תיכון חדש, בנות חדשות... צריך עצות איך להמנע מה Friend Zone הנורא מכל - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיכון חדש, בנות חדשות... צריך עצות איך להמנע מה Friend Zone הנורא מכל

GbeTech

Recommended Posts

מדוייק מאד.

בחט"ב אצלי היתה מישהי, מאד מאד יפה, אבל מאד מאד טיפשה ושיטחית ופתחה רגליים כבר בכיתה ז' או ח'. תמיד, אבל תמיד, צמוד לה לתחת, היה ערס אחד שנשאר 2 כיתות, מכוער טילים, מפותח לגילו (וגם לגורילה בגילו) ותמיד עם עיניים אדומות כמו קרפיון כאילו עישן עכשיו חצי קילו ירוק.

אבל חוצמזה, מה יש לכל אלו שמחפשים כאן סטוצים ומתעצבנים על "איזה בנות סנוביות"? למה מי פקד עכשיו שהן צריכות ליפול לרגליכם בתנוחת דוגי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gbtech אל תהיה ילדון , ידידות בתיכון זה כיף , אם הם גם כוסיות מה רע

חברה\יזיזה זה משו אחר לגמרי , זה לא אומר שלא צריכות להיות לך ידידות

ההיפך הוא הנכון זה כיף שיש לך בתיכון חבורה שמורכבת גם מבנים ובנות יוצאים ביחד

לומדים ביחד תסמוך על מי שכבר סיים תיכון זה הכי טוב שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עכשיו אני מאחל לך בהצלחה בלתפוס אחת,

אצלנו בביה''ס כל הכוסיות (ואפילו הקונפות) חשות מעצמן (סנוביות)!,

הן רוצות גבר חזק,מקובל ויפה.

תשתדל לא ליפול על אחת כזאת.

-למרות שמנסיון - כל הכוסיות חשות מעצמן מלכות-

אתה צודק בקשר לסנוביות.

דרך אגב אני שונא סנוביות, זה אבל לכל החיים להתחתן עם סנובית... :lol:

אוהבות את עצמן יותר מדי, והן גם בוגדות. יותר מדי פוזות.

לכו רק על הטובות הרגישות העדינות והחמודות. שהן בדרך כלל איכותיות ואנטלגנטיות. אפשר להבין את זה כבר מהמבט הראשון מהדיבור העדין ודרך העיניים.

לבחור GbeTech סטוצים לא תמצא בבית ספר ועוד ברמת השרון בחורות איכותיות מדי למיזמוזים בבית ספר .

ומה שאני באמת ממליץ לך זה שתמצא בחורה טובה תפנק אותה תעשה בשבילה תיהיה לצידה בקיצור שתיהיה לך חברה ואז כבר אפשר לחשוב על סטוצים נשיקות ...

ולא צריך דווקא לחפש את זה בבית ספר לא חסר גם בחורות בחוץ אתה יודע ידידה מכירה לך מישהי וזה מתגלגל יש כל מיני סיפורים..

אני יתן לך את הסיפור שלי...

