ישראל 2007: הגזענות חוגגת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל 2007: הגזענות חוגגת

rk666

Recommended Posts

האתיופים אנשים טובים , היחס למנקות אתיופיות זה דבר מגעיל , מתייחסים אליהן כמו לעבד בזמנים של ארצות הברית..

רוב האתיופים שפגשתי היו אנשים ממש טובים , והם באו למדינה הזאת בגלל שהם יהודים וזאת המדינה של היהודים ,

הבעיה זה עם כל העולים שתפסו טרמפ ובאו לפה רק בגלל הכלכלה , ובאו כי יש פה יותר כסף והם לא יהודיים בכלל

כל אחת שסב סב סבא שלום רבע יהודי בא לפה , ולא לומד בכלל עברית או מנסה להתערות בתרבות העברית בניגוד לאתיופים ,

נגיד אתם לא תראו בני נוער אתיופים מדברים בניהם אתיופית ברחוב או בבית ספר , לעומת הרוסים שחושבים שהשפה שלהם והתרבות שלהם יותר טובים.

לא שאני שונא רוסים או משהו , אבל רוסים בעיקר זקנים , ותיקים שהם פה כבר מעל 10 שנים כבר חושבים שהם יותר טובים מישראלים

פעם שעבדתי בתור מאבטח , אז האחראי שם היה רוסי בן 40 ככה , והוא היה אומר שישראלים לא עובדים טוב ושמרוקאים זה זבל וכל מיני ,

וגם עכשיו בעבודה הנוכחית שלי עובדת שם איזה רוסיה בת 50 כבר 10 שנים , ויש לאנשים האלה מוסר עבודה שונה..הם עובדים כאילו שזה מחנה

עבודה ברוסיה עדייןן..והם מציקים לשאר העובדים , והם מרימים את האף כזה חושבים שהתרבות שלהם יותר טובה וישראלים לא רוצים לעבוד..וכל מיני ,

והעובדת הזאת מסבכת אותי ואת הצעירים אחרי שם בבעיות..ונגיד אומרת לנו לעבוד יותר מהר אפילו שלבוס שלנו אין טענות , היא באה ומציקה לנו

בקיצור לפי דעתי תהיה פה פחות גזענות ,

רק עוד דור אחד ..או שניים..שכל הזקנים הפרימטיביים ילכו לעולמם >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב פעם אני אחזור על עצמי,

לשנוא ערבים היא לא גזענות.

לפחות במובן שאליו השמאלנים ורוב האנשים פה בפורום מתכוונים אליו, אל ה"עם" שלא היה ולא נברא "העם הפלשטינאי".

אין כזה עם, רק לאחר 67' החדירנו לנו למוח שכן יש עם כזה למה? כי פעם שלטו פה פיליסטינים, אז טיפםה שינו את השם וראו שלארץ הקודש ארץ קראו "פלשטטינה" בתקופת הרומאים בכדאי שהיהודים ישכחו מארץ .

והופה, עירבוב קטן ויצא לנו עוד "עם" כמו כל ה22 "עמים" ערביים שונים.

שבתכלס אין שום הבדל בין הערבים בירדן או בסוריה או בלבנון או בעירק כולם ערבים, כולם עם אותה תרבות, שפה וכו'..

אבל בואו לא נשכח למה אנו שונאים את הערבים.

הרי על איזה בסיס אני או כל כהניסט, ימני ציוני שונא את הערבים?

בגלל שהם נראים כמו שהם? בגלל צבע העור שלהם? בגלל השפה, התרבות, הלבוש שלהם?

או אולי זה בגלל ש97% מכל הערבים בא"י תומכים באירגון החיזבאללה (מסקר שנערך על ידי MEC - middle east consulting במהלך מלחמת לבנון השניה)

או שזה בגלל שערבים מטילים טרור ופחד על היהודים בא"י? ורוצחים יהודים?

אולי בגלל שהמופתי של ירושלים (שכל המוסלמים בא"י מקשיבים לו) נפגש עם היטלר (ימח שמו) והבטיח לעזור לו ולסיים את עבודתו של היטלר?

והערבים שמכחישים שואה ורוצים להראות לנו מהי שואה אמיתית?

סלחו לי אבל נכון שלא כל ערבי הוא טרוריסט שבא עם חגורת נפץ או אפילו בא עם סכין ומנסה לרצוח יהודים.

אבל כן כל מי שתומך בטרוריסטים הוא בעצמו טרוריסט, כל מי שתמך בנאצים הוא נאצי וכל מי שתומך בקומוניזם הוא קומוניסט.

ערבים לערב.

יהודים לציון.

הגזענת שהולכת פה בארץ כלפי המרוקאים, אפילו החרדים או אפילו חובש כיפה ותאמינו לא לא חסר פה דוגמאות ויש לנו פה המון גזענים בפורום ואחד מהם זה אגוז יחד עם חבריו השמאלנים שבזים לכל חובש כיפה, או כל חרדי.

