מחפש מסך 17 או 19" ל-1024X768 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 17 או 19" ל-1024X768

shuy

Recommended Posts

אני אסביר, למחשב שלי מחובר מסך CRT 17", באופן טבעי הוא מוגדר על הרזולוציה האמורה, עכשיו, מכיוון שאני עצלן לאללה, אני מעוניין לקנות מסך LCD בגודל המצויין שאותו אני ארכיב עם זרוע דו-מפרקית למיטה, ככה שאני אוכל לעבוד על המחשב גם בשכיבה מהמיטה (עצלן, אני אמרתי...), מכיוון שאני לא רוצה לוותר על ה-CRT ואני לא רוצה להעלות בו רזולוציה ע"מ שיתאים ל-LCD, אני מחפש LCD שיתאים ל-CRT.

(אני אוהב נוחות ואני אוהב את עצמי ככה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל לא אם הם אמורים להראות את אותה התמונה בכל רגע נתון, שזה מה שנראה לי הבחור מתכוון.

אכן, זה מה שאני רוצה שיקרה, שיציגו את אותה התמונה ברזולוציה שונה (מבחינתי שיהיו באותה רזולוציה והיא 1024X768 אבל זה כנראה שלא יקרה עם LCD 17").

אז לפני שאני קונה, התרחיש שצינתי למעלה של מה שאני רוצה שיקרה, אפשרי או לא? (ברשותי 7600GT).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקרה, אבל אל תצפה שזה יראה מפוקס ואיכותי כמו בטבעית.

שכן שלי עם LCD 19" כבר שנה ומשהו מתעקש לעבוד ב800x600 ומרוצה מזה.

יש מסכים שהירידה באיכות פחות אגרסיבית ממסכים אחרים, אם אתה יודע שלא תעבוד ברזולוציה טבעית אבל עדיין רוצה LCD אז תחפש אחד שזה פחות נורא אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמובן שלא אעבוד עם LCD ברזולוציה שלא הרזולוציה הטבעית שלו (זה פשוט לא שווה לשלם 1.5K ש"ח בעבור מסך מפוקסל ולא מפוקס...), המטרה שלי היתה למצוא LCD 17" בעל רזולוציה טבעית נמוכה, מאחר שהובהר לי שזה לא יקרה, המטרה כרגע היא לחבר את ה-LCD במקביל ל-CRT ובשניהם לראות את אותה התמונה ברזולוציות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון זה ממש לא נוח

במסך עם הרזולוציה הנמוכה יותר תצטרך לזוז עם העכבר בשביל לגלול את התצוגה לצדדים.

הפתרון הכי נוח שמצאתי לעצמי זה 2 תצוגות שונות (שולחנות עבודה "צמודים").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ יש לך 2 אפשרויות של dual monitor

הראשונה זה clone (מה שאתה רצית לעשות)

והשניה זה extend desktop

זאת אומרת שלכל מסך יהיה את השטח "שולחן עבודה" משלו, ואתה עובר בינהם עם העכבר וגורר לשם חלונות\איקונים איך שבא לך.

עריכה: מצורפת תמונה איך שזה מוגדר אצלי

בכל אופן אני מתאר לעצמי שב-nView יש הגדרות קצת יותר מתקדמות משל הוינדוס ::)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...