מחפש מפרט למכונת משחקים עד 8000 ש"ח... - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט למכונת משחקים עד 8000 ש"ח...

Kurt

Recommended Posts

זה 1000ש"ח, לא 800ש"ח. עם מעבד טוב יותר הוא ישיג יותר ביצועים, מן הסתם, פשוט נראה שאתה לא מבין זאת.

דבר ראשון אני יודע שזה 1000 רשמתי שהוא זול ב-800 ש"ח. לא עולה 800 ש"ח.

דבר שני..... אתה יכול להסביר לי מה כל כך משמעותי בין שני המעבדים האלה שמצדיק הוצאה כל כך גדולה??? הבאס? אני אומנם לא כזה מבין גדול כמוכם אבל יודע מהי צרכנות נכונה... ואם ההפרש בין מעבד 2200 ל-2400 הוא 300 שקל אז בשלב מסויים ההבדל בין ה-2400 ל-2600 צריך להיות דומה ואפילו זהה... ברגע שההפרש הוא כזה גדול זה אומר שהמוצר חדש וסתם משלמים יותר.... הייתי מבין אם זאת הייתה שונה או משהו אבל זה לא. ברצינות, סתם בזבוז כסף, עוד שבוע יגיעו חדשים והמחיר שלו יצנח כמו לא יודע מה.

אם יש דבר אחד שהפנמתי מהפורומים האלה זה שהמגה הרצים לא כאלה קריטים ועדיף להשקיע את הכסף בדברים אחרים.

ו"נייקי" אני חוזר על השאלה. אני לא מבין גדול. תסביר לי במה ההבדל יתבטא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבאס עולה ל333MHz רק בAXP2600+ ובכל הגרסאות הבאות אחריו.

הפרש הביצועים ביחס לעלות של המוצר באמת לא משתקף ומראה כמה הוא באמת שוה לאחד שלא הולך לבצע , ואף לא הקטן ביותר, למערכת החזקה הזו. נגיד ויהיו לך 800שקלים מיותרים, מה תעשה איתם? תקח שני סטיקים של 512MB ב400MHz? ממש לא. תהיה בטוח שהתוספת הזו למעבד תצרוך ותציג את תוספת הביצועים המשתלמת ביותר. היא, אבל יחסית לשאר האופציות היא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאס עולה ל333MHz רק בAXP2600+ ובכל הגרסאות הבאות אחריו.

הפרש הביצועים ביחס לעלות של המוצר באמת לא משתקף ומראה כמה הוא באמת שוה לאחד שלא הולך לבצע , ואף לא הקטן ביותר, למערכת החזקה הזו. נגיד ויהיו לך 800שקלים מיותרים, מה תעשה איתם? תקח שני סטיקים של 512MB ב400MHz? ממש לא. תהיה בטוח שהתוספת הזו למעבד תצרוך ותציג את תוספת הביצועים המשתלמת ביותר. היא, אבל יחסית לשאר האופציות היא כן.

אוקיי... דבר ראשון מצטער על ההצתה המאוחרת... לא שמתי לב.

ולעניין....

אז כמו שכבר הבהרתי למעלה אין כזה דבר 800 שקל מיותרים. מה הוא חייב לבזבז את כל הכסף?!

ודבר שני כן, הייתי מעדיף שני סטיקים 512..... ותאמין לי שיש מספיק דברים להוציא עליהם כסף....ציוד היקפי.

זה טמטום גדול לקנות את המעבד היקר הזה.... ואתה יודע את זה..

ואתה אומר שהוא לא יעשה OC נכון כנראה שלא...

אבל גם שאני נכנסתי לפה פעם ראשונה לא רציתי ולא ידעתי מה זה בכלל ביוס...

ומאז אני כל היום פה קורא,לומד ומשכיל על OC ועכשיו אני מת לעשות קצת.

בקיצור... תקנה XP2400 נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המפרט ששניתי בעקבות הויכוח שעלה פה :

CPU : Athlon XP 2400+ Tray CPU [ ¤ 988.59 ] 1

Motherboards for : Asus A7V8X VIA KT400 Motherboard (AGPx8, ATA133, LAN, USB 2.0) [ ¤ 720.17 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 2700 Winbond Memory [ ¤ 480.56 ] 2

CPU Cooling : Thermalright SK-7 Cooler for [ ¤ 160.3 ] 1

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 691.51 ] 1

Video Cards : Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB DDR Retail VideoCard [ ¤ 2099.36 ] 1

