדעתי עדיף שמיליארד חרמנים יסופקו מאשר שמליון קטינים ימשיכו לרדוף אחרי חסידות ולבקש החזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורנו יכול להוות סיפוק ליצר סקרנות ומציצנות, כנראה. אינני יודעת היכן הפורקן כאן, לפורקן אפשר להגיע לבד, עם יד ימין, פורנו רק מחרמן.

הדבר הפוגעני בפורנו, זה האופן בו האובייקט (בד"כ אישה) מוצג בו שגורם לצופים רבים (ולא אינטליגנטיים במיוחד) לפתח דיעות שגויות כלפי נשים ולהתייחס אליהן בצורה משפילה, פוגענית ושטחית כמו בסרט. אין זה אומר שכל מי שצפה ב"גרון עמוק 9" יחשוב לפתע פתאום שהדגדגן ממוקם דווקא בעומק מיתרי הקול, אבל כן, יש אנשים שחושבים שמה שמציגים בסרטים באמת מגרה/מספק/מהנה בשביל נשים, מבלי להתחשב בעובדה שפורנו נועד להמחיש פנטזיות גבריות גרידא (כי רובינו לא מכירים הרבה נשים שמתות ש-80 איש ישפיכו להן בפרצוף או ידפקו בהן כמו תוף מאחורה) ומה שמהנה בשביל גברים, לא תמיד מהנה לגמרי בשביל נשים.

ישנה גם אופנה חדשה בפורנו, משהו שנקרא "פורנה". הכוונה היא לפורנו אשר מיועד לקהל יעד של נשים. לפי מיטב הבנתי, זה כמו אופרת סבון של עקרות בית רק עם סצינות מיטה. זה כנראה הרבה יותר רומנטי, אולי פחות מציצות וזיונתי תחת ואולי יותר נשיקות לוהטות על השפתיים (למעלה ולמטה).

למה זה טוב? לא ברור לי. לכיס של מפיקים ושחקנים, כנראה. אני מוצאת את הצפיה בפורנו כפטאתית ומתקשה להבין מה כל כך מושך בזה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vitnir, אני מבין את הנקודה שלך, אך לדעתי את קצת מגזימה עם זה.

תעשיית הפורנו גילתה כבר מזמן שהצרכן הבסיסי והנפוץ ביותר של התוצרת שלה, הוא הגבר הבודד והמאצ'ואיסטי, שחושב שבכל מיני על הגבר לעשות כרצונו ועל האישה לפנק ולהגשים את כל גחמות ליבו (או חלציו, במקרה הזה). עובדה, רוב הגברים מפנטזים על אישה כנועה שרק מחכה שהגבר שלה יבוא ויתפוס אותה בידיים ו"יאללה לעניינים"... פה טמון הכסף, ועל המבנה הזה תעשיית הפורנו יוצרת. זה מגעיל נשים(אך יש יוצאות מן הכלל), אבל אתן לא קהל היעד ולא מעניין אותם מה אתן חושבות.

אם אדם בונה את תדמית האישה בחייו מסביב לרשמים שהוא קיבל מסרטי פורנו - זוהי בעיה שלו. שידע להפריד בין מציאות לפנטזיה.

אני אישית מאמין בזוגיות שווה ובכיבוד ופינוק האישה באופן שווה. בילדותי, כשצפיתי בפורנו מפעם לפעם, ריחמתי קצת על הבחורות בסרט. כשגדלתי, הבנתי שרובן עושות זאת מתוך רצון ואהבה לסקס (וכסף). ותתפלאי, אבל יש נשים שדווקא נהנות מכל העסק הזה לא רע.

ktbnus: בעוד אלף שנים, יהיה לך שלט ביד שבלחיצה אחת יצור מולך את האישה המושלמת בשבילך. היא תהיה מורכבת מפוטונים ותעשה כל מה שתבקש. אותו הדבר יהיה גם לנשים. כמובן שאף אחד לא ירצה לצאת מהבית כשזה יקרה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...