זכרונות ? כאן ? לא, קונים בחו"ל ! זה משתלם ! 250 ש"ח שם, 700 כאן (ל-2GB/800M) :( - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות ? כאן ? לא, קונים בחו"ל ! זה משתלם ! 250 ש"ח שם, 700 כאן (ל-2GB/800M) :(

rafi_d

Recommended Posts

אתה מוכן שנחכה ונראה ? כשכתבת "אין מצב", וודאי בדקת את "המצב" ב USPS ?

(טבלה בסוף - First-Class Mail International - ~8 ozs) ...

ואם זה יהיה עוד 3$ זה משנה את התמונה הכללית עקרונית ? ואין מצב שאני אשבור את הראש בגלל זה... ;):screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זיכרונות לא מתקלקלים, זיכרונות או שהם באים דפוקים או שהם בסדר.. זה אחד מהשניים... ואם אתה בכל זאת מתעקש שאפשר לדפוק אותם אז זה רק על ידי כך שתעשה עליהם מטורף ותתן להם מתח מאוד מאוד גבוה והם ישרפו - להידפק הם לא ידפקו אם הם עובדים כמו שצריך..

אז תזכרו - זיכרונות או שהם באים דפוקים מהמפעל או שהם בסדר... זה או זה או זה.. הם לא "נדפקים עם הזמן" אין להם בלאי.

תלוי בסוג

למשל TCCD גם במתח נורמלי (עפ"י הספספיקציות של היצרן) מתים כל הזמן

אני כמעט לא מכיר אנשים שלא החליפו כמה פעמים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן שנחכה ונראה ? כשכתבת "אין מצב", וודאי בדקת את "המצב" ב USPS ?

(טבלה בסוף - First-Class Mail International - ~8 ozs) ...

ואם זה יהיה עוד 3$ זה משנה את התמונה הכללית עקרונית ? ואין מצב שאני אשבור את הראש בגלל זה... ;):screwy:

ואתה יודע כמה זה ounces ו pounds? אני לא חושב. :kopfpatsch:

8 ounces זה יוצא 0.5 pounds.

0.5 pounds יוצא 0.2 קילוגרם..

אתה לא ממש חושב שהחבילה תשקול 200 גרם נכון? :lol: :lol: :lol:

אל תשכח שמהחנויות שאתה קונה הן לרוב לא לוקחות לך אותו מחיר משלוח,

לרוב הן מכפילות את המחיר משלוח ולוקחות "מיסי משלוח" לעצמן.

בקיצור, רואים שבחיים לא קנית מחו"ל.

אני למשל, קניתי כרטיס קול ששקל כלום מחו"ל והמשלוח עלה לי 18 דולר, ועוד זה היה הכי זול שמצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר, מתי תלמד להקשיב לאחרים ? ... ;) אמרתי - אני מזמין באמצעות ידיד, משלוח אליו חינם, rebate מטופל על ידו, ולא נריב על 3$ הפרש... אם המשקל יהיה 16 ounces (וכנראה שאכן כך...) .

וכן, עשיתי טעות אחת, לצערי, לא חיפשתי חלופה שפטורה ממס (מבחינת מקום מגוריו שם)... ולהפתעתי - היא ממש "ידועה בציבור" - amazon

חבל, הייתי חוסך עוד 8$ , מאוחר מדי... בפעם הבאה... זה השכר לימוד :( אז תלמדו כולכם על חשבוני...

וכעת אפשר להמשיך לחכות בשקט ? ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר, מתי תלמד להקשיב לאחרים ? ... ;) אמרתי - אני מזמין באמצעות ידיד, משלוח אליו חינם, rebate מטופל על ידו, ולא נריב על 3$ הפרש... אם המשקל יהיה 16 ounces (וכנראה שאכן כך...) .

וכן, עשיתי טעות אחת, לצערי, לא חיפשתי חלופה שפטורה ממס (מבחינת מקום מגוריו שם)... ולהפתעתי - היא ממש "ידועה בציבור" - amazon

חבל, הייתי חוסך עוד 8$ , מאוחר מדי... בפעם הבאה... זה השכר לימוד :( אז תלמדו כולכם על חשבוני...

