נהג חדש עבר באדום וצילמה אותו מצלמה . מהו גזר הדין האפשרי ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהג חדש עבר באדום וצילמה אותו מצלמה . מהו גזר הדין האפשרי ?

Bug2000

Recommended Posts

שאחד ההורים שלך יגיד שזה היה הוא ושיגיד שהרמזור עובר מירוק לכתום בלי להבהב והוא לא הספיק לעצור שכן אם היה עושה זאת, האוטו מאחוריו היה מתנגש בו.

if you cant do the time dont do the crime

ובגירסה העברית - היית מספיק גבר לעשות את העבירה תהיה מספיק גבר לקבל את העונש

אה, והטענה שלך מופרכת לגמרי

המצלמה מתחילה לפעול רק שנייה אחרי שהאור האדום נדלק

ומעכשיו יש שני מקרים:

1. בתוך העיר - הרמזורים לא חייבים להבהב בירוק לפני התחלפות לאדום, אבל במהירות עירונית אתה יכול לעצור במרחק עצירה אפסי יחסית (ואם מקסימום עברת את החיישנים והפעלת את המצלמה אז יש שתי שהרכב עומד ולא מקבלים על זה דו"ח)

2. מחוץ לעיר - לפי החוק רמזור בין עירוני חייב להבהב בירוק לפני התחלפות לאדום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא טעות דיי נפוצה של נהגים חדשים שקשה להם עדיין להעריך את זמן העצירה של הרכב או שלא שמים לב לרמזור, קרה לי פעם כשהייתי נהג חדש ונהגתי ברכב אנטיקה כשהוא היה מלא באנשים גדולים והרכב פשוט לא עצר לי ברמזור בזמן... לא היה שום סכנה כי הרכב מהצד המקביל ראה את המצב אבל כמו כן גם המצלמה :smile1: אז קיבלתי דוח שאמא שלי שילמה אותו וספגה את הנקודות. זה עושה אותי נהג גרוע ? לא, כבר למעלה משלוש שנים שאני נוהג ובלי שום תאונה והרבה אנשים יעידו שאני נהג מצויין

אני מאמין שאם היה לי חדש אז לא הייתה בעיה לעצור אבל מה לעשות שהמדינה הזו עושקת את האזרחים עם מיסים מופרזים אשר לא מאפשרים לאדם צעיר להשיג חדיש עם אמצעי בטיחות מאותו עשור לפחות ?

גם רצחת וגם ירשתה ?

אם יש לך סיבה טוב אתה יכול לשכור עורך-דין שיפחית לך את העונש... שמעתי כבר על אנשים שיצאו ממועדון שיכורים לגמרי , נתפסו ולבסוף בעזרת עורך דין קיבלו עונשים מופחותים בחצי ~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני נוהג אני רואה אנשים טסים על אדום חופשי..

בד"כ אם עוברים באדום אז זה בטעות ולא שמים לב לרמזור בגלל חוסר תנועה אתה חושב שיש לך ירוק במיוחד בלילה שהכל ריק ואז יש לך פניה כזאתי קטנה וזה בסוף על אדום ואתה לא שם לב למלא חברים זה קרה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Evil sting,

קישקוש בלבוש,

לפני רמזור מאיטים, למקרה ויתחלף פתאום, ב-10 מטרים האחרונים שרואים שאפשר לעבור בבטחה מאיצים מהירות.

אף אחד פה לא שם לב שדיברו פה על , ומצלמה לא דורשת רישיונות, לכן, הקנס יישלח לבעל הרכב, משם אפשר להעביר את הדו"ח על כל אחד וזה דווקא כן חוקי.

כשאני נוהג אני רואה אנשים טסים על אדום חופשי..

בד"כ אם עוברים באדום אז זה בטעות ולא שמים לב לרמזור בגלל חוסר תנועה אתה חושב שיש לך ירוק במיוחד בלילה שהכל ריק ואז יש לך פניה כזאתי קטנה וזה בסוף על אדום ואתה לא שם לב למלא חברים זה קרה לי..

