עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדיה יוסף מזלזל בחללי מלחמת לבנון השניי�ה

TaZeR

Recommended Posts

זכותי וזכותך להביא את דעתך, כל עוד היא לא פוגעת. כשאמרו לי שהדעה שלי פוגעת, מחקתי אותה.

לו הקנו לציטוט שום משמעות שלא נבעה ישירות ממנו. בכל מקרה, גם אם נתנו לציטוט משמעות שונה, אין לרב במיל הזה שום זכות לקבוע אם מישהו חטא או לא ואם מישהו צריך למות או לא, הרי הוא רק בן-אדם.

עריכה: ואתה מסכים איתי שזה דבר לא מוסרי להגיד בפומבי שהגיע למישהו, שהקריב את חיו למען המדינה שלו, למות?

הייתי אומר לא מכובד.ואני גם מסכים איתך שאין לשום אדם לקבוע על דעת עצמו אם מישהו חטא או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה בארץ היא שהרבנים הקנו לעצם זכויות אלוהיות. יש להם "נתינים" שעושים כל מה שהם אומרים, ואז הם רוצים עוד כאלה. ואיך הם משיגים עוד כאלה?? יוצאים למסע הפחדות, שבמהלכו הם משמיצים, מעליבים ו... מנסים להפחיד אנשים. כמובן שלרוב הטיעונים שלהם אין שום ביסוס מדעי, ואפילו בחלק מהמקרים אין לטענות שלהם אפילו ביסוס מהתורה - רק של פרשנים, שגם כאן יש ספק אם הטענות שלהם מבוססות על משהו מוחשי.

אבל (אבל גדול), יש בארץ גם רבנים אחרים שהם באמת אנשים טובים. הם תורמים לאנשים נזקקים, מוצאים להם קורת גג, אוכל ובגדים ועושים הכל כדי לעזור, למרות שמאוד נדיר למצוא כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים שטויות. הרב הסביר את הפסוק. אין דבר כזה להמציא. אתם כל כך רחוקים לכן אתם לא מבינים. מה הקשר דתים מתו גם בצבא? כל מי שדתי אז הוא כבר מושלם אין לו עבירות? אמרתי את זה פעם בדיון אחר. שפעם בזמנו במלחמות רק צדיקים גמורים שומעים? גמורים היו הולכים למלחמה לא רק שהיו מנצחים היו כולם חוזרים אף אחד לא מת. אז בסך הכל הרב הסביר את הפסוק שפעם לא היו מתים כי היו צדיקים גמורים היום כולם עושים עבירות אז זה יכול לגרום שתהרג בשעת מלחמה. אתם צריכים להיות בהרצאה ממש כדי לשמועה את כולה ולהבין. ולא איזה ציטוט קטן שלו. ותזהרו בדבריכם כל המדבר על גדולי רק רע יהיה לו תאמינו לי. האדם גדול עצום בתורה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את הנושא של אמר או לא אמר ומה אמר.

מה שאני רואה בעיקר מהצד זה את חוסר התקשורת.

זה מדבר על משהו אחד, והשני עונה לו על דברים אחרים לגמרי.

כמו ביילין שאמר "במקום שהרב יוסף יפטפט שטויות אודות קשר-כביכול בין מילוי מצוות לנפילה בקרב, ויפגע במשפחות שכולות, מוטב שיקרא למגזר שמתייחס לדבריו ברצינות, לבחורי הישיבות - להתגייס לצה"ל במקום למות באוהלה של תורה".

ועזבו אם אני מסכים איתו או לא בנושא הזה - זה רק מראה שהוא מדבר לקוראים ולא עונה לרב, כי לפי תפישתו של הרב חשוב שאותם בחורים ילמדו תורה כי גם זה מגן על המדינה.

זה שאנשים עונים רק כדי לענות ולהגיד את דעתם זה טיפשי - כי ככה גם שני אילמים חירשים יכולים להתווכח.

תראו גם פה בפורום.

בסדר, לא מסכימים איתו (גם אני לא), אבל אם אתם רוצים לענות לנושא, תענו לנושא - לא על משהו שלא קשור לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת אידיוט מגעיל, כלב.

החיילים נלחמים למען המדינה הזאת, בכל השיניים ובעצמות, והזבל הזה עוד בא ואומר שהם מתו בגלל שהם לא קיימו מצוות?

