תקלות מעצבנות עם 1950 פרו(פתרתי את התקלה !!! כנסו....!!!)עידכון בדף 4 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלות מעצבנות עם 1950 פרו(פתרתי את התקלה !!! כנסו....!!!)עידכון בדף 4

pringles

Recommended Posts

להמון X1950PRO יש בעיות, אישית לא נתקלתי באדם שלא היו לו בעיות, זה ממש מייגע לשמוע את אותו סיפור כל פעם מחדש, לתופעה של המסכים השחורים אין פתרון.

מה נעשה תמיד צץ לו בחור שחושב הכל טוב בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוי ...

גם לי זה היה עם הכרטיס שלי לשעבר :D ...

x1950xt

גם בדיוק אותו סיפור ..

נכנסתי ל CSS הכל על הכי גבוהה סבבה... עובד רצוף בלי ריסטרטים/מסכים שחורים...

נכנסתי ל LOST PLANET או ל Hitman blood money מסך שחור + הסאונד נתקע כזה ...

ואחרי זה אני עושה REST ואז מופיע לי ERROR מוזר...

בסוף הלכתי עשיתי זיכוי וקיבלתי את הכסף בחזרה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בקיצור אז ככה !!

נימעס לי מהתקלה הזאת ואמרתי אני חייב לעשות משו (ד"א שירות בפלונטר על הפנים אני שלחתי להם 2 מיילים לפני שבוע וחצי כלום אין מענה ובטלפון בכלל לא עונים)

בקיצור מה לא ניסיתי

הגעתי למסקנה שאולי זה משו שבא מכיוון הביוס של הכרטיס וכנראה שצדקתי הורדתי תוכנה בשם ATIWinflash וראיתי שמה דברים מוזרים לגבי הקלוקים של הכרטיס....34MHZ לזיכרון.....??....

בכל מקרה הורדתי מס' ביוסים שתואמים לכרטיס שלי והשתמשתי בתוכנה בשביל לעדכן...

ובסופו של דבר הפלא ופלא!!! הכל עובד לא ניתקע לא כלום ולא נעליים הכל רץ חלק שיחקתי עד עכשיו בRainbow6 vegas שעתיים רצוף על הגדרות גבוהות 1024 רזולוציה והכל חלק לא ניתקע וזהו כנראה איכשו הביוס שמה השתבש וזהו העידכון פותר את זה חבר'ה !!

אתר שיש בו עידכוני ביוס לכל הכרטיסים http://bios.techpowerup.com/?39410

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אז ככה !!

נימעס לי מהתקלה הזאת ואמרתי אני חייב לעשות משו (ד"א שירות בפלונטר על הפנים אני שלחתי להם 2 מיילים לפני שבוע וחצי כלום אין מענה ובטלפון בכלל לא עונים)

בקיצור מה לא ניסיתי

הגעתי למסקנה שאולי זה משו שבא מכיוון הביוס של הכרטיס וכנראה שצדקתי הורדתי תוכנה בשם ATIWinflash וראיתי שמה דברים מוזרים לגבי הקלוקים של הכרטיס....34MHZ לזיכרון.....??....

בכל מקרה הורדתי מס' ביוסים שתואמים לכרטיס שלי והשתמשתי בתוכנה בשביל לעדכן...

ובסופו של דבר הפלא ופלא!!! הכל עובד לא ניתקע לא כלום ולא נעליים הכל רץ חלק שיחקתי עד עכשיו בRainbow6 vegas שעתיים רצוף על הגדרות גבוהות 1024 רזולוציה והכל חלק לא ניתקע וזהו כנראה איכשו הביוס שמה השתבש וזהו העידכון פותר את זה חבר'ה !!

אתר שיש בו עידכוני ביוס לכל הכרטיסים http://bios.techpowerup.com/?39410

לי אין שום בעיות. רק AA . נראה לך זה יפתור את הבעיה אם לעדכן את הביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הט'רד הזה קצת מפחיד אותי, תכננתי לקנות X1950PRO 512 מחר.. ואחרי שהייתה לי בעיה דיי דומה עם הכרטיס מסך הקודם שלי (שאגב היה ה7900GS של נווידיה) זה עושה לי כבר לב חלש לחשוב שיהיו עוד בעיות.. מאז שקניתי את המחשב כבר עברה נראה לי איזו חצי שנה ואני רק מטורטר מאייבורי וחזרה... 3 מאדרבורדים הוחלפו כבר ובסוף החליטו שהכרטיס מסך שלי לא טוב (שאגב אני חושב שאחד המאדרבורדים שלהם דפק כי בהתחלה המחשב גם לא עבד טוב בלי הכרטיס מסך, היה לי אחד מובנה במאדרבורד), כמובן שכבר לא סמכתי עליהם והכרטיס נשלח לבדיקה במעבדה לא קשורה אליהם והם אישרו... אבל אצלי זה לא היה רק במשחקים.. זה פשוט אחרי פעולה מספיק ארוכה של המחשב היה מתחיל לקרות ואחרי שזה קרה זה היה מתחיל לקרות בתדירות גבוהה יותר עד שכבר בקושי הייתי מגיע לסטארטאפ של הווינדווס.

עכשיו אני רוצה כרטיס אמין והמליצו לי פה הרבה על סדרת ה1950XT וPRO אף יחד... אני בהחלט מקווה שאני לא אצתרך להתקל בבעיה הזאת ואם כן אני מקווה שהביוס יעזור.

אה ומכיוון ואני "חדש בעסק" בוא נגיד, מה זה AA? "^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין .. כל הסדרה של הכרטיסים של X1950 דפוקים !

ואני כל כך ציפיתי למשחק חלק ... וקיבלתי חרא !

מהיום לפני שאני קונה כרטיס מסך אני עושה עליו חיפוש בגוגל ..

או שואל אנשים איך זז להם המשחקים עם הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...