בטח שיש לנו פה גזענות ואת הגזענות מפיצים השמאלנים לצערי.

גם כאשר הגיעו עולי תימן הממסד הבולשביקי בארץ חטף את ילדהם ו"פתאום" מצאו ילד תימני אצל משפחה אמריקאי או משפחה אשכנזיה.

וכל שאר האנשים החולנים כמו יוסי ביליין שמוכר להביא לפה מילוני גויים שימכרו חזיר ויחללו שבת רק בגלל שהוא לא רוצה דת והוא בז לה.

אז כן זוהי גזענות.

נשואים אזרחים לא במדינת יהודית.

גם אם יהיה פה נשואים אזרחים אתה תדפוק את עצמך.

הילדים שלך, הנכדים והנינים וכל הדורות שלך לא יוכלו להתחתן לפי ההלכה.

נניח ואתה מתחתן עם גויה\גוי ויש לכם ילדים, הילדים שלך מוצאים אישה\איש יהודי\ה ומחליטים להתחתן על פי ההלכה, הם מגיעים לרב והרב אומר להם שאסור.

למה?

כי אבא\אמא שלכם התחתן\התחנה עם גוי\ה.

כנ"ל גם הדורות הבאים שלך.

אז הייתי חושב פעמים.

יש חוקי ברזל, חוקי יסוד ליהודים ואיתם לא משחקים.

לא טוב לך עם הדת פה? עם המקום היחיד בעולם בו יהודים מגנים על עצמם, עם המקום שיש אליו הכי הרה שייכות אתה מוזמן לעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו בעיה מהותית קשה מאוד בזה שאנחנו אומרים שאנחנו מדינה יהודית, זה פוגע בהרבה מאוד אנשים מסתבר... :P

ואנחנו גם לא רק אומרים אנחנו שמים את זה בחוק, וזה רע להרבה מאוד אנשים..אז למה אותם אנשים שרע להם פה לא הולכים למקום אחר? האם הם חושבים שהחוק הזה ישתנה אי פעם?

נכון ליבוביץ' אמר להפריד דת ומדינה, אבל עם הבעיה הדמוגרפית שיש לנו בדרום ובצפון הארץ, אפילו אם אתה שמאלני קיצוני -היית מעוניין להיות מיעוט יהודי שמוקף בערבים?

לא בגלל שיש לי משהו נגדם אפילו, אלא שאני מפקפק בכבוד שיש להם כלפי...

לדעתי צריך שיהיה איזה כמה פרופסורים לפילוסופיה או כמה ליבוביצ'ים כאלה שיתנו איזה פתרון, נוסחא כזו שמאפשרת לכל הדתות והאוכלוסיות שיש כאן להסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה שאני אשווה בן-אדם שטוען שאני צריך ללכת מפה בגלל שאני לא משתייך לזרם של היהדות ששולט פה? (שבאופן דיי מפתיע הוא גם הזרם ההכי קטן ושהכי שונא את מדינת .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, באיזה זכות אתה תגיד לי איך להתחתן ומה לאכול?! במיוחד כאשר את רוב חייך הבוגרים לא בילית בארץ?! אני יליד הארץ דור שמיני, אבותי הקימו את הארץ הזאת, לא אתה ולא אף אחד אחר יגיד לי מה לעשות.

ובכלל הראיה ה"אמריקנית" הזאת של הדברים, כאו שחור או לבן, בלי שום דבר באמצע היא הבעיה שלך וחבריך מהמחנה הפוליטי. נגיד ואני מבין את שנאתך העזה לפלסטיניים, ומה לגבי ערבי ישראל? הרי גם אותם בכיף הייתה מכניס לתאי גזים, למרות ש"רק" 17 אחוז תמכו בחיזבאללה. אני בטוח שעכשיו תגיד שיש לך חבר ערבי וזה לא עניין גזעני, כל הגזענים מגיבים ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, באיזה זכות אתה תגיד לי איך להתחתן ומה לאכול?! במיוחד כאשר את רוב חייך הבוגרים לא בילית בארץ?! אני יליד הארץ דור שמיני, אבותי הקימו את הארץ הזאת, לא אתה ולא אף אחד אחר יגיד לי מה לעשות.

ובכלל הראיה ה"אמריקנית" הזאת של הדברים, כאו שחור או לבן, בלי שום דבר באמצע היא הבעיה שלך וחבריך מהמחנה הפוליטי. נגיד ואני מבין את שנאתך העזה לפלסטיניים, ומה לגבי ערבי ישראל? הרי גם אותם בכיף הייתה מכניס לתאי גזים, למרות ש"רק" 17 אחוז תמכו בחיזבאללה. אני בטוח שעכשיו תגיד שיש לך חבר ערבי וזה לא עניין גזעני, כל הגזענים מגיבים ככה...

