תקלות מעצבנות עם 1950 פרו(פתרתי את התקלה !!! כנסו....!!!)עידכון בדף 4 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלות מעצבנות עם 1950 פרו(פתרתי את התקלה !!! כנסו....!!!)עידכון בדף 4

pringles

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מירו לי היה הרבה בעיות אם ה6600GT

ככה שתפסיק לזין במוח

יש סדרות אם בעיות נפוצות וזה לא משנה אם זה או הנווידה

לא אכפת לי, אני עם החברה הזו גמרתי.

בשבילי ובשביל כולם זה טוב שיש הרבה פראיירים שיקנו את הכרטיסים שלהם, כי ככה יש תחרות וככה יש תחרות במחירים והטכנולוגיה רצה..

אבל ככל שעובר הזמן רואים את העלמות , הציבור מטומטם אבל כנראה שלא עד כדי כך.

ד"א, אני מאוד אוהב את המעבדים שלהם יש לי 2, אבל טעות מרה הייתה לקנות את ATI, עכשיו הם בפיגור כפול, גם במעבדים עם סדרה 2 של וגם בכרטיסי מסך שכידוע כבר דור שני רצוף שהם מוציאים שאת הכרטיסים דור חדש שלהם כמעט חצי שנה אחרי נווידיה כאשר אתה מצפה לפחות לכרטיסים מפצצים ואתה מקבל כאלה אפילו פחות טובים מימה שהיה לנווידיה להציעה חצי שנה לפני..

הציבור אכל את זה פעם אחת, פעמיים, לא יעבוד להם יותר..

אם הם לא הולכים לסגור פער של חצי שנה מנוודיה הם הולכים לאכול אותה שוב, וממש זה לא נראה לי ביצועי דבר כזה והעובדות מדברות בעד עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו שתי בעיות עיקריות:

1.רעש כמו זמזום שעולה מהכרטיס כול פעם שמפעילים משחק (לא מאוורר !) וזה נפתר חלקית.

2. הרצות של ATITOOL ו3DMARK06 היו מרסטות את המחשב ועכשיו לא.

נכון שהספק הוא OVERKILL אבל ממש פחדתי שה400 לא יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי, אני עם החברה הזו גמרתי.

בשבילי ובשביל כולם זה טוב שיש הרבה פראיירים שיקנו את הכרטיסים שלהם, כי ככה יש תחרות וככה יש תחרות במחירים והטכנולוגיה רצה..

אבל ככל שעובר הזמן רואים את העלמות , הציבור מטומטם אבל כנראה שלא עד כדי כך.

ד"א, אני מאוד אוהב את המעבדים שלהם יש לי 2, אבל טעות מרה הייתה לקנות את ATI, עכשיו הם בפיגור כפול, גם במעבדים עם סדרה 2 של וגם בכרטיסי מסך שכידוע כבר דור שני רצוף שהם מוציאים שאת הכרטיסים דור חדש שלהם כמעט חצי שנה אחרי נווידיה כאשר אתה מצפה לפחות לכרטיסים מפצצים ואתה מקבל כאלה אפילו פחות טובים מימה שהיה לנווידיה להציעה חצי שנה לפני..

הציבור אכל את זה פעם אחת, פעמיים, לא יעבוד להם יותר..

אם הם לא הולכים לסגור פער של חצי שנה מנוודיה הם הולכים לאכול אותה שוב, וממש זה לא נראה לי ביצועי דבר כזה והעובדות מדברות בעד עצמן.

