לאחר הרכבת לוח אם, מעבד וזכרונות צריך לפרמט את ווינדווס? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר הרכבת לוח אם, מעבד וזכרונות צריך לפרמט את ווינדווס?

אישי555

Recommended Posts

באופן עקרוני תמיד מומלץ לפרמט במקרה שמחליפים רכיבים מהותיים כאלה. אני נתקלתי לא מעט בבעיות יציבות או אפילו קפיאה של המערכת לאחר החלפת ומעבדי.אם אתה חושש לפרמט, תנסה להריץ את הווינדוס ותראה מה יקרה, אם תתקל בבעיות אז תאלץ לפרמט, אם דברים יעבדו בצורה טובה אז הרווחת, גם נתקלבתי במקרים בהם לא היה צורך לפרמט רק שהם היו מועטים יחסית למקרים שכן דרשו פרמוט.

בכל מקרה כתשפעיל את המחשב עם הרכיבי םהחדשים הווידנוס יתחילל לזהות אותם מחדש, מסיבה זאת כדאי יותר לפרמט ולתת למערכת להתחיל מחדש "נקי".

אימאג' לא יעזור כי הוא יחזיר את המערכת למצב ממנו נלקח האימאג'.

אם אתה לא רוצה לפרמט כי שדברים לא ימחקו, עדיף (וזה נכון תמיד) לחלק את ההארד דיסק לפחות ל 2 מחיצות, אחת למערכת ונניח לתוכנות מותקנות והשנייה לאחסון של כל שאר הקבצים (מוסיקה,, קבצים שהורדת וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שום דבר ממה שהציעו לך כאן לא עוזר והמערכת עדיין לא יציבה או בכלל לא עולה

אתה יכול לנסות לעשות repair re-installation על הוינדוס הישן עם החומרה החדשה, זה לא מפרמט ולא מוחק לך כלום, זה מתקין לך על תיקיית הוינדוס הישנה את קבצי המערכת והדרייברים הנחוצים מחדש.

זה במאה אחוז שומר את כל התוכנות וכל ההגדרות וכל הפרופילים הישנים, ויש מצב טוב שזה גם יעדכן לך את החומרה החדשה בצורה דיי טובה.

כמובן שתמיד פירמוט והתקנה נקיה יהיה עדיף מבחינת המערכת, אבל הרבה מאוד נרתעים מזה (כמוך).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה שלך נשמעת טובה בתור מוצא אחרון (בעצם שני, כי קיבלתי הצעה אחת מלבדך).

אז ככה: בקשר להצעה הראשונה-את מה בדיוק צריך למחוק? צירפתי צילום של מנהל ההתקנים כפי שמופיע אצלי.

בקשר להצעה של repair re-installation, איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, שכחתי לצרף תמונה :kopfpatsch:

המדריך שלך נחמד אבל מצריך דיסק שאין לי אבל אני אצליח להשיג אני מקווה. אבל אם אני אשיג אז למה שלא אפרמט וזהו? כי כל הקטע שאני לא אצטרך להתחנן לאנשים שילוו לי את הדיסק שלהם

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...