Raidmax Sagitta או NZXT Apollo - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Raidmax Sagitta או NZXT Apollo

Dolman

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על רוב השאלות ששאלת אפולו נחשב יותר טוב .. אבל המראה של ה raidmax sagitta הרבה יותר טוב לדעתי ולמרות שאומרים שאפולו יותר טוב אני חושב שכדאי את ה sagitta כי לפי זה שאנשים קנו והום אומרים שהוא שקט ומקרר כמו שצריך זה מספיק ולא צריך יותר מזה .. וזה גם חוסך לך כ 100 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רוב השאלות ששאלת אפולו נחשב יותר טוב .. אבל המראה של ה raidmax sagitta הרבה יותר טוב לדעתי ולמרות שאומרים שאפולו יותר טוב אני חושב שכדאי את ה sagitta כי לפי זה שאנשים קנו והום אומרים שהוא שקט ומקרר כמו שצריך זה מספיק ולא צריך יותר מזה .. וזה גם חוסך לך כ 100 שקל...

אכן, אני מסכים איתך בכל מילה!

אני חושב שאני אלך על סגיטה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את האפולו הוא מאוורר היטב ובא עם 2 מאווררים וצריך להוסיף רק אחד מקדימה אם רוצים...שזה כלום כסף הוא יפה שקט מאוורר וטוב...ויש אותו במלאי כבר בTMS לפחות יש...אתם מוזמנים להיתקשר ולבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את האפולו הוא מאוורר היטב ובא עם 2 מאווררים וצריך להוסיף רק אחד מקדימה אם רוצים...שזה כלום כסף הוא יפה שקט מאוורר וטוב...ויש אותו במלאי כבר בTMS לפחות יש...אתם מוזמנים להיתקשר ולבדוק

גם ה sagitta שמעתי שמאורר טוב לפי אנשים וגם שקט ונראה יותר טוב מהאפולו.. ואין בעיה של הזמנה שאין במלאי כי יש אותו וציק צק אתה תקבל אותו לדעתי יותר משתלם ה sagitta כו שאמרתי בלי בעיות של יש או אין וגם חוסכים כסף:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה sagitta שמעתי שמאורר טוב לפי אנשים וגם שקט ונראה יותר טוב מהאפולו.. ואין בעיה של הזמנה שאין במלאי כי יש אותו וציק צק אתה תקבל אותו לדעתי יותר משתלם ה sagitta כו שאמרתי בלי בעיות של יש או אין וגם חוסכים כסף:D

אוקיי זאת דעתך אני לא מיצטער שקניתי את האפולו שלדעתי ניראה הרבה יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sagitta ממש ממש שקט!!!!

והוא מקרר עשר!

פעם ראשונה שיש לי מארז כל כך שקט ומאורר...

והוא ממש יפה אני חייב לציין..תסתכל באשכול שפתחתי תראה את המראה שלו...

אכן, באמת יפה!

תגיד, מאיפה המאוורר הקדמי יונק את האויר? מלמטה או שיש לו מקדימה פתחים כאלה...? ואם יש לי שטיח אז זה יחסום לו ת'אויר?

ד"א, רק התמונה השלישית מופיעה, בהתחלה שלושתן היו בסדר, עכשיו רק שלישית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...