[מבקש עזרה] לגבי בחירת מסך לגיימר ממוצע 22" - 24" ב 2000+ ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[מבקש עזרה] לגבי בחירת מסך לגיימר ממוצע 22" - 24" ב 2000+ ש"ח

oren88

Recommended Posts

מסך 22" עד 24" במחיר לא בשמיים (בעירך 2000 שקל פלוס מינוס) לגיימר (בעיקר אני אשחק בו משחקים, אראה סרטים אבל בעיקר למשחקים)

ותשמעו לא משנה מה תגידו אני לא אקח את המסך של DELL אני יודע שהוא איכותי והכל ה 2007WFP הזה שהוא 20" אבל אני פשוט לא רוצה 20" ובבקשה אל תתווכחו איתי ותמליצו לי עליו כי אני כבר יודע עליו הכל =P

בכל מקרה רציתי לשאול על המסך הזה (שהוא ממש זול יחסית למסך 24"):

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=3106999&CatId=2775

הוא ממש זול והם שולחים לארץ.. רציתי לשאול אם הוא באמת טוב ואם הפאנל שלו איכותי כמו של ה 20" של (מה שאמרתי שאני לא רוצה לקנות)

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אנסה לשכנע אותך לקנות אל ה- 2007, כי אני מבין לחלוטין את היתרון של מסך שהוא פשוט גדול יותר.

אבל לאיזו בדיוק תשובה אתה מצפה?

מן הסתם, הפאנל של ה-SAMSUNG הנ"ל לא איכותי כמו זה של ה-. זה נראה לך הגיוני שימכרו מסך 24" במחיר של מסך 20" ובאותה האיכות?

מסך 24", 2407WFP, שבא עם פאנל באותו סדר גודל של איכות כמו מה שתמצא ב- 2007WFP, עולה סדר גודל של 4000 ש"ח.

ב- 245BW יש פאנל TN שזה אומר הגבלה בזוויות צפיה. לשבת מול המסך זה כנראה לא יפריע לך. לראות מהספה או מהשולחן או מאיזשהו מקום שיש בו פער גבהים בין העיניים שלך לבין המסך - יהיה טיפה יותר בעייתי.

אבל, בתקציב שלך לא תמצא שום דבר יותר טוב - כי מסכי 22" עם פאנלים שאינם TN פשוט אין, ו-24" עם פאנל איכותי יעלה כפליים.

דרך אגב, בכל קנייה מחו"ל לישראל תצטרך לשלם מע"מ. לא יודע לגבי מכס - החוקים משתנים מידי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקה היתי ממליץ על האסוס 201 PW למשחקי וסרטים

כי לדעתי הוא מצוין לזה אבל כמו הדל הוא 20

ואתה מעונין בגדול יותר

ובעניין הזה כמו שאמרו אין 22 איכותי היום בשוק וה24 האיכותים עולים המון כסף

משהו בסביבות 4-6 אלף שקל

אז או שתיתפשר על הגודל או שתגדיל תקציב משמעותית או שתחכה

הרבה זמן לירידת מחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז או שתיתפשר על הגודל או שתגדיל תקציב משמעותית או שתחכה

הרבה זמן לירידת מחירים

ירידת מחירים לא פשוט לא תקרה. עולה כסף לייצר את הפאנלים האלה, ולא נראה שבשנים הקרובות הטכנולוגיה תשתפר עד כדי כך שתאפשר להוריד את מחיר הייצור לחצי.

האפשרות הנוספת (שהיא כנראה המתאימה כאן) היא להתפשר על איכות הפאנל. זה לא שהם _כל כך_ נוראיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על זה?, נראה טוב:

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5149

מה נראה בו טוב בידיוק? זה שהוא עולה כ2000 שקל או זה שהוא מסך עם פאנל TN?

איך שלא תסתכל על זה, המסך ביזבוז, יש מסכי 22'' שעולים פחות כסף ומשתלמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נראה בו טוב בידיוק? זה שהוא עולה כ2000 שקל או זה שהוא מסך עם פאנל TN?

איך שלא תסתכל על זה, המסך ביזבוז, יש מסכי 22'' שעולים פחות כסף ומשתלמים יותר.

מוזר, סתכל על המפרט הטכני:

מפרט טכני:

מסך "22 רחב בטכנולוגיית Advanced PVA.

קצב רענון 5ms.

גודל נקודה 0.282mm

רזולוציה גבוהה: 1680x1050 פיקסלים.

זוית צפיה רחבה (170 מעלות) השומרת על אחידות באיכות התמונה מכל כיוון.

רמת בהירות 300cd/m².

רמת ניגודיות ביחס 1:700.

חיבור VESA 100*100 לתליית המסך

חיבורים:

כניסת D-SUB דרך מחבר 15 פינים לחיבור מחשב.

שונות:

צבע: שחור וכסף.

מידות (בס"מ): ג-51.4,ר-40.8,ע- 19.8.

משקל: 4.8 ק"ג.

איפה אתה רואה TN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ טוב תודה רבה לכולכם! באמת עזרתם לי..

אבל אני עדיין בהתלבטויות..

24" איכותי כמו שאמרתם מאוד יקר ובאמת שאין לי כסף לזה, להתפשר על ה TN אני חושב שזה מה שאני יעשה.. כי סך הכל אני יושב קרוב יחסית אל המסך ואני מסתכל מזוית ישרה ז"א וסרטים וכו' אני רואה רק בפלזמה שלי (42" בסלון).

בכל מקרה יש לי התלבטות קטנה אם לקנות את ה 24" שהראתי לכם של סמסונג, או ללכת על מסך 22" אחר, יותר איכותי בעירך באותו מחיר..

מה אתם אומרים? והאם תוכלו להמליץ לי על מסך כזה?

שוב, תודה מראש!

עריכה: בלי קשר, לגבי המסך של ה 24" שהראתם שנמצאת ב BUG עם הפאנל של PVA.. אם זה אכן שקר.. אפשר לתבוע אותם על זה..!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תמצא מסך "22 באיכות שהיא יותר טובה מהסמסונג הנ"ל כי פשוט אף אחד לא טורח לייצר כאלה.

תודה אחי, ואם אפשר עוד שאלה,

אז בעצם אני צריך להחליט אם לקנות את ה 24" של או את ה 22" .. שבעצם יש להם אותו פאנל (TN) ורק הגודל שונה.. והמחיר כמעט אותו דבר.. הבדל של כמה מאות שקלים.. אז כבר ברור שעדיף את ה 24".. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...