ישראל 2007: הגזענות חוגגת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל 2007: הגזענות חוגגת

rk666

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא גזען אני רק לא אוהב לראות עולים חדשים יורדים אחד על השני ועל אנשים שחיים פה דורות :nono: לא משנה עם זה רוסי, אתיופי, או מרוקראי כולם הגיעו לארץ ב 50 שנה האחרונות ואין להם זכות להגיד משהו על עולה אחר :nono: בקשר לערבים הם נולדו פה וחיים פה עשרות שנים, זכותם להיות פה ולעבוד פה אם הם מכבדים את החוק מה שכרגע לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שלרדת על המוצא של מישהו, זה מפלט אחרון לכשאין סיבה מוצדקת לרדת עליו, אנחנו עוד לא כיסינו 10% מהדברים עליך...

מה קרה יגאל? משעמם לך שאתה יורד על אנשים? או שאתה מנסה לכסות על משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את כל התראד אבל קראתי על זה היום וממש חוצפה מה שקורא במדינתנו ה"יפה".

החבר הכי טוב שלי הוא אתיופי ובכלל אני לא רואה באתיופים חיסרון, ההיפך לעומת רוסים (הרוסים שעושים צרות) רוב האתיופים הם לא בעיתיים ועושים את העבודה שלהם כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בבסיס שלי היה הפוך. היו כמה בנות אתיופיות שהיו ממש בסדר - היתה אחת שכמעט כל חודש היתה נכנסת לשבועיים עד חודש לכלא כאילו נופש. היה אחד אחר שהיה טיפש ברמות על ונורא אלים ואיים עם על חיילים בבסיס (ולא קיבל עונש... המפקד שלו התחנן שלא להעביר הלאה והוא "ידבר איתו"). החבר של אותו מופרע, לעומת זאת, היה אינטליגנטי להחריד ועם ידע כללי בה-כ-ל ולא הבנתי בכלל למה הוא מסתובב עם המופרע ההוא שהיה לעיתים קרובות משפיע עליו לרעה ומסבך אותו בצרות. לפעמים אני חושבת שהוא חבר שלו רק בגלל שהוא אתיופי וזה חבל.

בבי"ס לעומת זאת, היו לנו המון ערסים רוסים ופריחות מחששה רוסיות שעשו כבר חצי בי"ס (היו גם כמה לפלפים קלאסיים כמו בקומדי סטור). אתיופים - כל הבנות היו ילדות טובות ירושלים, הבנים, כמעט כולם מופרעים. לא יודעת מאיפה זה בא, יכול להיות בגלל המבנה המשפחתי. יש להם בד"כ הרבה ילדים, להורים אין זמן לחנך את כולם והבנות מקבלות בד"כ אחריות על האחים הקטנים ויוצאות יותר אחראיות והבנים - שאין מי שיתן להם משמעת כי האבא כל הזמן בעבודה - מתדרדרים בהרבה מהמקרים וזה משהו ששירותי הרווחה צריכים לשנות. במקום זה, הם דוחפים את כל האתיופים ומרכזים אותם בשכונות מסויימות בערים/ראשויות עניות ובונים להם גטו. המצב לא ישתנה אם המדיניות הזאת תמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרתי אתיופים שהיו אנשים אלף אלף, אבל הבעייה היא שלא דואגים להם והרבה יוצאים "לא משהו" כי אין מה לעשות כשההורים היו חקלאים באיזה כפר נידח והמדינה שמה עליהם *** אז אין לילדים הרבה אפשרות להתקדם בחיים.

אקסית שלי הייתה בשירות לאומי במרכז קליטה והסיפורים ששמעתי על איך המדינה לא דואגת להם ובעצם דואגת שהם ישארו "פועלים שחורים" היו פשוט זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא לפ"ת ותראה לבד מה קורה. מרכזים אותם ואת הרוסים בבתי ספר ספציפיים. יש לך בי"ס עם 100% רוסים ובי"ס עם 90% ועוד אחד עם 70% אתיופים כי הורים לא רוצים שילדים שלהם ילמדו איתם וגם הזבלים שיושבים בעירייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...