Habu vs. mx518 - עמידות, נוחות, ובכללי מה טוב יותר? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Habu vs. mx518 - עמידות, נוחות, ובכללי מה טוב יותר?

ofirr

Recommended Posts

הייתי מעוניין לדעת איזה עכבר מבין השניים משתלם יותר, עמיד יותר, והכי חשוב נוח לפרק כף היד.

אני הבנתי שהmx518 טוב יותר מהG5 שנוטה להרס מהר יותר, מדוייק פחות מהmx518 ומשתלם פחות. ולכן לא הזכרתי אותו כאן.

אם יש עכבר חוטי אחר שטוב יותר מהשניים שהוזכרו פה אשמח להמלצה עליו, כי אני הבנתי שהmx518 הוא העכבר החוטי הטוב והמשתלם ביותר שקיים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים כאן מחזיקים מה-HABU ושלא בצדק. העכבר הזה גרוע והרבה פחות טוב מה-DeathAdder בניגוד למה שכתוב בביקורת על שני העכברים באתר שעליה כבר הבעתי את דעתי בפורום זה, בדיון הראשון שפתחתי.

בכל מקרה, בין שני העכברים הנ"ל אין שום ספק מי המנצח, MX518. העיצוב של ה-Habu הוא בהחלט מעולה אבל יש לו יותר מדי בעיות טכניות וחיישן גרוע בשביל להשוות אותו לעכבר כמו ה-MX518. אם כבר אתה מתלבט, תתלבט בין MX518 ל-DeathAdder, לדעתי שני העכברים הטובים ביותר היום בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אך מבין שתי העכברים (הMX518 וה DeathAdder ) איזה עכבר נוח יותר לפרק כף היד ועמיד יותר? וגם..מה מומלץ יותר ?

להגיד לך את האמת... אישית אני משתמש כרגע ב-MX518 ויש לי גם DeathAdder ששוכב פה בקופסה חדשה לידי. אתה שואל למה אני לא משתמש בו..

לא כי הוא עכבר לא טוב, או לא נוח, אלא מסיבה אחת - הוא פשוט לא עובד. הזמנתי אותו לפני כמה שבועות טובים מאירופה ( לא זמין בארץ פרט לאתר אחד במחיר 389 שקל ), הוא הגיע והתקנתי אותו עם הדרייברים המצורפים והכל היה טוב עד שניסיתי לעדכן גם את ה-Firmware, העכבר פשוט נדפק ואני צריך עכשיו לקבל אחד חדש מרייזר.

אתה בטח שואל עכשיו למה זה מעניין אותי.. מסתבר שאני לא היחיד שהיו לו בעיות כאלה עם העכבר הזה, לא שהוא לא טוב כי ברגע שגורמים לו לפעול הוא הכי טוב בעולם בהפרש אדיר הן בנוחות והן בדיוק, אבל לפי מה שהבנתי בערך אחד לכל 4 עכברים כאלה בפונטיצאל להדפק על ידי דרייבר/פירמוור של רייזר במידה ותרצה לעדכן ( וגם אם אתה סתם מתקין מהדיסק או משתמש בפ'יצרים של הדרייבר ), לכן לקנות אותו מהווה סוג של סיכון. אתה תמיד יכול להחזיר את העכבר ולקבל חדש אבל זה תלוי אם יש לך כוח לכאב ראש הזה או שאתה מוכן להסתפק גם ב-MX518, עכבר מצויין כשלעצמו.

כלומר - מבחינת ביצועים, נוחות, DeathAdder לוקח בגדול, אבל רק בתנאי שאתה מצליח להפעיל אותו. :\

אם אתה רוצה ללכת על בטוח לך על MX518, עכבר מצויין גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה על התגובה, לאחר ההמלצה שלך ושל הבחור מעליך חיפשתי אילו חנויות מוכרות את העכבר ומה המחיר והופתעתי לראות שרק חנות אחת מוכרת אותו במחיר 389 שקלים כמו שאמרת. ובגלל זה התחלתי לרדת מהעניין לקנות אותו, והתגובה שלך חיזקה את מה שחשבתי כי באמת שאין לי כח לכאבי ראש.

