מפרט שאני חושב לקנות| רוצה לדעת דעה מוקדמת(תקציב: 13K)... - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שאני חושב לקנות| רוצה לדעת דעה מוקדמת(תקציב: 13K)...

yakirsa

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קצת ידע לא יזיק לך: הזכרונות DDR עובדים בבאס כפול (DAUL SDRAM) לכן ה FSB שלהם לדוגמה של 800 הוא 400.

כדי למצוא FSB של מעבד אתה בעצם מחלק את ה FSB ב- 4 ז"א שנקח DAUL עם FSB של 1066 נחלק ב 4 מה שבעצם יתן לך 266.

מסקנה מי ש"מחכה" למשהו זה אם כבר הזכרונות למעבדים. למעבדים בעלי FSB של 1066 מספיק 533 הישנים כדי ליצור יחס של 1:1. מכיוון ואין היום כאלה ואם יש זה באותו מחיר כמעט כמו ה 667 לוקחים אותם, שבלי OC והעלאת הבאס הכללי מספיקים בהחלט. לכן בזכרונות של 800 אין צורך בכלל ללא OC באמת רציני, ובכלל OC הכי טוב שאתה יכול להגיע עם ה- Q6600 לא כל-כך גבוהה עקב החום הרב שיוצר המעבד הסטוק, יספיקו לך במקרה הזה ה 667 כי לא תצליח להגיע לבאס גבוהה במילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ובמקרה שהוא יגיע ארצה (Razer) אני מנחש שהמחיר יהיה בסביבות 420 שח +/- , וחשבתי שראש בקיר זה כואב :s07: (לא התכוונת לראש בקיר בקשר לאוזניות?) - כסף שלך אחי וזכותך המלאה להנות ממנו , תתחדש :xyxthumbs:

אתה מדבר על האוזניות???

אם כן אז 420 בחלומות שלך אולי, האוזניות בארץ יעלו סביבות ה-900 שקל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא הייתי הולך על מעבד QUAD במשחקים אין לו שום תועלת משמעותית.

הייתי משקיע על ה E6850 שלדעתי ייתן לך יותר.

בנוגע לKILLER NIC במחשבים חזקים במיוחד הוא לא ייתן לך יותר מדי תועלת ע"פ כל מיני סיקורים שקראתי על המוצר יהיה לך שיפור של אחוזים זניחים וגם לא בטוח כאשר מדובר במחשב איכותי כמו שלך ובשביל הוצעה של יותר מ150$ הייתי חושב פעמיים.

הייתי משפר תזמונים של הזכרונות כמו CAS4 Dominator

הייתי לוקח של Thermal Take 800W ומוסיף לו שתי כרטיסי 320M 8800GTS ולא כרטיס אחד כדי לתת לך את מה שאתה רוצה, לא הייתי חוסך על , עדיף כמה וואט יותר מאשר כמה וואט פחות...

בנוגע ללוח אם, ללא ספק הייתי לוקח את ה-GA-N680SLI -DQ6

בכל מקרה לא ראיתי מסך, הייתי הולך על ה VX922 של Viewsonic.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...