מה אתם אומרים על המארז NZXT ZERO - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המארז NZXT ZERO

zombie

Recommended Posts

אני חושב שהוא מתאים יותר לשרתים או משהו כזה כי הוא ענק וגם הכמות מאווררים ניראה לי תחפור במוח...לא משנה כמה הם יהיו שקטים יש שם איזה 5-6 מאווררים אם אני לא טועה של 120 מ"מ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, מארז יפה וכל זה, אבל כמות המאווררים שלו מוגזמת!

במקום לשים מאוורר אחד של 25 ס"מ שיהיה יעיל ושקט הם שמו 4 של 120.

קח את ה-Enermax Chakra, ועוד 2 מאווררים 120 (אחד מקדימה ואחד מאחורה).

יהיה לך מצויין + שקט. ועדיין יצא לך הרבה יותר זול.

פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי היוריקה...יש לו 2 מאווררים אחד מקדימה מכניס אויר השני מאחורה מוציא אויר...ולNZXT ZERO יש מטורף....ומכניס גם אויר קר לגוף ולכרטיס מסך :jump:

מה הקשר? ל-Stacker 830 (מארז של 1400 ש"ח) יש 5 מאוררים של 120 והאיוריקה יצא יותר קריר ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, מארז יפה וכל זה, אבל כמות המאווררים שלו מוגזמת!

במקום לשים מאוורר אחד של 25 ס"מ שיהיה יעיל ושקט הם שמו 4 של 120.

קח את ה-Enermax Chakra, ועוד 2 מאווררים 120 (אחד מקדימה ואחד מאחורה).

יהיה לך מצויין + שקט. ועדיין יצא לך הרבה יותר זול.

פיטר.

לא יודע המארז ניראה לי מעפן ומקורר לא טוב אין לו גם מאורר מאחורה... ולzero יש 4 בצד של 120 מ"מ וזה יותר גדול מה250...ויש לו גם שני מאוררים מאחורה של 120 מ"מ ועוד 1 בחלקו העליון של 80 מ"מ.....

בקשר ליוריקה אני בספק שהמארז הזה יותר קר יש לו רק 2 מאוררים ..זה לא הגיוני..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע המארז ניראה לי מעפן ומקורר לא טוב אין לו גם מאורר מאחורה... ולzero יש 4 בצד של 120 מ"מ וזה יותר גדול מה250...ויש לו גם שני מאוררים מאחורה של 120 מ"מ ועוד 1 בחלקו העליון של 80 מ"מ.....

בקשר ליוריקה אני בספק שהמארז הזה יותר קר יש לו רק 2 מאוררים ..זה לא הגיוני..........

המארז הוא מארז מצויין! שמקבל ביקורות טובות מאוד ברשת.

יש לו מאוורר 120 מקדימה ומאחורה. בנוסף למאוורר 25 בצד.

4 מאווררים של 120 יוצרים 24X24, כך שה25 יותר גדול - מה שגם מהירות הסיבוב שלו יותר נמוכה (600RPM) מה שיוצר הרבה פחות רעש (17dbA) ועדיין מזרים מלא אוויר (90CFM). ואין ממש צורך במאוורר 80 בחלק העליון, בגלל שלפחות אצלי בספק יש מאורר 120 שמוציא אוויר מהחלק העליון של המארז.

לדעתי, פשוט מארז מעולה.

ובנוסף לזה יש לו E-SATA, פילטרים למאוררים, והכל עובד ללא כלים.

החלטה שלך,

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...