פורנו והשפעותיו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורנו והשפעותיו

aviv00

Recommended Posts

אם אישה כלשהי אוהבת את האקטים ה"כבדים" הללו שפורטו פה, ועושה אותם עם החבר שלה, למה צריך לקרוא לה זולה??

אף אחד לא יחייך אחרי שנים עם "גברת מסיונרית", והמבין יבין.

יש אנשים שצריכים את הפלפל המיני בחיים שלהם, את השכלול והגיוון הזה כחלק מהקשר שלהם. אז רואים סרט או שניים, ומשכילים.

ובואו נסכם פה בקצרה שיש אנשים ללא איזון וללא ויסות או סתם סוטים, שרואים כחולים אך ורק כדי להתבונן באישה מושפלת. תמיד היו, תמיד יהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שהבעיה תמונה בכך שנערים צעירים (וחסרי נסיון ואולי גם לא כל כך אינטליגנטיים) נחשפים לתוכן מיני קשה מדיי בגיל מוקדם מדיי ומתקשים לעשות את ההפרדה בין מציאות לסרט, ובגלל זה יוצאים לנו ילדים בני 15 שרק מגיעים לתיכון ומצפים שכל הבנות יקפצו עליהם ומתפלאים למה זה לא קורה. הם פשוט חיים בסרט. חיים בסרט כחול, אבל בתור ניצבים ולא כוכבים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, עכשיו ברצינות?

את חושבת שיש בן בגיל 15 שלא רוצה שכל הבנות יקפצו עליו? (יש אבל תצטרכו לשאול את מושיק גלאמין)

הרי עם כל הדיבורים היפים וכל ההתחסדות, בגיל הזה הרוב המוחלט של הבנים חושב רק על דבר אחד.

זוהי דרך הטבע וגבר הוא גבר, לא תשני את זה. זה אמור להתמתן עם השנים וההתבגרות, וגם שם יש יוצאים מן הכלל לצערנו.

אבא שלי היה אומר בעניין "לך תסתכל על עכברים - אנחנו אותו הדבר רק עם קישוטים וצלצולים מסביב". והוא בעקרון, צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3445656,00.html

אם נדמה לכם שכוכבי פורנו עסוקים כל היום בלעשות סמים ואורגיות, למוניק אלכסנדר יש חדשות בשבילכם. לרגל שידור סדרת הריאליטי "דבי עושה את דאלאס 2007" היא מספרת על העבודה הקשה, מה היא לא מוכנה לעשות ומפריכה את כל הסטראוטיפים. היא אפילו לא חולמת להגיע להוליווד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעדיף שילד ידע עוד כמה תנוחות מאשר שינסה להכניס את הבולבול שלו לתוך הטבור של אישתו בבוא היום

מישהו סיפר לי שזה באמת קרה לאחד החרדים בארץ שפשוט לא ידע היכן להכניס את "זה" לאחר החתונה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה טוב בפורנו, וחרמנות זה לא נחשב דבר טוב בהכרח.

הוא משפיל נשים, מחנך גרוע, הסקס בד"כ ברוטלי ואין בו טיפת רגש, הנשים מושלמות חיצונית כך שאם זה מודל אוי ווי..

תחבר את זה עם נגישות גבוהה מאוד...WANKERS...ולסביות גם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושיש מיליוני אתרים שרק לכתוב SEX בגוגל , אתה יכול להיות ילד בן 12 שרואה את כל זה, נראה לך שזה עושה משהו אחר חוץ מלדפוק לו את השכל? ואיזה אחריות יש לילד בן 12?

וההורים שלא מבינים כלום במחשבים יעצרו את זה? אם כבר זה אחריות של המדינה, וזה הכל פרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, ההורים לא אחראים לחנך את הילדים, אלא הממשלה..חח.

בוא נעשה הסכם, שאולמרט ייחנך את הילדים שלך ואני את שלי.

יש פתגם מאוד חכם ונכון:

If you want something done right, you got to do it yourself.

זה משפט שהרבה אנשים בארץ צריכים לאמץ, אחרת ימשיכו לצעוק סיסמאות

כמו שלך: "הילד שלי רואה פורנו בגלל הממשלה, הכל פרוץ, בוגה בוגה גובל גובל גובל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, עכשיו ברצינות?

את חושבת שיש בן בגיל 15 שלא רוצה שכל הבנות יקפצו עליו? (יש אבל תצטרכו לשאול את מושיק גלאמין)

הרי עם כל הדיבורים היפים וכל ההתחסדות, בגיל הזה הרוב המוחלט של הבנים חושב רק על דבר אחד.

זוהי דרך הטבע וגבר הוא גבר, לא תשני את זה. זה אמור להתמתן עם השנים וההתבגרות, וגם שם יש יוצאים מן הכלל לצערנו.

אבא שלי היה אומר בעניין "לך תסתכל על עכברים - אנחנו אותו הדבר רק עם קישוטים וצלצולים מסביב". והוא בעקרון, צודק.

אתה מגעיל ברמות !!!!!!!!!!!! :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

אני בגיל 15 חיפשתי רומנטיקה קשר רגשי ולא מה שאתה מתאר.זה שהיום הנוער הוא חסר רגש ומאד ממוחשב זו בעיה בפני עצמה.

אבא שלך בהחלט טועה וקח את התאוריה שלו ודחוף עמוק לתוך הת**ת.

בגלל דעות כמו שלך בנות נפגעות על ידי אותם נוטפי הורמונים שחושבים שסקס בא ככה בקלות בלי רגש ובלי אהבה - דוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהורים יגידו את זה(או יצדדו בך) לא אומר שזה נכון.

ברור שלא אני אשם בצרות שלי, מישהו אחר אשם.

וזאת נטייה אנושית להשליך אחריות מעצמך למישהו אחר

או על משהו אחר.

אז במקום שההורים יעשו קצת הסתכלות פנימית וייראו למה

הילד שלהם לא מחונך כראוי, הם יורים לכל עבר, כל העולם אשם

חוץ מהם עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...