תיכון חדש, בנות חדשות... צריך עצות איך להמנע מה Friend Zone הנורא מכל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיכון חדש, בנות חדשות... צריך עצות איך להמנע מה Friend Zone הנורא מכל

GbeTech

Recommended Posts

אוקי.

עכשיו עליתי לי' בתיכון ברמה"ש, 11 כיתות בשכבה, כל כיתה מפוצצת בכוסיות איכותיות בנות-עשירים חח.

אין לי בעיה של בטחון עצמי, אני נראה אחלה, טוב אני לא יתחיל להחמיא לעצמי אבל הבנתם את העניין.

ועכשיו אני צריך לעשות את ההחלטות הגורליות, את המעשים שיעשו את ההבדל.

יש כמה בנות בכיתה שלי, חמודות לאללה... ובקצב הזה אני יכנס ל Friend Zone שלהן מהר מאוד... פתאום קלטתי, אחרי יומיים...

ואני לא בקטע של ידידות-טובות בכלל! יותר בכיוון של סטוצים וכו'.

אין לי הרבה נסיון עם בנות, כי את השינוי העצום לטובה עברתי בחופש...

בקיצור, אשמח לעצות מועילות מחבר'ה בגילאים שלי+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטוצים? כבר בכיתה י? אני חושב שאתה משלה את עצמך. תתפוס לך חברה וככה תוכל לקבל, אם היא תתן בכלל ::)

או שאני טועה והבנות בבצפר שלך ז***ת ונותנות לכל אחד לפתוח אותן שאני אישית לא הייתי מתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה משלה??

אני זוכר הייתה ילדה בו' שהיא כבר הזדיינה

ובי' היו הרבה שהתחילו לתת.

אוקי.

עכשיו עליתי לי' בתיכון ברמה"ש, 11 כיתות בשכבה, כל כיתה מפוצצת בכוסיות איכותיות בנות-עשירים חח.

איזה כיף לך.. אצלנו יש מקסימום 15 כוסיות מתוך 280 תלמידים בשכבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה שהן כוסיות לא אומר שהן נותנות.

אגב, מניסיוני, אין דרך להתחמק מה-FRIEND ZONE פרט ללהיות שמוק מוחלט.

עדיף שתתפוס אחת ותתמקד בה.

כשיימאס, תעבר הלאה.

[בשיטת גמור - זרוק :D ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטוצים? כבר בכיתה י? אני חושב שאתה משלה את עצמך. תתפוס לך חברה וככה תוכל לקבל, אם היא תתן בכלל ::)

או שאני טועה והבנות בבצפר שלך ז***ת ונותנות לכל אחד לפתוח אותן שאני אישית לא הייתי מתקרב.

כאילו... סטוצים לא חייב להסתיים בזיון you know. מה לעשות שאתה צודק, בגיל הזה לא כל אחת שרמוטה. הנה, אפילו השתמשתי במונח שכל העקרון שעומד מאחריו, הוא הסיבה לכך שלא כל הבנות נותנות...

למה משלה??

Yep ;D

כי זה שהן כוסיות לא אומר שהן נותנות.

אגב, מניסיוני, אין דרך להתחמק מה-FRIEND ZONE פרט ללהיות שמוק מוחלט.

עדיף שתתפוס אחת ותתמקד בה.

כשיימאס, תעבר הלאה.

[בשיטת גמור - זרוק :D ]

וואלה... אתה חושב? רוצה לתת קצת הסבר? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבחורה תרצה אותך , היא תתן לך להרגיש את זה . וכשבחורה לא תרצה אותך , אז היא גם תתן לך להרגיש את זה .

אז אל תלך עם הראש בקיר עם בנות שלא רוצות אותך . ותתן צ'אנס לאלו שמראות לך אהבה לך מהבוקר ועד הערב.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pretty much summs it up.

למה משלה??

אתה לוקח אחת ומציג את זה כאילו כל הבנות ככה. ובאמת, היית רוצה להביא במישהי שכל העיר הביאו בה?