כשהייתי בן 16 לפני שנה + היתה לי חברה בת 15 הכרתי אותה דרך ידידה שלי שהיא אחותה במקרה.. ונדלקנו אחד על השני בקיצור ישבנו, דיברנו, הכרנו אחד את השני ואז ביום הרביעי התחילה הנשיקה הראשונה מהרגע הזה אנחנו חברים.. בקיצור יום אחרי יום הייתי בא אליה היינו תמיד מתחת לבית שלה ליד המדרגות בכניסה ומהרגע שאני בא כבר אנחנו מתחילים להתנשק להתחרמן אני אוהב לפנק בחורות מה שנקרא הייתי איתה חודש וחצי, יום יום בערב משעה 9 הייתי בא אליה ושוב ושוב התשוקה והאהבה עושה את שלה והיא ביישנית כזאת תמיד אם מישהו היה בא היינו מפסיקים.. ואחרי חודש של חיים טובים מה שנקרא הייו ימים שהייתי עייף היינו עד מאוחר 1 2 בלילה וכולם ישנו אצלה בבית זה היה יום שישי אז היא אמרה לי בוא תישן אצלי בקיצור היו שתי פעמים ששכבתי איתה ופינקתי אותה ומה לא והיא מהבחורות האלה שנראות בנות 17 18 ויש להן סליחה על הביטוי ציצים גדולים והן יותר בשלות מה שנקרא. וכל הידידות שלי אומרות לי אתה אוהב אותה בגלל הציצים הא... אמרתי מפתאום אני לא כזה. ואז בגילי לא ידעתי כאילו לגעת בציצי וכל זה כנראה היא אוהבת שנוגעים לה היא רצתה לנסות אני חושב אז היא לקחה לי תידיים באמצע שאנחנו מתנשקים ושמה לי אותם לכיוון הציצים שלה ומאז אני יודע יותר ויותר איך לענג אותה בצורה הטובה ביותר.

ושוב תמצא לך חברה ואיך שאומרים תיהיה לך אהבה אמיתית! לאורך זמן. ולא סתם סטוצים כי זה לא יוביל לשום מקום.

שמע למילים שלי בהצלחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז את אומרת שיש גורילות ערסיות?

וגם הפוך ישנן ערסיות גורילות, והרבה.

אני יתן לך את הסיפור שלי...

כשהייתי בן 16 לפני שנה + היתה לי חברה בת 15 הכרתי אותה דרך ידידה שלי שהיא אחותה במקרה.. ונדלקנו אחד על השני בקיצור ישבנו, דיברנו, הכרנו אחד את השני ואז ביום הרביעי התחילה הנשיקה הראשונה מהרגע הזה אנחנו חברים.. בקיצור יום אחרי יום הייתי בא אליה היינו תמיד מתחת לבית שלה ליד המדרגות בכניסה ומהרגע שאני בא כבר אנחנו מתחילים להתנשק להתחרמן אני אוהב לפנק בחורות מה שנקרא הייתי איתה חודש וחצי, יום יום בערב משעה 9 הייתי בא אליה ושוב ושוב התשוקה והאהבה עושה את שלה והיא ביישנית כזאת תמיד אם מישהו היה בא היינו מפסיקים.. ואחרי חודש של חיים טובים מה שנקרא הייו ימים שהייתי עייף היינו עד מאוחר 1 2 בלילה וכולם ישנו אצלה בבית זה היה יום שישי אז היא אמרה לי בוא תישן אצלי בקיצור היו שתי פעמים ששכבתי איתה ופינקתי אותה ומה לא והיא מהבחורות האלה שנראות בנות 17 18 ויש להן סליחה על הביטוי ציצים גדולים והן יותר בשלות מה שנקרא. וכל הידידות שלי אומרות לי אתה אוהב אותה בגלל הציצים הא... אמרתי מפתאום אני לא כזה. ואז בגילי לא ידעתי כאילו לגעת בציצי וכל זה כנראה היא אוהבת שנוגעים לה היא רצתה לנסות אני חושב אז היא לקחה לי תידיים באמצע שאנחנו מתנשקים ושמה לי אותם לכיוון הציצים שלה ומאז אני יודע יותר ויותר איך לענג אותה בצורה הטובה ביותר.

אתה בטוח שהציצים שלה היו גדולים? אולי זה רק היה נראה לך?

רגע רגע... מה המידה של החזיה שלה? בטח 75 C לא?

? ? ?

מה אתה הינשוף של סיפורים פה?

לפותח הדיון.