טמבל.

עכשיו הוא הוריד מהאזרחים ובמיוחד מהחיילים בצה"ל את ההערכה, מי הוא שידבר ככה על רועי קליין ועל שאר חללי מלחמת לבנון השנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו חברים, אני לא מבין למה אתם שמים קצוץ על מה שהוא אומר, מדובר על אדם שחיי ומטיף לחיים שבבסיסם הם פאגנים.

כן פאגנים, חלק גדול בכל דת מושתת על ערכים של נתינה של משהו ל "אלוהים" אם בהקרבת קורבן לפסל או בתפילה , אני מבין מדוע הדתיים עושים את זה, זה בגלל אנשים כמו עובדיה יוסף שרק "משמינים" כתוצאה מהיותם מטיפים לקישקושים .

מה לעשות שיש אנשים טיפשים שמקשיבים לשטויות, תמיד יהיו כאלו, ובמיוחד שהם גודלים כך דורות על גבי דורות של אמונה עיוורת וחסרת משמעות במנהגים עתיקים חסרי כל סיבת קיום בעולם המודרני.

כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לנסות להשפיע ולחנך לערכים אמיתיים ומתוקנים לחברה מודרנית במדינה דמוקרטית.

אבל אם אנשים רוצים להמשיך בחינוך המוגבל שלהם אני חושב שהמדינה צריכה להקשות עליהם ולא לעודדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיגיד את מה שהוא רוצה להגיד בבית שלו, ולא בפני כל המדינה ובפני התקשורת הזאת, כן זה פוגע - שאני וחברים שלי משרתים בצבא, בקרבי, נלחמים, שומרים על המדינה, ובסוף מגיע איזה טמבל שמטיף לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו חברים, אני לא מבין למה אתם שמים קצוץ על מה שהוא אומר, מדובר על אדם שחיי ומטיף לחיים שבבסיסם הם פאגנים.

כן פאגנים, חלק גדול בכל דת מושתת על ערכים של נתינה של משהו ל "אלוהים" אם בהקרבת קורבן לפסל או בתפילה , אני מבין מדוע הדתיים עושים את זה, זה בגלל אנשים כמו עובדיה יוסף שרק "משמינים" כתוצאה מהיותם מטיפים לקישקושים .

מה לעשות שיש אנשים טיפשים שמקשיבים לשטויות, תמיד יהיו כאלו, ובמיוחד שהם גודלים כך דורות על גבי דורות של אמונה עיוורת וחסרת משמעות במנהגים עתיקים חסרי כל סיבת קיום בעולם המודרני.

כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לנסות להשפיע ולחנך לערכים אמיתיים ומתוקנים לחברה מודרנית במדינה דמוקרטית.

אבל אם אנשים רוצים להמשיך בחינוך המוגבל שלהם אני חושב שהמדינה צריכה להקשות עליהם ולא לעודדם.

איזה שטיות איזה. איזה חינוך יש איזה? זה חינוך זה? היום יש חינוך? היום בטלווזיה מראים חינוך? חינוך מודרני? מה לשלוח SMS בשעות השיעור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב חבוב, מי שלא רוצה ללמוד לא ילמד איפה שתשים אותו.

אז אל תביא לי דוגמאות כאלו.

אני מדבר על זה שיש אנשים שרק לומדים תורה וכל הנגזרות שלה.

למה זה טוב תגיד לי, שילכו ילמדו משהו שיועיל לחברה, אני רוצה לראות תרומה ממשית לחברה ולא איזה בולשיט כמו ללמוד תורה בשביל המדינה או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל XTPE היקר, אני יודע שזה מספיק קשה גם ככה להיות לוחם במדינה שלנו, ושלפעמים מרגישים שלא מוקירים את העבודה הקשה של החיילים, אבל אל תפגע מאיש כמו עובדיה יוסף, הוא ידוע בהתבטאויותיו המגעילות, וככול הנראה לא שמענו את הסוף עוד ממנו.

גם אני הייתי לוחם בצבא, וגם אז היו כל מיני פרובוקציות שעצבנו אותי, אבל אסור לקחת את זה ברצינות כי אז נכנסים למצב דכאוני.

ובנאדם(אני לצורך העניין) שיושב בטנק על הבקרי ירי מדוכא זה לא בריא לאף אחד. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...