בעיה אחת יש לmx518 לפי מה שהבנתי זה שהוא לא נוח לפרק כף היד..הוא מתאים לפי מה שהבנתי לאנשים עם פרק כף יד קטן אבל למי שיש בינוני-גדול זה מהווה בעיה.

אז השאלה היא אם זה אכן כך, ואם כן מה אתה ממליץ?

אני כרגע נמצא עם העכבר האופטי הפופולארי של (אתה בטוח מכיר אותו, הוא הנפוץ ביותר בארץ) והוא מצויין, עמיד, נוח, מדוויק. אבל משום מה ההמלצות על הmx518 והרצון לשינוי הביאו אותי לתהות איזה עכבר יתן מענה דומה לעכבר שיש לי כרגע ועדיף טוב יותר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה על התגובה, לאחר ההמלצה שלך ושל הבחור מעליך חיפשתי אילו חנויות מוכרות את העכבר ומה המחיר והופתעתי לראות שרק חנות אחת מוכרת אותו במחיר 389 שקלים כמו שאמרת. ובגלל זה התחלתי לרדת מהעניין לקנות אותו, והתגובה שלך חיזקה את מה שחשבתי כי באמת שאין לי כח לכאבי ראש.

בעיה אחת יש לmx518 לפי מה שהבנתי זה שהוא לא נוח לפרק כף היד..הוא מתאים לפי מה שהבנתי לאנשים עם פרק כף יד קטן אבל למי שיש בינוני-גדול זה מהווה בעיה.

אז השאלה היא אם זה אכן כך, ואם כן מה אתה ממליץ?

אני כרגע נמצא עם העכבר האופטי הפופולארי של (אתה בטוח מכיר אותו, הוא הנפוץ ביותר בארץ) והוא מצויין, עמיד, נוח, מדוויק. אבל משום מה ההמלצות על הmx518 והרצון לשינוי הביאו אותי לתהות איזה עכבר יתן מענה דומה לעכבר שיש לי כרגע ועדיף טוב יותר ממנו.

במידה ויש לך Intelli 3.0 אני באמת שלא חושב שקיים עכבר עדיף ממנו מבחינת עיצוב, פרט ל-DeathAdder הזהה לו.

ה-MX518 הוא עכבר מאוד ארגונומי, אני לא מאמין שיהיו לך אילו שהם בעיות נוחות איתו, אני אישית מעולם לא שמעתי על אף בעיה של אי התאמה לפרק יד גדול או בינוני וביררתי עליו דיי הרבה לפני הקנייה. אפשר לומר דיי בכנות שזה עכבר הגיימינג האמין ביותר היום, אני לא יגיד הטוב ביותר כי אני יודע שהשגתי ביצועים טובים יותר עם Intelli 3.0 למרות שהוא ישן מאוד, וכמובן ה-DeathAdder גם טוב יותר במידה ותצליח להפעיל אותו, אבל ה-MX518 הוא פשוט מושלם מבחינת התפקוד שלו. אין לו skipping, לא תאוצה שלילית או חיובית, חיישן מאוד מאוד מדוייק, עיצוב ארגונומי ונוח והוא גם נראה מאוד טוב.

אם תצלם לי את העכבר שלך אני אוכל להגיד לך יותר בבירור אם כדאי לך להחליף בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי MX518 ויש לי יד גדולה... זה לא מפריע לי בכלל אני מרוצה כול שניה משאני איתו הוא יפה נוח ומדוייק ברמה מפחידה!... תקנה אותו לא שלא יהיה לך ספקות בכלל..וגם המחיר סבבה.230

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גיימר ככה שכל דיוק של מילימטר לא כל כך מדבר אליי כרגע, מה שחשוב לי יותר זה עמידות ובמיוחד נוחות לפרק כף היד.

