טוב זהו! מארז עד 750 ש"ח דגש על שקט ואוורור (גם חלון) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב זהו! מארז עד 750 ש"ח דגש על שקט ואוורור (גם חלון)

RON_Xxx

Recommended Posts

עד עכשיו משך אותי ה- Aluminium 3D Aurora 570 Black Blue Led Gaming Case אם יש לכם עוד הצעו אני ישמח לשמוע במחיר הזה אם ביותר נמוך עדיף ובקשה אחרונה ... אם רק תוכלו להביא לי קישורים למה שאתם מציעים אני ישמח מאוד אם לא אז תודה בכל מקרה :):yelclap:

עריכה: יש לי טוניק 120 מעבד E6750 כ.מ 8800 GTS עם 640 מגה ולוח של P5K-E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לך נגד האורורה?

הוא לא המארז הכי משתלם שיש כרגע. אבל הוא בהחלט לא רע.

אם הBLACKLINE לא במלאי למשל. אני אישית לא ממש אוהב את העיצוב שלו.

האורורה טיפה יקר, אבל הוא מאלומיניום, מה שאומר קל יותר ממארזים שעשויים ממתכת (זה היתרון העיקרי שלו, למי שזה משנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדלים בינהם? ואיפה יש אה הבלקליין במלאי בארץ? כי חיםשי אפולו בכל הארץ ואין בשום מקום כולם אומרים אותו הדבר " הספק מפגר רק אומר "שבוע הבא" כבר חודשיים עדיף לך משהו אחר"

ובקשר לג'יגה בייט יש כן מישהו שיש לו אותו שיכול לת חוו דעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עבדתי עם הג'יגהבייט ואין לי בעיה איתו..רק שהמאוררים קצת עצלים...

אה..ושיש Eureka באותו התקציב :D

בכל מקרה,אני אשלח לך בה"פ פרטית איפה אפשר להשיג את המארזים הללו כי אין לי רצון לעשות פרסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הג'יגה בייט אם אתה רוצה חוות דעת אין לי בעיה לספק לך אותה...יש לי כמה בעיות איתו אבל הם שוליות.

בנוגע ליורוקה שהוא לא בדיוק אותו תקציב...הוא מארז טוב אבל רועשש ברמותתתתת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות ואני לא יודע מי המציא את זה! אני בעצמי שמעתי את היוריקה לא פעם ולא פעמיים ועצרתי כל מאורר בניפרד לראות מניין מגיע הרעש...

המאוררים שלו בהחלט שקטים..לא ברמה של P180 אבל לא משהו ששומעים ממרחק של 60-80 ס"מ אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60-80 זה בדרך כלל המרחק שאנחנו יושבים מהמחשב אפילו פחות...וזה יפריע...אנשים פרטיים שקונים מחשב לא אוהבים רעש...

ערכת השתקה תעזור כאן...אבל הם בכלל לא באותו מחיר...830 עולה המארז של Tt ואילו של ג'יגה בייט 750 שווה את ההפרש במחיר?! לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...