יפה מאוד ואת סיפורי חיי קראת באיזה ספר או ממש שאתה מסוגל להגיד איפה ביליתי מתי וכמה זמן?

סה"כ שנה וחצי בארה"ב לפני הגיוס, סיימתי י"ב וחזרתי לארץ מה כל הרעש?

אני לא יגיד לך איך לאכול ואיך להתחתן אבל אתה נמצא במדינה כאשר הדת היא חלק מהמדינה והציבור (אולי ברובו) גם מסכים עם זה אז אתה כן תעשה תתנהל לפי חוקי המדינה.

ברגע שתיהיה פה מדינה לא יהודית תדבר איתי על מה מותר ומה אסור.

פה לא ארה"ב, פה לא מדינת כל אזרחיה.

וההפך הציבור הערבי בארץ לא הייתי שולך לתאי גזים, ותתפלא גם הכהניסטים לא רוצים בזה.

אנחנו תומכים בחוק פינוי פיצוי.

שכבר 60% מכל הערבים בישראל (וגם הערבים ביו"ש ובעזה) מוכנים לעזוב את עכשיו בלי פיצוי בלי כלום.

60% מוכנים לעזוב עכשיו את .

כמובן ש17% רק תמכו בחיזבאללה, זה למה היה עוד סקר שכנראה סותר את שלך והוא הראה לנו ש75% תמכו בחיזבאללה.

זוכר גם את האבא שהקטיושה נפלה והרגה את שני בניו והוא קידש ובירך את נסראללה, אבל שוב אני מניח ששהוא "ערבי מתון" לא ככה?

אני בעד להעיף את כל הערבים משטחי ארץ .

אף ערבי לא יהיה מוכן לעמוד ולהצדיע לדגל במרכזו יש מגן דוד (סמל יהודי) ולהגיד,

"נפש יהודי הומיה"

טרנספר הוא גם הפתרון הכי הומני.

הערבים הם האויב של מדינת ישראל, שלי שלך ושל כל אחד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, 2 שאלות...

1. האם יש לך משהו נגד לא יהודים בכלליות? נוצרים(לא ערבים נוצרים) והאם אכפת לך מ"התבוללות"?

2. שאלת לפני כמה פוסטים "לא טוב לך עם הדת פה? ..... תעזוב."

ועל זה אני חש שאני חייב להרחיב. לא, לא טוב לי עם הדת פה. לא כי יש לי משהו נגד יהדות, או כל דת אחרת, אני אפילו לא אתאיסט מוצהר, אלא בדיוק מהסיבה שהמדינה עושה צרות לאנשים ש"לא מספיק" יהודים בשבילה (ראה ערך, חתונה). עקרונית זה רע. ותאמין לי שאני אוהב את המדינה הזאת. זה הבית שלי. אבל לא שיעשו כ"כ בעיות אם אני רוצה להתחתן? למה כדי להתגייר עכשיו אני חייב לעבור גיהנום? ו אני אפילו לא דתי. זה לא בסדר.

בנוסף, אמרת "אני לא יגיד לך איך לאכול ואיך להתחתן אבל אתה נמצא במדינה כאשר הדת היא חלק מהמדינה" ופה טמונה הבעיה שלך. אולי לא אמרו לך, אבל יש עקרון של הפרדת דת ומדינה. כל מדינה נורמלית עושה את זה, למה לא אנחנו? יש עוד כמה מדינות שלא מפרידות, נכון... אירן למשל...יש מבין?

למה אני אעזוב אם לא טוב לי עם הדת?

עכשיו קצת יותר לנושא, יש מספיק גזענות במדינה הזאת כלפי כולם ומכולם שזה ממש ממש ממש מטומטם. אני כרוסי (מה זה רוסי? עליתי לפה בגיל 3...) נתקלתי במספיק גזענות... ועל מה? כל מי שנמצא פה היה זר וחדש במדינה הזאת לפני זמן קצר. מדהים עד כמה אנשים טיפשים לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיק אתה :)

מה אתה מתווכח איתו בכלל?

היה פה דיון בדיוק על הנושא הזה לפני איזה 3 חודשים בערך,

על נושא ההתבוללות במדינה ושל 57% זה לא מזיז.

קפצו פה כל מיני גזענים כמו פטריות בגשם, אבל ככה הם גם נעלמו.

אל תדאג, האוכלוסייה בארץ ששונאת את העלייה הרוסית זאת בעיקר

אוכלוסייה שלא יכולה לעשות שום דבר בשביל לפגוע בנו(מחוסר השכלה, אינטליגנציה וכוח).

אז פשוט תצחק בדרך להשכלה הגבוהה ופשוט תרחם על אנשים כאלה, אין לך שום

רגש אחר שצריך להתעורר כלפיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...