Nikon הכריזה על המצלמות החדשות : D300 ו D3 - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nikon הכריזה על המצלמות החדשות : D300 ו D3

Kenny

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתחיל מה17-55 זה בטוח.

אני לא סגור עדיין על ה70-200, אמנם היא מדהימה, אבל היא יקרה בטירוף, יש סיכוי שאני "אתפשר" על ה70-300 .

בקשר ל12-24, היא תהיה האחרונה, לא לחוץ לי מידי לקנות אותה.

אני עדיין שוקל אם לקחת עדשה טלה או עדשת מאקרו 105 מ"מ

אבל מדובר בהשקעות לטווח הארוך, אני לא אקנה את הכל במכה אחת, זה לא ריאלי, אני לא גר בהרצליה \=

בהתחלה אני אסתדר עם ה17-55...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה 17-55 אני בהחלט יכול להעיד כעדשה מטורפת.

מנסיעת מבחן שלקחתי על ה 70-300 של ניקון - היא גם מפתיעה לטובה, אם אתה לא מחפש צמצם פתוח אבל מחפש חדות בכל הטווחים והצמצמים ובנוסף על כך, גם את פונקציית המייצב, היא הטובה ביותר בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, עזרת לי לצמצם את התקציב של ההשקעה ולהחליט על מה ללכת, עכשיו רק צריך לקבוע את סדר העדיפויות...

- עדשת טלה (70-300 VR)

- עדשת מאקרו (נגיד 105 מ"מ)

- עדשה סופר רחבה (12-24)

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל מה17-55 זה בטוח.

אני לא סגור עדיין על ה70-200, אמנם היא מדהימה, אבל היא יקרה בטירוף, יש סיכוי שאני "אתפשר" על ה70-300 .

בקשר ל12-24, היא תהיה האחרונה, לא לחוץ לי מידי לקנות אותה.

אני עדיין שוקל אם לקחת עדשה טלה או עדשת מאקרו 105 מ"מ

אבל מדובר בהשקעות לטווח הארוך, אני לא אקנה את הכל במכה אחת, זה לא ריאלי, אני לא גר בהרצליה \=

בהתחלה אני אסתדר עם ה17-55...

ואתה עוד רוצה לחסוך לD3? (בלי עדשות בלי כלום xD ) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אלפא..

נכון, אני באמת בשלב הזה, יצא לי לצלם עם כמה רפלקסיות כבר, 350D, 30D, D80, 400D, אז אני באמת מת שתהיה לי כבר אחת, אבל אני לא אסתפק בD70s, למרות שכבודה במקומה מונח, כרגע, לפי השוק הנוכחי כנראה שאני אקח את הD80 ואם אני ארים טיפה את התקציב אז אני אלך כבר על הD200 שאפשר להשיג היום ב6K בערך...

היציאה על הD300 היא סתם בגדר פנטזיה, אני לא אחכה עד שישחררו אותה ועד שהיא תעבור ביקורות, זה לא ריאלי בשבילי, אני לא מתכוון לחכות יותר מחודשיים שלושה ( הערכה כללית לזמן שייקח לי לשחרר את הכסף מהמצב שהוא תקוע בו עכשיו ) עד שאני אקנה את הריפלקסית שלי.

בכל מקרה, עדשה ראשונה, 17-55, אין לי טעם להסתפק בקיט, או בעדשות זולות, אם אני קונה כזאת אני אשקיע עוד טיפה באופטיקה שאני שם עליה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על ה D80.

D200 לא שווה את הכסף נכון לעכשיו.

אתה יכול להסתכל על ה D300 כמו שידרוג עתידי מובטח...לדעתי ש "יש עתיד" מה שנקרא.

תשקיע בעדשות איכותיות.. בעתיד.. תמיד יהיה לך גוף פצצה להשתדרג אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אלפא..

נכון, אני באמת בשלב הזה, יצא לי לצלם עם כמה רפלקסיות כבר, 350D, 30D, D80, 400D, אז אני באמת מת שתהיה לי כבר אחת, אבל אני לא אסתפק בD70s, למרות שכבודה במקומה מונח, כרגע, לפי השוק הנוכחי כנראה שאני אקח את הD80 ואם אני ארים טיפה את התקציב אז אני אלך כבר על הD200 שאפשר להשיג היום ב6K בערך...

היציאה על הD300 היא סתם בגדר פנטזיה, אני לא אחכה עד שישחררו אותה ועד שהיא תעבור ביקורות, זה לא ריאלי בשבילי, אני לא מתכוון לחכות יותר מחודשיים שלושה ( הערכה כללית לזמן שייקח לי לשחרר את הכסף מהמצב שהוא תקוע בו עכשיו ) עד שאני אקנה את הריפלקסית שלי.

בכל מקרה, עדשה ראשונה, 17-55, אין לי טעם להסתפק בקיט, או בעדשות זולות, אם אני קונה כזאת אני אשקיע עוד טיפה באופטיקה שאני שם עליה (:

עדשה 17-55 , לא מעט מגביל מבחינת ה ZOOM ?

55 בסוף, זה בעצם עדשה ללא יכולת ZOOM כלל,

תהיה חייב עוד עדשה,

למה לא אחת 18-200 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70-300VR

מצויינת. וזאת העדשה הבאה שלי..

70-200 אולי טובה במקצת , אבל כשתרצה זום יותר גדול , לא יהיה לך את זה.

מבחינתי ה

70-200 היא בדיוק כמו

28-70

תקוע באמצע...

לא מספיק רחבה ולא מספיק זום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...