זכרונות ? כאן ? לא, קונים בחו"ל ! זה משתלם ! 250 ש"ח שם, 700 כאן (ל-2GB/800M) :( - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות ? כאן ? לא, קונים בחו"ל ! זה משתלם ! 250 ש"ח שם, 700 כאן (ל-2GB/800M) :(

rafi_d

Recommended Posts

חברה, זה פשוט יקר כאן. זוכרים את המאמץ שהושקע כאו לחסוך 50 ש"ח "מסכנים" בCPU שמחירו 1000 ש"ח ?

אז שימו לב: למה להתאמץ כשבקלות (יחסית) אפשר לחסוך מאות שקלים ? זה קל, זה זמין, זה אמין.

שורה תחתונה - זכרונות 800MHZ - כ 80$ מחו"ל, וכאן - שומו שמיים - ~700 ש"ח .

אז הנה הלינקים. חבר עוזר לי במשלוח משם, וכולנו יוצאים מעושרים...

כאן:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6257

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=15704

ןהקניה שלי משם:

http://www.zipzoomfly.com/jsp/ProductDetail.jsp?ProductCode=85264

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה קל (לדבר תמיד קל, המעשה הוא זה שקשה) , זה זמין (ממש לא זה רחוק) זה אמין (אמין אמין אבל איך לממש אחריות?).

לסיכום, אם אין לך מישהו בחו"ל אז אתה לא יכול להביא. וגם אם הזיכרונות יתקלקלו לך מה תעשה? וזה 99$ ולא 80% כמו שאמרת.

יש כאלה שמעדיפים להסתכן ולקנות מחו"ל ויש כאלה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום, אם אין לך מישהו בחו"ל אז אתה לא יכול להביא. וגם אם הזיכרונות יתקלקלו לך מה תעשה? וזה 99$ ולא 80% כמו שאמרת.

יש כאלה שמעדיפים להסתכן ולקנות מחו"ל ויש כאלה שלא.

אני מכיר מישהו שקנה והחליף 3 בחו"ל. שבועיים של איבוד עבודה בכל פעם בהמתנה למשלוח, וזה עוד אצל חברה שעובדת טיפ טופ . . .

DON"T DO THIS !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קל (לדבר תמיד קל, המעשה הוא זה שקשה) אכן עשיתי, וקל=קל משקל... , זה זמין (ממש לא זה רחוק) ממש כן, כמטחווי ... זה אמין (אמין אמין אבל איך לממש אחריות?) דיה לצרה בשעתה, והאחריות לכל החיים... .

לסיכום, אם אין לך מישהו בחו"ל אז אתה לא יכול להביא. וגם אם הזיכרונות יתקלקלו לך מה תעשה? וזה 99$ ולא 80% כמו שאמרת. זה 59$+20$ משלוח ומיסים. וכן, חברים עוזרים מאוד לקבל את ההחזר של ה40$... יש גם זולים יותר...

יש כאלה שמעדיפים להסתכן ולקנות מחו"ל ויש כאלה שלא. בהחלט מקובל...

[br]פורסם בתאריך: 22.08.2007 בשעה 22:35:43

אני מכיר מישהו שקנה והחליף 3 בחו"ל. שבועיים של איבוד עבודה בכל פעם בהמתנה למשלוח, וזה עוד אצל חברה שעובדת טיפ טופ . . .

DON"T DO THIS !

ולכן קונים זוג... תמיד אפשר להשאר עם אחד מהם... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה בארץ במקום נידח אולי הייתי עושה ככה אבל אני חושב שזה לא שווה את המאמץ.

אני קניתי את הלוח אם ואת המעבד שלי מארה"ב והלך לי הלוח אם יום אחד אז לקח ללוח שבוע להגיע אליהם ועוד שבוע עד שהם בדקו אותו ורק אחרי 3 שבועות מתחילת התהליך קיבלתי חדש.

שווה? כן. משתלם? לא.

לי היה קרוב משפחה שהביא לי את זה בחזרה מארה"ב (קנה והחזיר מתיקון) אז אולי לי זה היה טיפה משתלם. אבל לא הייתי עושה את היום שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד שאתה נותן לינק למבצע מטורף נגיד...

עכשיו לדוגמא אם תנסה לקנות זה יעלה 115 דולר כולל משלוח..

בשביל עוד 100 שקל אני כבר רוצה אחריות.

תראה ידידי, זה לא "מטורף" זה מחירים מקובלים שם (לשיטתם - עם הREBATES). אני יכול להביא לך עוד 2-3 דוגמאות. כמובן שכל אחד עם האפשרויות שלו, ומאוד עוזר (כמו במקרה שלי) שיש ידיד שמוכן לקחת עליו את הטיפול בעניין ההחזר הכספי מהיצרן שמגיע עד אפילו למעל 40% הנחה.

אז כל אחד - לשיקוליו ואפשרויותיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמעתי על כשלים נפוצים כאלו (אם לא OC...)

אגב, שיניתי את הכותרת, המספרים מתייחסים לכמה הבנאדם שם וכאן משלם בשורה התחתונה +- ... ולא נריב על 30 ש"ח +-... כמובן שעלויות יבוא אישי - זה עניין שקצת "מאזן" ... פרטים בוויכוח שבשרשור לעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודה חשובה.

אם מישהו מביא את זה איתו הציוד פטור ממס עד 200$.

אם זה מגיע במשלוח (דואר או חברת שליחויות) הפטור הוא על מוצרים שעולים פחות מ50$...

אז גם 80$ יהיה חייב במע"מ

ואם צריך להוסיף משלוח עוד על העניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרונות לא מתקלקלים, זיכרונות או שהם באים דפוקים או שהם בסדר.. זה אחד מהשניים... ואם אתה בכל זאת מתעקש שאפשר לדפוק אותם אז זה רק על ידי כך שתעשה עליהם מטורף ותתן להם מתח מאוד מאוד גבוה והם ישרפו - להידפק הם לא ידפקו אם הם עובדים כמו שצריך..

אז תזכרו - זיכרונות או שהם באים דפוקים מהמפעל או שהם בסדר... זה או זה או זה.. הם לא "נדפקים עם הזמן" אין להם בלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...