בעיית ניתוק תכופה ב wrt54gl - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ניתוק תכופה ב wrt54gl

thebestof2005

Recommended Posts

שלום לכם.

שחיפשתי לקנות ראוטר קראתי כאן פה שהמליצו, כמעט כולם, פה אחד, על הנתב הזה. הלכתי עם הרוב וקניתי אותו. ההתקנה היא באמת פשוטה למדי אך בעיית הניתוקים היא די מעצבנת. לנתב מחוברים שני מחשבים נייחים דרך כבלים וכן גם מחשב נייד אחד. שני המחשבים הנייחין עובדים מצויין בלי בעיות ובלי נפילות אבל האינטרנט בנייד נופל כל 5 דקות ובאמת שאי אפשר לעבוד כך. כל פעם אני מתחיל הורדה או עדכון של ההורדה פשוט נתקעת באמצע כי האינטרנט. בנוסף לזה, השידור שלו ממש נמוך למרות שהמחשב הנייד נמצא כמה חדרים לידו ואין הרבה מכשולים בדרך.

יש איזה דרך לשפר את מידת השידור של הראוטר וגם את תכיפות הנפילות שלו? אם כן אשמח מאוד לעצה מכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשורת אלחוטית בין נתב לכרטיס רשת תלויה ביותר גורמים מאשר תקשורת חוטית. ייתכן שיש חוסר התאמה מסוים בין הנתב לכרטיס שברשותך. האם ניסית לעדכן לכרטיס הרשת האלחוטי בנייד? זה עשוי לעזור. לבת הזוג שלי יש שהיה מאבד קשר עם הנתב על בסיס קבוע כמעט, עד שעדכנתי לגרסת הדרייבר האחרונה, ואין שום בעיות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחילה, תודה על התגובה והעזרה...

תאמת שגם עכשיו התקנתי על המחשב SP2 וכבר זה ניראה ומרגיש יותר טוב....

הקטע בעדכון הדרייבר זה שאני לא יודע בדיוק איך. התקנתי EVEREST וגם שם לא רשום במפורש את הדגם המדוייק של כרטיס הרשת האלחוטי. הדבר היחידי שאני יודע הוא שהכרטיס של חברת RALINK....יש לך מושג איך אני יכול למצוא לו את העדכון המתאים?

שוב תודה על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הינו מובנה (מדובר על מחשב נייד). במנהל ההתקנים רשום:

Network Adapter Description

802.11g MiniPCI Wireless Adapter

של חברת: Ralink Technology, Inc

תאריך של העדכון: 07/09/2006

הגרסה של הדרייבר הינה: 1.1.3.0

ניסיתי להכנס לאתר של החברה ולהוריד עדכון אבל אני לא יודע מה הדגם הספציפי ולכן לא יודע איזה עדכון להוריד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...