וכעת אפשר להמשיך לחכות בשקט ? ... :)

בסדר אני לא מדבר רק עליך, אתה מסודר אוקיי?

מה איתנו? על כל דיל שננסה לעשות באינטרנט תביא לנוו ידיד במתנה? :s05:

שכחת שאתה אולי מקבל בחינם, וזה יוצא לך משתלם מבחינה מסוימת,

אבל "לנו" (ז"א למי שיקנה), זה לא משתלם, בטח שלא במחיר כזה של משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את העובדה המצערת הזאת - כבר ציינתי. מה לעשות ? אבל תבין - שהבעיה היא לא המשלוח אלא קבלת ההחזר (rebate) שבמקרים מסויימים (כמו זה) - הינו עשרות $ :( . ללא סיוע מקומי - אין לי פתרון לזה.

אולי מישהו כאן יוכל להציע משהו בנדון.

אגב: סתם מעניין - נסה לעשות כאילו הזמנה באמזון ונראה מה ייצא המשלוח ל 16 oz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום עד כאן:

3 עמודים של 30 הודעות בבל"ת

עוד עמוד, שזה 10 הודעות של התנצחיוות מיותרות

מסקנה אחת:

הבחור קנה והוא ממש דונט גיו א פאק שלנו זה יעלה יותר

ואם כבר נסחפנו לכל זה ויש הרבה מעורבים שעשו\עושים קניות בחו"ל, לרגל קבלת MASTERCARD CORPORATE שלי בשבוע הבא יש לי שאלה:

תנו חנויות טובות שקניתן בהן ויש משלוח מסודר לישראל ובלי ירקות כמו ריבאטים ו מיסים לא חיוניים.

ואשמח גםם לדעת מתי כן משלמים מכס, כמו שהבנתי זה 50 דולר לא? אבל שמעתי שעל חלקי מחשב אין מכס או משהו דומה . . .

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

יש לי שאלה:

תנו חנויות טובות שקניתן בהן ויש משלוח מסודר לישראל ובלי ירקות כמו ריבאטים ו מיסים לא חיוניים.

ואשמח גםם לדעת מתי כן משלמים מכס, כמו שהבנתי זה 50 דולר לא? אבל שמעתי שעל חלקי מחשב אין מכס או משהו דומה . . .

כל מה שכתבת - נכון, או משהו דומה ... לינקים לחנויות במעלה שרשור הבבל"ת הזה... ותתחדש על הכרטיס! מקווה שהפנמת חלק מהטיפים כאן - ואם לא, חבל, אז שיעלה לך יותר...

והנה עוד טיפ שיהיה - כתובת פרטית בUS עם משלוחים לכאו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרתי ברעיון לעומק ואם הבנתי נכון:

מזמינים מהחנות הכי זולה שמוצאים בארה"ב לכתובת פיקטיבית דרך האתר של USGM.

אח"כ אחרי שזה הגיע לכתובת אני מקבל הודעה ובוחר באיזו דרך וחברה לשלוח את זה לישראל ע"פ טבלת גודל או משקל, האם הבנתי נכון ?

רק צריך קודם בשביל לפתוח חשבון לשלוח להם את כל הסיפור הזה להרודי, להדפיס, לחתום ולשלוח להם חזרה . . . סיבוכים בע"מ

http://www.usglobalmail.com/1583home.asp

אבל, אני רציתי חנויות רגילות ששולחות ישירות לישראל, בטוח נשארו חנויות כאלה, כי אני רוצה את הדרך הכי קלה והמהירה ביותר לקנות בלי האתר הראשון אלאה לעשות הזמנה עם כתובת בישראל וזהו פעם היה את FROZENCPU או משהו לדוגמה אבל נראה לי שהם הפסיקו לשלוח לכאן . . .

כמו כן, לא הבנתי את עלויות המכס ואשמח אם תוכלו לעשות סדר בנידון

פאק, שני לקוחות שלי קנו לאחרונה את הקיט השני של 4 ג'יגה ב 1600 שקל, תראו כמה זה עולה שם

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=Property&Subcategory=147&Description=&Type=&N=2000170147+1052108080+1052308477&srchInDesc=4gb&MinPrice=&MaxPrice=&Manufactory=1666

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...