הדיון הזה פתאטי ורדוד יותר מהשלולית שהכלבה שלי עושה עם כל הכבוד לה (מאמי זה לא את שרדודה זו השלולית).

get a life

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אצלנו יש 150 תלמידים בשכבה

(אנחנו השכבההכי גדולה בבית הספר), 2 כוסיות נורמליות (בעיה ידידות שלי)

ועוד 5 כוסיות אבל מה פרחות וזונות שבחיים שלך לא ראית, לא היתי מתקרב אליהן

עם מקל, למה לך תדע איזה מחלת מין תקבל...

השנה הצטרפו אלינו תלמדים חדשים איזה 30 ורק אחת קרובה לנורמלית... (אחת אלוהים נתן לה גוף אבל בעט לה חזק בפרצוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי... יש לך בעיה עם תימניות?

אני אומר כך.. אם את תראי תימניה לא קונפה (לא גזעני אני תימני בעצמי xD) בראש העין כנראה שהיא מתחת לגיל 14-15 מעל הגיל הזה הן משתבשות...

אני אסביר למה יש את ראש העין הישנה והחדשה בישנה כל התימנים ששם יש "פשע" וכו' וכו' ויש את החדשה שיש פחות "פשע" ועדות מערביות.. תימנים כמעט ואין שם

*מצטער אמא אם את קוראת את זה כן הבת שלך כזאת :S*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך אל תיפול בפח הזה של חברה מהכיתה...

פשוט זה עלול לגרור כל כך הרבה באלאגן,אני תמיד מעדיף לחפש בחורות מחוץ לבית ספר ,לעשות הפרדה.

חברה מאותה כיתה יכול לגרור רכלנים וקנאים שימררו לך תחיים יבואו אליך יגידו ראיתי את חברה שלך "קצת יותר מדי" מדברת עם מישהו מכיתה יא' נניח.

תאמין לי זה יגרור סכסוכים מיותרים ,חצי כיתה לא דיברה עם החצי השני בשנה שעברה בגלל כל הקטע הזה..לא נעים להכנס לכיתה שאתה צריך לזכור עם מי אתה מדבר ועם מי לא בכלל זה יוצר אווירה רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסלסל

:s05:

תקרא את ההודעה שלך וישר תסתכל על החתימה שלך. :lol: :lol: :lol:

וכן, מרטין הוא חלק מהאבולוציה של BMW5 - לאט, לאט הוא מתפתח ומתפכח. בסוף הוא גם ידע מה הפירוש של "לשכב", שזה לא אומר לשכב על הגב ולנוח. אבל כמו שאמרתי, זה לוקח זמן כל האבולוציה הזאת...

בחייך אל תיפול בפח הזה של חברה מהכיתה...

פשוט זה עלול לגרור כל כך הרבה באלאגן,אני תמיד מעדיף לחפש בחורות מחוץ לבית ספר ,לעשות הפרדה.

חברה מאותה כיתה יכול לגרור רכלנים וקנאים שימררו לך תחיים יבואו אליך יגידו ראיתי את חברה שלך "קצת יותר מדי" מדברת עם מישהו מכיתה יא' נניח.

תאמין לי זה יגרור סכסוכים מיותרים ,חצי כיתה לא דיברה עם החצי השני בשנה שעברה בגלל כל הקטע הזה..לא נעים להכנס לכיתה שאתה צריך לזכור עם מי אתה מדבר ועם מי לא בכלל זה יוצר אווירה רעה.

עד כדי כך?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כדי כך?

הוא צודק. חברה מאותה הכיתה שלך זה דבילי ומפגר. עלול ליצור בדיוק אותם דברים כמו שהוא אמר..

ואפילו אם זה סתם פרידה או משו קטן, עדיין אחר כך אתה נמצא במצב לא נעים כשאתה כל פעם רואה או צריך לשאול או לאדע מה את אותה אחת או החברות שלה..

לא כדאי. המינימום שהייתי מציע זה מכיתה אחרת אם אין לך כל כך הרבה קשר עם שאר הכיתות. אבל עדיין הייתי ממליץ מבית ספר אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...