מפרט מחשב לגיימרים עד 8000 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לגיימרים עד 8000 ש"ח

prelly

Recommended Posts

אני עדיין לא מוצא איפה הוא ציין את זה אחרי שעברתי על כל הת'ראד פעמיים.

בכל מקרה אני לא ממליץ להוציא את כל התקציב, לקחת 88GTS320 הכי זול שתמצא, לרדת קצת במארז לLexa Blackline או משהו בסגנון ולשמור את הכסף לכרטיס מסך עוד כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי יותר משווה להוסיף כסף ולקנות 8800GTS

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Intel 2 Quad Q6600 2.40Ghz 8MB Conroe -=Stepping G0=- OEM ¤ 1485 1

לוחות אם Gigabyte GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L ¤ 603 1

מארזים NZXT Apollo No PSU Black ¤ 393 1

קירור למעבד Thermaltake Big Typhoon VX CL-P0310 ¤ 249 1

ספקי כוח 520W 40A @ 12V CMPSU-520HXEU EPS 12V Modular ¤ 625 1

זיכרונות 1GB Value Select -667 C1G667 ¤ 226 2

קשיחים למחשבים שולחניים Western Digital 320Gb 16MB WD3200AAKS ¤ 448 1

כרטיסי מסך Sparkle Nvidia Geforce 8800GTS 320MB Retail ¤ 1575 1

צורבים LG H62NK -RW Dual Layer Sata Black ¤ 199 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ¤ 6029

בדיוק בגלל שהוא זקוק למסך הצעתי את המפרט הזה.

אם יורדים לליברטי 400 (ואין שום סיבה לא לעשות זאת) אז נכנס לנו 2007WFP של בדיוק בתקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני רק הצעתי...בכול מקרה צריך לשאול את דעתו איזה גודל הוא מעוניין וכאלה...קראתי שהוא אמר 22 אינץ' אבל בכול מקרה שיידע אותנו מה הוא בדיוק רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שלא יעשה את זה..כי חבל. אין שום טעם לשפר משהו במפרט של kaki למשל..אין טעם לקחת GTX..ואפשר לדחוף ב-8000 ש"ח מסך איכותי..מקס' חריגה קטנה אבל ממש לא צריכים למחשב ללא מסך כיום

לא כל כך נעים לי לומר זאת, אבל בכל זאת - כשאתה אומר "לא צריך" ו-"אין טעם" תוסיף גם שזאת דעתך האישית, ועל הדרך תציין שמומלץ להציץ במפרט שלך ולהבין שאתה ספציפית מסתפק במועט. :nixweiss:

באמת שאני לא בא להתווכח או להעליב, אבל צריך להכיר בעובדה שישנם אנשים שחולמים על מחשב High-End, ולא על מחשב "תקציבי".

כל אחד והפטיש שלו. אני למשל לא הייתי משקיע יותר מהממוצע על חדש, אבל לא תשמע אותי אומר למשהו שקנה משהו רציני שהוא סתם "זורק" כסף.

הרבה יותר יקר \ קצת יותר טוב - זה עדיין יותר טוב.

אם כדאי או לא זה כבר עניין אינדבידואלי. בגלל זה צריך להראות לבחור את ההבדלים, באנצ'ים לפחות, ולתת לו להחליט מה "משתלם" בעצמו.

עם זאת אני יודע שלא פשוט לעשות "ביבי-סיטר" על כל אחד שמבקש מפרט. בעייתי משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...אז זו דעתי האישית שבמקרה במקרה רבים רבים תומכים בה/ברעיון מאחוריה.

אם הוא רוצה להשקיע במחשב שיתן אותם ביצועים במשחקים כמו מחשב ב-6K על מסך 19" למשל אז שיבושם לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נתמקד בכרטיס מסך למשל,

היום כ.מסך מתבטא ברזולוציה (אני ממש לא מסכים עם זה, אבל שיהיה).

מחר כ.מסך יתבטא בביצועים.

אין רזולוציה גבוהה? סבבה - יש פילטרים שיפצו למקרה שהכרטיס "לא מנוצל".

