רישיון נהיגה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רישיון נהיגה.

LoveStoned

Recommended Posts

כמה תיקוני טעויות:

אופנוע עד 125 כ"ס. תחילת לימודים, תאוריה וטסט - כולם מגיל 16.

אוטו תחילת לימודים ותאוריה 16 וחצי, טסט 17. (מלווה 3 חודשים).

מחירים לאוטו:

מינימום 28 שיעורים (שיעור = 45 דקות) - רוב המורים היום לא לוקחים 80 אלא לפחות 85/90 (וגם זה עתיד לעלות - המורים יבינו בשלב כלשהו שלא משתלם להם ללמד במחיר הזה).

תאוריה + טסט (אגרה לתשלום בבנק הדואר) - 116 ש"ח (אם נכשלים באחד מהם צריך לשלם שוב את האגרה). מספטמבר כנראה זה יעבור הפרטה והמחיר יעלה ל150 ש"ח ומהתאוריה השניה זה ירד ל40 ש"ח.

רוב המורים לוקחים כסף על הטסט. (שאני לא יודע כמה זה עולה, לא פחות מ350 ש"ח בדרך כלל)

חישוב משוער:

בדיקת עיניים - כ50 ש"ח

לרוב התלמידים לא מספיקים רק 28 שיעורים, למהירים בסביבות 35 לאיטיים 50 (וזה אם אין בעיות מיוחדות).

35*85=2975

אגרה (היום, רוב התלמידים לא עוברים תאוריה ראשונה, כי הם חושבים שהם חכמים ולא לומדים בכלל)

116*2=232 או מספטמבר 150+40=190.

טסט - אם עוברים טסט ראשון (ולא ניגשים סתם כי אתם משכנעים את עצמכם שאתם יודעים לנהוג כשאתם לא) אז 350.

סה"כ - לא פחות מ 3607 ש"ח

מה 35 שיעורים מה אתה דפוק?

לא ראיתי שום אדם שעוד עבר 30 שיעורים בחייו,אין לי גם מושג איך הגעת ל 3600, אבל אני עשיתי את הרישיון שלי ב 2600 שקל, 28 שיעורים+תיאוריה שניה+טסט ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שעוברים את ה 30 למעשה רובם עוברים את ה 30

אבל העניין הוא שאפשר גם להוצאי רישיון לרכב בהרבה פחות מ 3600 סתם דוגמא יש לי חבר שעשה בקבלנות ב 3000 ש"ח כולל 3 טסטים .

חבר שלי למד אצל מורה שלקח 70 שקל לשיעור ועבר טסט ראשון ותיאוריה ראשונה - תעשו חישוב.

לעומת זאת אני מכיר מישהו שעבר טסט 9 (כן תשיעי) יש כאלה וזה מקרים בודדים - לא שאלתי אותו כמה עלה לא הכל ואני לא רוצה גם לדעת אבל כמובן שזה יצא המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלך לקח שתי תאוריות+35 שיעורים+בדיקת ראיה שעולה 50 שקל[לא יודע באיזה סרט אתה חי אבל במקרה הגרוע זה 20 שקל ובמקרה הטוב זה בחינם-אם כבר עשית עסקים עם האופטומטריסט], לא אומר שלכולם זה יהיה ככה.

אלו המחירים, אתה מוזמן לבדוק באופטיקנה. ואני לא מדד לכמות השיעורים, אני לא משלם עליהם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת עניים והוצאה של טופס ירוק זה בערך 15 שקל..

שיעור 85*28 מינימום =2380

ועוד תיאוריה 116

ועוד אגרה של טסט 116

וטסט פנימי אם הבית ספר לנהיגה עושה לך..

העמדה לטסט של הרכב 300...

זה נגמר לך

2900-3000 במקרה ואתה עובר טסט ראשון..

ולשלם את הרישיון בדואר זה 170 שקל נראה לי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירים לאוטו:

סה"כ - לא פחות מ 3607 ש"ח

מההההה? באמת שלא הבנתי איך הגעת לזה.

לי באופן אישי הכל עלה 2092 שקל וזה היה עולה פחות אם הייתי עובר תיאוריה ראשונה ולא שניה.

אבל לא חישבתי פה את האגרה לרישיון כי אני לא זוכר כמה זה עלה בדיוק.

חוץ מזה שיש מורים שלא מחייבים 28 שיעורים, יש לי חבר שעשה 17 שיעורים ועבר טסט ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלפי חישוב פשוט גם 17 שיעורים של שעה זה לא כמו 28 שיעורים של 40 דקות

אבל כמובן יש כל מיני אנשים(מורי נהיגה וגם התלמידים) שלא ממש אכפת להם מהחוק העיקר שיצא להם מזה יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...