זהו העכבר שאני נמצא איתו כרגע (בטוח אתה מכיר, או אפילו היה לך אותו פעם):

http://213.8.106.75/pics/2/1/7/2/13722712c.gif

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=502960

כמו שאמרתי, הנפוץ ביותר בישראל , בבתי עסק, משרדים, בתי ספר ובתים - כל זאת בגלל שהוא זול ונותן אחלה ביצועים ונוחות.

זה לא שלא נוח לי איתו, נוח. אבל אני מחפש נוחות גבוהה יותר אם קיימת.

לכן מה אתה אומר? זה יהיה מהלך חכם לרכוש חדש? או שהנוחות בין העכבר שלי כרגע לmx518 דיי זהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זה לא Intelli 3.0 :).

וה-MX518 בלי קשר להיותו עכבר גיימינג הוא גם עכבר מאוד מאוד ארגונומי ונוח, סביר להניח שיותר נוח ממה שיש לך עכשיו למרות שהאמת היא שזה דיי סובייקטיבי.

באופן כללי ה-MX518 נחשב לאחד העכברים הכי נוחים היום בשביל רב המשתמשים, אני לא מכיר אחד שבאמת הייתה לו בעיה של נוחות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם שווה לי לרכוש עכבר חדש שאני נמצא עם עכבר שלא עשה לי ולו בעיה אחת. אם באמת ההבדל הוא דיי מהותי ביניהם וזה ישדרג לי את חווית המשחק/גלישה/עבודה במחשב.

אני דיי בטוח שאתה מכיר את העכבר הזה ויצא לך לעבוד איתו לפחות פעם אחת, ואם זה אכן ככה אז מה דעתך?

ומשהו נוסף, אולי יש לך מושג אם הmx518 גדול יותר מהעכבר שנמצא ברשותי כעת, משתווה לו או קטן ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים הם בהחלט מהותיים שכן מדובר בעכבר בן איזה 10 שנים נגד עכבר אמין מאוד מהדור החדש יותר. האמת אני לא בטוח שתרגיש בזה כי בסה"כ אתה לא נראה לי כמו איזה כבד אבל בכל זאת, ה-MX518 אמור לזוז הרבה יותר חלק ובאופן הרבה יותר מדוייק.. גם על שולחן העבודה שלך. :)

ואני מכיר את העכבר הזה, למעשה הוא היה העכבר הראשון שלי, אם אני לא טועה יש לו בעיות malfunction אחרי שאתה מזיז אותו מהר מדי החיישן שלו מאבד את האות מהפאד וזה מתבטא בכך שהסמן בורח פתאום לאיזה נקודה רחוקה במסך וזה דיי מעצבן האמת, זה משהו שלא קורה יותר מדי בעכברים האופטיים מהדור החדש, כדוגמת ה-MX518 או ה- diamondback, שלא לדבר על ה-DeathAdder.

אם ה-MX518 גדול יותר? אני מניח שכן, לא באורך שלו אבל סביר להניח שהוא גבוה יותר וארגונומי יותר.

בכל אופן - מומלץ מאוד במידה ואתה עובר ל-MX518 לקנות איתו איזה פאד, הרבה יותר נוח והביצועים של העכבר יהיו הרבה יותר גבוהים. QCK mini עולה בסביבות 40 שקל ויענה על הצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה בין העכבר שלך כיום לMX518 זה 2 עולמות.כשתתחיל לעבוד עם הלוג'יטק תבין כמה ההבדל גדול.

אם אתה לא ולא כ"כ חשוב לך הדיוק.אז לך על MX510 אותו עכבר פחות דיוק.

אני עובד עם הMX510 יש לי ידיים גדולות ולמרות זאת מאוד נוח.אני ממליץ עליו בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי MX500 והוא רועד לי הרבה פעמים בגלל המשטח שהוא עליו (עץ בהיר)

ועכשיו חשבתי לקנות את הG5 או ה518 בסוף החלטתי לקחת את ה518 אבל שמעתי שיש G5 V2 עוד מעט שאמור להיות ממש טוב

ואם הוא יעלה גם באזור ה200 או בערך 500 כמו שאומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...