תנסה לא לשיב לב לאדום יום אחד, איזה נהג שיש לו ירוק ייכנס בך וייקרע את האמאמאמאמא שלך.

לפני כשנה, מאזדה3 עליה השלום, נשחטה בידי פיאט ערסוותית שהיה לה אגזוז ברוחב חצי טמבון אונו נכנסה בנו מהצד כי הנהג נסע מהר/לא עצר בעצור/לא יודע להוריד הילוכים ופשוט השמיד תאוטו.

אדום לא סתם אדום, למרות שיש מרווח של שנייה וחצי בין רמזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע זה הולך כך

שלילה לחודש, ואז משפט. במשפט יש לך נקודות וקנס ואולי עוד שלילה בהתחשבות של השלילה שהייתה לך (נגיד 3 חודשיים שלילה בפועל, יהיה לך רק 2 כי כבר עשית חודש שלילה)

עכשיו הקטע שרוב האנשים פה בילבלו זה כך

אחרי שסיימת את העונש שלך אתה ממשיך לנהוג כרגיל, ואחרי שאומר לך להתחדש הרשיון מנהג חדש לרגיל הוא לא מתחדש ואתה צריך לעבור שוב את התאוריה+טסט ומלווה ושנתיים נהג חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Evil sting,

קישקוש בלבוש,

לפני רמזור מאיטים, למקרה ויתחלף פתאום, ב-10 מטרים האחרונים שרואים שאפשר לעבור בבטחה מאיצים מהירות.

הרמזור מהבהב במשך 3 שניות.

אל תאט לפני רמזור ירוק, אתה יכול לגרום לתאונה, שמור על מהירות קבועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תקבל שלילה .. תשלם את הדו"ח ותקבל הביתה אחרי 3-4 חודש טופס לנהיגה מונעת ( בדיוק קיבלתי עלא דום בתור נהג חדש את הטופס לפני כחודש) .

שלילה לא תקבל ... מניסיון . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תקבל שלילה .. תשלם את הדו"ח ותקבל הביתה אחרי 3-4 חודש טופס לנהיגה מונעת ( בדיוק קיבלתי עלא דום בתור נהג חדש את הטופס לפני כחודש) .

שלילה לא תקבל ... מניסיון . :xyxthumbs:

אפשר להתעניין מי החמודה או החמוד שאתה הולך לעשות לו כזואתי טובה ולסכן תתחת שלך ?

ועל מה בדיוק ?

אתה יודע מה אומרים בישלתה תדייסה עכשיו תאכל אותה לבד !

ועל תעביר לאחרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתעניין מי החמודה או החמוד שאתה הולך לעשות לו כזואתי טובה ולסכן תתחת שלך ?

ועל מה בדיוק ?

אתה יודע מה אומרים בישלתה תדייסה עכשיו תאכל אותה לבד !

ועל תעביר לאחרים !

איזה טובה יטמבל ? אני עברתי באדום ... וקיבלתי נהיגה מונעת הביתה .. מה אתה חופר פה ? הבחור פה עשה אותה עבירה שאני עשיתי והוא שאל מה גזר הדין ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בכבישים בין עירוניים הרמזורים חייבים להבהב.

בתוך העיר רק חלק קטן מהרמזורים מהבהבים (בד"כ רק בכבישים בהם הגבלת המהירות היא מעל 50).

מעל 60 (כולל) ע"פ חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה הקטע אפשר לעביר את זה ואת זה אני יודע. אני רוצה לעביר את העברה עליי(תמורת תגמול נאה), אבל אני נהג חדש ורציתי לדעת מה ההשלחות של זה... כנראה לא אלך על זה כי לא בא לי זימון למשפט ושלילה ...

אלא אם אתם אומרים אחרת ??

איזה טובה יטמבל ? אני עברתי באדום ... וקיבלתי נהיגה מונעת הביתה .. מה אתה חופר פה ? הבחור פה עשה אותה עבירה שאני עשיתי והוא שאל מה גזר הדין ..

טמבל אתה תגיד לחברים שלך לא לי ! :bash::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...