Sound Cards : LIVE! 5.1 Bulk Sound Card [ ¤ 213.04 ] 1

CD-ROM / DVD-ROM : DVD-ROM BenQ 16/48 Retail [ ¤ 294.26 ] 1

CD-RW / DVD-RW : Lite-On 48/12/48 Retail CD-RW [ ¤ 350.89 ] 1

Keyboards : Genius KB-09 PS2 Eng/Heb Internet Keyboard + Pad [ ¤ 60.92 ] 1

Mouse : Microsoft Intellimouse Optical USB Mouse [ ¤ 132.38 ] 1

Speakers : Inspire 4400 4.1 Speakers [ ¤ 535.39 ] 1

Cases : Chieftec Aluminium AH-01SL Tower (P/S not included) [ ¤ 429.57 ] 1

Subtotal : ¤ 7637.50

אני צריך שתגידו לי אם יש על הלוח אם כרטיס קול כי אם כן אני יוריד את הכרטיס שהוספתי. וגם אני צריך לדעת אם יש לעיו כרטיס רשת.

הרי אני לא ישאר noob לנצח מתישהו אני ילמד איך עושים ואני יעשה ככה שמקום לבזבז עוד 800 שקל על 333 באס 2600

אני יגיע לזה באובר קלוקינג(ככה לפחות אני חושב) אחרי שאני יקנה עוד כמה מאווררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז דבר ראשון גם אם אתה לא מבין זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות אוברקלוק, זה קל ופשוט אתה תמצא הדרכה מלאה בפורום אוברקלוקינג ואין סיכוי גבוה שאם תעשה את זה טוב יהרס לך המחשב. גם אני מעוניין לקנות עכשיו מחשב בתקציב של 8000 ש"ח בעיקר למשחקים ואני ממליץ לך לחכות קצת עד שיגיעו כרטיסי המסך החדשים אם אתה רוצה את הכי טוב. הרכבתי את המפרט הבא (אני יסביר לך על כל רכיב):

מעבד- XP 2100+

גוף קירור- Thermalright SLK-600 Extreme

לוח אם- EPOX 8RDA+ NVIDIA nForce2

כרטיס מסך- ATI Radeon 9600 Pro / Nvidia GF FX 5600 Ultra

זיכרון- Winbond 512MB 3200/400Mhz

דיסק קשיח- WD 80GB 7200rpm 8Mb Buffer Special Edition

מסך- IIYAMA 17 VISION MASTER PRO 413 COLOR

כונן תקליטורים-Lite on x 52 OEM black

כונן דיסקטים- PANASONIC FLOPPY 1.44

מקלדת- Logitech Navigator Keyboard

עכבר- MX500 Optical

רמקולים- Altec lansing ATP-3

מארז- Highest Xaser II 5000 Plus Chassis

ספק כוח- Enermax 350W EG 365P VE

המעבד שלקחתי לך הוא מצויין ל O/C, ותוכל להגיע ל 2400+ בלי בעיה ובלי שום סיכון עם המאוורר, הספק והמארז שבחרתי לך.

הלוח אם הוא גם טוב מאוד לO/C.

הכרטיסי מסך שבחרתי עדיין לא יצאו אבל הם יצאו מאוד בקרוב עם עוד כמה כרטיסי מסך, הם זולים (200$) ונותנים תמורה טובה מאוד למחיר. תחכה עד ששנהם יצאו ויעשו מבחן ביצועים בינהם, ולפי זה תחליט איזה מבניהם לקחת.

הזכרון הוא מהיר, מה שטוב ל O/C. לקחתי רק סטיק אחד כי שניים מפריעים לO/C.

הדיסק הקשיח גם טוב ומהיר והוא כולל 8 MB BUFFER.

מסך מצויין (בין מסכי ה17" הכי טובים).

העכבר מעולה, ולמקלדת יש מקשי .

רמקולים טובים.

המארז מאוורר וגדול, והספק יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Selinko. בין אם OC ובין אם לא הAXP2600+ הוא טוב יותר מהAXP2400+. זה ידוע. "מה הוא חייב לבזבז את כל הכסף?!" - לא, אלא שהוא פשוט נתן לנו תקציב ואנחנו אמורים להוציא את המאקסימום ממנו. Kurt. פרוש מKT400 וחזור לnForce2. על איזה ויכוח אתה מדבר ולמה לעזאזל שינית את המעבד ואת הלוח? (כן, ישנו כרטיס קול על הלוח הזה..) nForce2 יהיה זול יותר והביצועים שהוא יציג יהיו טובים יותר גם הם.