זו רק דוגמא לכך שתמיד אפשר לנצל את החומרה שלך עד תום... תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העין שלו בכלל תרגיש בהבדל חוץ מזה שהוא יודע שיש לו כרטיס מסך פחות טוב?! :kopfpatsch:

תמיד אפשר להוסיף עוד כמה מאות ולקבל נתונים (על הנייר) יותר טובים ובתחלס הוא לא ירגיש שום שינוי לעומת כרטיס מסך זול יותר שעל הנייר אומנם איטי יותר למשל אבל כשהוא משחק הוא יחווה ממש אותו דבר "כמעט" ולהוזיל במחיר כמובן שהתגובה שלך היא של אחד שאין לו כנראה ערך לכסף אבל יש כאלה שיש להם וצריך להעריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק..אני כבר אל מדבר על ביצועים עדיפים ע"י כ.מסך לא משתלם..אני מדבר על אותם הביצועים.

מסך 17" או 19" יגביל את GTX כך שבעצם יהיו אותם ביצועים כמו GTS...

עדיף להשקיע את שאר הכסף בעכבר ומקלדת איכותיים ורמקולים טובים וכו'..

חוץ מזה,ממתי לחסוך נהיתה מילת גנאי?

אני חושב שמיותר שאנחנו מעלים תאוריות כל עוד הוא לא אמר.

אם אפשר לדחוס מפרט טוב ב- כולל מסך איכותי וכאמור יש לו למעבד כבר בבית אז המפרט של kaki מעולה וכבר ציינתי זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי מסך קטן יותר מגביל? יהיה לו פחות FPS ככל שהרזולוציה יותר קטנה?

אין בזה שום היגיון וכל הדבר הזה שתפס תאוצה פה בפורום "המסך לא ינצל" מטומטם. אולי מבחינת מחיר\ביצועים זה לא משתלם, אבל חלאס רדו מזה כבר.. מקסימום הכרטיס יחזיק לו קצת יותר בגלל הרזולוציה ה'נמוכה'.

לא שאני ממליץ לקחת GTX כרגע במיוחד כשהסדרה החדשה קרובה ולפי השמועות אמורה להיות מצויינת, עדיף לקחת GTS 320 ולחסוך את הכסף לשדרוג כמו שאמרתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אני שוכח שאני קיצוני יותר מאחרים כשמדובר במחשבים. לא לכולם יש את הרגישות הזאת לפרטים הקטנים ...

אני רק יכול לומר שמעולם לא הייתי שבע רצון ב-100% על רכישת מחשב, ואני תמיד קניתי "כמה שיותר ביצועים" (והם קנו אותי :P )

בשיא הרצינות, מעולם לא הרגשתי שאין לי צורך ביותר... הרי כל הזמן הדרישות עולות.

כשאתה מתרגל למשהו טוב, רק אז אתה מבין שזה יכול היה להיות טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE,

אתה נמנה עם קבוצה קטנה מאוד ואני בספק אם זה המקרה שעומד לפנינו.

JunkieXL,

אתה טועה ידידי.

משחק X יהיה אותו דבר במסך 17" בין אם יש לך GTS או בין אם יש לך GTX כי ברזולוציו הללו גם ה-GTS וגם ה-GTX יצליחו להריץ את המשחק בכמות FPSים גבוה מספיק כדי שלא תרגיש ששום דבר נמרח או נתקע.

אם ה-GTS יעשה 60FSP וה-GTX יעשה 100 זה ממש לא משנה..כי אף אחד לא ישים לב להבדל מעצם היותו בן אנוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מוצא איפה הוא ציין את זה אחרי שעברתי על כל הת'ראד פעמיים.

WHOOPS MY BAD

כנראה שהתבלבלתי עם התרד השני באותו תקציב שהגבתי לו.

GTX הוא בזבוז זמן וכסף - שורה תחתונה, GTX כרגע יותר טוב על הנייר מ-GTS. יבוא יום והמשחקים החדשים באמת ינצלו את היכולות שלו בצורה הנראית לעין, בעוד הGTS יצנח בFPS למצב בו תוכלו להבחין.

רק מה? שכשאותו יום יגיע, תוכלו בהפרש ששילמתם בין הGTS ל-GTS (עומד על 1500 שקל היום) לקנות כרטיס חזק משניהם ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...