אני לא פאן של אף חברה קודם כל

אבל אני יגיד לך ככה אני בחיפוש כרטיס מסך שיתאים למפרט העתידי שלי

לAMD אמור לצאת בקרוב כרטיס שאמור לפחות על הנייר להיות מאוד משתלם מבחינת עלות תועלת

אם באמת יעמוד בציפיות של הביצועים והתמחור

גם בעניין המעבדים בקרוב תיהיה השקה של הדור החדש

נכון להיום אינטל+הנווידה עדיפים לגימרים

אבל זה לא אומר שתמיד זה יהיה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתמול התקנתי HL2 ופשוט שיחקתי על הגדרות הכי גבוהות שיש במישחק כל הפילטרים הכל כולל בדרייבר בקיצור 3 שעות שיחקתי וכלום לא תקיעה אחת כלוםםםם ........ חלק טס רק ניכנסתי לשחק בCOD2 אחרי 5 דקות.... מסך שחור........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הוא תקין מבעיות לא נתקלתי אף לא בבעיה אחת... גם לא של AA לדעתי הכרטיס הזה מאוד טוב ולא סתם ממליצים אותו על פני כרטיסים וזה אחד הכרטיסים הכי מומלצים שאי פעם הומצאו ויחס מצוין של עלות מול תועלת אישית אני מאוד מרוצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הוא תקין מבעיות לא נתקלתי אף לא בבעיה אחת... גם לא של AA לדעתי הכרטיס הזה מאוד טוב ולא סתם ממליצים אותו על פני כרטיסים וזה אחד הכרטיסים הכי מומלצים שאי פעם הומצאו ויחס מצוין של עלות מול תועלת אישית אני מאוד מרוצה :)

נכון שהוא כרטיס מאוד טוב שמריץ משחקים. אבל בעיה של AA בטוח יש לך אתה כניראה לא שם לך [יש הרבה כאלה] רק אלה שממש אוהבים גרפיקה אז ישר רואים את הבעיה. וגם יש משחקים שהוא לא תמוך בהם טוב. חוץ מזה אחלה כרטיס מריץ מצוין משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני יודע להבחין בגרפיקה אני לא היום ולא מאתמול בעסק הזה אז אל תתפוס תחת עם העין המזוינת שלך :kopfpatsch:

הבעיות היחדיות שיש לי של AA זה ו-MOH Airborne ו-Call Of Juarez תבין לבד למה...

יש פה אנשים שמשפיעים על אנשים אחרים להאמין שיש להם כרטיס מסך פגום או ליבה פגומה אלוהים יודע מה... והם שותפים לזימה של להאמין שיש להם כרטיס חרא אנשים מכריחים את עצמם להאמין שיש להם כרטיס פגום הודות לכמה שוטפי שכל טובים פה שלל של ת'ירדים מיותרים על X1950Pro פגום שלא קיים אתם לא חושבים שאם הייתה בכרטיס בעיה ממשית האנשים ה- היו פותרים את זה איפה השכל האנשוי היו מוציאים איזה HOTFIX וגומרים עניין אבל כיוון שאין בעיה אז אין צורך באיזה HOTFIX!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני יודע להבחין בגרפיקה אני לא היום ולא מאתמול בעסק הזה אז אל תתפוס תחת עם העין המזוינת שלך :kopfpatsch:

הבעיות היחדיות שיש לי של AA זה ו-MOH Airborne ו-Call Of Juarez תבין לבד למה...

יש פה אנשים שמשפיעים על אנשים אחרים להאמין שיש להם כרטיס מסך פגום או ליבה פגומה אלוהים יודע מה... והם שותפים לזימה של להאמין שיש להם כרטיס חרא אנשים מכריחים את עצמם להאמין שיש להם כרטיס פגום הודות לכמה שוטפי שכל טובים פה שלל של ת'ירדים מיותרים על X1950Pro פגום שלא קיים אתם לא חושבים שאם הייתה בכרטיס בעיה ממשית האנשים ה- היו פותרים את זה איפה השכל האנשוי היו מוציאים איזה HOTFIX וגומרים עניין אבל כיוון שאין בעיה אז אין צורך באיזה HOTFIX!!!!

אל תבלבל בשכל. לך תגיד את מה שאמרת גם באתרים בחול נראה אם לא יתנו לך אבן בראש.

אתה לא יודע מה זה AA חלק . אתה לא מבין שהAA כן עובד אבל לא 100 אחוז אלה 60 70 אחוז תלוי במשחק.

וגם מי אמר שATI לא עשו את זה בכוונה? אולי שהAA לא עובד בהכי שלמות אז זה נותן לכרטיס הזה ביצועים יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...