מה זה "התחילו לתת"? כאילו, לחלק? מה? כמו פחית העברתם אותן או שרק עם חבר או שהחברים שלהן כאלו מקסימים שישר רצים לספר לכל הבי"ס. פאי איזה לוזרים.

ומה סטוצים? בחורות נורמאליות בגיל הזה מפחדות מהסטיגמה של שרמוטה ורוצות רק עם "הנסיך מהאגדות" (הן עדיין באות עם רשימת מכולת כשהן מחפשות בן זוג) ואם יש איזו שרמוטה אחת שמחלקת לכל מי שמבקש יפה, אז בד"כ יש עוד 40 בתור אשר בראשו עומד איזה זיין קבוע, ערס עם מבנה גוף של גורילה כסופת גב ששומר על ה-prospect לעצמו.

מה? לא ראית נשיונל ג'אוגרפיק בחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עכשיו אני מאחל לך בהצלחה בלתפוס אחת,

אצלנו בביה''ס כל הכוסיות (ואפילו הקונפות) חשות מעצמן (סנוביות)!,

הן רוצות גבר חזק,מקובל ויפה.

תשתדל לא ליפול על אחת כזאת.

-למרות שמנסיון - כל הכוסיות חשות מעצמן מלכות-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה. באלון באמת יש אחוז גבוהה של "כוסיות", אבל המצב התחיל להשנות משנה שעברה, כשהתחילו לעשות חלוקה של החיטבות לכל תיכון.

אני בדיוק סיימתי י"ב ונהניתי מכל רגע.. כל מקום אתה רואה בנות יפות.. הבצפר בכלל מצויין.

אבל.. יותר מחצי מה"כוסיות" האלה, הן סנוביות עם תחת שתופסות מעצמן יותר מידי.. (ככה זה עשירים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה משלה??

חח מאיפה אתה?

תמיד שומעים על סיפורים מוזרים אבל זה מגיע רק מבנות מוזרות (מאוד)

ואצלי בבית ספר אני יודע שהיתה יותר מילדה אחת שאיבדה תבטולים בכיתה ט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן רוצות גבר חזק,מקובל ויפה.

כן ככה זה בנות היום חיות באשליות....

כל המקובלים נראים פצלוחים :lol:

לפחות חברה שלי יודעת איך להתנהג איתי ;)

אצלי בבית ספר כולן קונפות תימניות טוב ראש העין כל השאר פריקים טוב גם אני אחד...Oo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

אין לי בעיה של בטחון עצמי, אני נראה אחלה, טוב אני לא יתחיל להחמיא לעצמי אבל הבנתם את העניין.

ועכשיו אני צריך לעשות את ההחלטות הגורליות, את המעשים שיעשו את ההבדל.

יש כמה בנות בכיתה שלי, חמודות לאללה... ובקצב הזה אני יכנס ל Friend Zone שלהן מהר מאוד... פתאום קלטתי, אחרי יומיים...

ואני לא בקטע של ידידות-טובות בכלל! יותר בכיוון של סטוצים וכו'.

אין לי הרבה נסיון עם בנות, כי את השינוי העצום לטובה עברתי בחופש...

בקיצור, אשמח לעצות מועילות מחבר'ה בגילאים שלי+.

הלכת לפסיכולוג?

ומה סטוצים? בחורות נורמאליות בגיל הזה מפחדות מהסטיגמה של שרמוטה ורוצות רק עם "הנסיך מהאגדות" (הן עדיין באות עם רשימת מכולת כשהן מחפשות בן זוג) ואם יש איזו שרמוטה אחת שמחלקת לכל מי שמבקש יפה, אז בד"כ יש עוד 40 בתור אשר בראשו עומד איזה זיין קבוע, ערס עם מבנה גוף של גורילה כסופת גב ששומר על ה-prospect לעצמו.

מה? לא ראית נשיונל ג'אוגרפיק בחיים?

אז את אומרת שיש גורילות ערסיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...