בשביל מה שוב פתרון הקירור למעבד? חוץ משהוא יקר וטוב מידי, מתאים יותר לOC, גם יש לך אחד שיספק אותך על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו כל הזמן להגיד לו ש O/C זה קשה ומסובך!!! כל ילד יכול להעלות בקצת את ה FSB זה לא שהוא מנסה לשבור איזה שיא עולמי בסה"כ שיעלה לבאס 180 עם המפרט שהצעתי והוא לא יסתבך בכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nike

לקחתי בחשבון את השינויים אבל כל הזמן אמרת לי שאין על המעבד ואני למצוא פתרון . אז תחליט מה אתה רוצה

jwjw

אני מבין אותך ואני ילמד איך עושים את זה אבל פשוט הרכיבים לOC עולים קצת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו קראתי את שלושת השורות לאחר המפרט הסופי שהצגת. רציתי לציין שלאחר OC, ההפרשים בין AXP2400+ ל2600 יהיו עצומים.

Jwjw, אני דיי בטוח שאם הוא היה רוצה מערכת 2.1, הוא היה בוחר אחת כזו מתלכתחילה או לפחות מציין זאת. זכרונות בעלי רוחב פס של PC3200 יהיו בזבוז וכי לא יהיה בהם שימוש במערכת אשר לא מתוכננת לעבור . המארז שבחרת הוא בזבוז מיותר, ביחס לתקציב ולצרכים של הבנ'אדם. המעבד, הקירור שלו ולוח האם מיותרים גם הם בשל אי ביצוע OC.

אתה צריך על המעבד. שכחתי לציין ולהציע לך לבקש את הקירור שאמור לבוא עם המעבד, מבית החברה. אם כי זה אמור להיות בלא כל תוספת מחיר. גרסאת הTray באה בלי כל מאוורר ואם אני לא טועה, גם בלי אחריות, אבל שווה לקחת את הגרסא הרגילה. המחירים זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל NIKE:

לא בטוח שהוא לא יעשה O/C. זה מאוד קל, וכל אחד יכול לעשות את זה, ולכן בחרתי רכיבים שטובים לO/C.

בקשר לסאונד, מערכת 2.1 לא תמיד פחות טובה ממערכת 4.1, כמו במקרה הזה. עדיף לו בהרבה לקחת את המערכת שהצעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מעדיף סראונד טוב יותר, אז ה4.1 תעשה עבודה טובה יותר. שיהיה לו לבריאות.

אם משתמש שקונה מחשב חדש לא יודע אם הוא יבצע OC, אז לא מביאים לו את המחשב שהכי יתמחה בOC, אלא מחשב רגיל שלא יתמחה בזה. למה? כי גם במחשב הרגיל ניתן להאיץ את המהירויות ולהוסיף ביצועים. המאקסימום שהיית צריך להציע היא מערכת למעבד. זהו זה. ובכלל, אתה לא יכול לקבוע לו שזה יתחשק לו וכל מיני דברים. זה מה שמתנהל בינו לבין עצמו, וכי אלו שיקוליו הפרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עוד שנה הוא פתאום ירצה לעשות O/C והוא יבין הרבה יותר? לא חשבת על זה? ובקשר לרמקולים האלטק לנסינג הרבה יותר טובים מהאינספייר, גם אם הסראונד שלהם לא מושלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אנשים זה טוב שלבן אדם יש תקציב גם אני רוצה מחשב חדש עם תקציב כזה אבל אין לי מה לעשות? לפי מה שהבנתי אין לו מה לעשות עם כזה כח מחשוב תשמע kurt, שוב אני אומר את דעתי אתם לא חייבים לקבל אותה, עדיף שלא תשקיע עכשיו במחשב כל כך יקר יש לך עודף כסף? תקנה כלב גזעי ב2000 שקל קנה מערכת סטריאו אבל למחשב אין לך מה לחפש עם כזה כח זה כמו שאתה תביא לי מטוס חמק ב2 מיליארד דולר מה הוא יעזור לי אם אני לא יודע לטוס? קודם תלמד לטוס על מערכת זולה יותר שלא יכאב הלב אם תהרוס משהו ואני יודע וכולם צריכים להסכים איתי שבהתחלה הכי כואב לראות הולך פארש אם זה יהיה אחד של השקעת יותר מידי מילא אבל חבל לתת לחניך בקורס טייס מטוס יקר כל כך כי הוא לא יפיק ממנו תועלת קודם כל צריך ללמוד בסיס.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...