רק שאלה אחת...פול טאוור יותר קריר ממארז בגוד&# - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק שאלה אחת...פול טאוור יותר קריר ממארז בגוד&#

zombie

Recommended Posts

אחרי שאני יקנה תמארז הוא ישב אצלי בחדר וזהו.. מידי פעם אני ינקה אותו אבל אין בעיה יש לי גם עגלה..קיצר למישו שלא לוכח תמחשב למקומות ולא מתקין בוא דברים...וגם אם כן..אז רק בחנות...אז זה משנה הפול טאוור?או שפול טאוור יותר קריר?כי אם לא אז למה למישו כמוני ליקנות פול טאוור..עדיף כבר ליקנות משו כמו הantec 900 ולא איזה פול טאוור אלומיניום...זה גם מרעיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריבוי מאוררים זה דבר טוב..אבל יש כמה שעשו בהם עבודה כ"כ טובה שהזרימת אויר בהם אופטימלית גם עם 2 מאוררים..

במארזים הפשוטים בדר"כ ככל שיש יותר זה עדיף..

במארז הרבה יותר יקרים זה לא חייב להיות כך. המארזים של LL למשל באים עם בדר"כ מעט מאוררים אבל הם מקוררים נהדר..(מארזים של 1200 ש"ח ומעלה אם אני זוכר נכון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על מקסימום 1000 שקל

ושוב מה יתאים לי...האם פול טאוור מקורר יותר או שזה סתם נח להרכיב חלקים?אם כן אז אני לא צריך פול טאוור ואני לא לוקח אותו גם לשום מקום אז אני לא צריך אלומיניום...ואז יהיה גם יותר שקט המארז...אני צריך שיהיה מקורר טוב אבל....אולי האנטק..הוא מקורר טוב?הוא בטוח ניראה טוב..מה אתם אומרים כדאי בישביל מישו כמוני...האנטק לא?והייתם מוסיפים לו מאורר בדלת?שיכניס אויר קר לגוף קירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה ככה השאלה שלי...אני אחרי שאני יקנה תמארז הוא ישב אצלי בחדר וזהו.. מידי פעם אני ינקה אותו אבל אין בעיה יש לי גם עגלה..קיצר למישו שלא לוכח תמחשב למקומות ולא מתקין בוא דברים...וגם אם כן..אז רק בחנות...אז זה משנה הפול טאוור?או שפול טאוור יותר קריר?כי אם לא אז למה למישו כמוני ליקנות פול טאוור..עדיף כבר ליקנות משו כמו הantec 900 ולא איזה פול טאוור אלומיניום...זה גם מרעיש..

אז רק תענו לי על זה...!!!!!

מארז בגודל פול טאוור קריר יותר ממארז בגודל רגיל? נגיד וזה אותו סוג מארז והכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

full tower זה בשביל משהו שרוצה להכניס רכיבים גדולים לתוך המארז, מה שיוצר לפעמים בעיות עם מארזים mid tower. אני אף פעם לא שמעתי שפול טאוור מקרר יותר טוב, אבל אולי יחדשו לי..

המארז שאתה רוצה לקחת ה- 900 רשום בנעוץ בפרוש לא לקחת אותו, כי האבק נכנס חופשי לתוך המארז הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בואו נגיד שאני לא צריך פול טאוור...איזה מארז עד 900 שקל כדאי לי...פסדר שיהיה גם פול טאוור רק שיהיה מארז יפה וקריר הכי קריר ויפה שאתם מכירים...פול טאוור או רגיל..

דרך אגב באנטק 900 ניכנס אבק דרך הדלת בצד?או דרך המאווררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...