מפרט שאני חושב לקנות| רוצה לדעת דעה מוקדמת(תקציב: 13K)... - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שאני חושב לקנות| רוצה לדעת דעה מוקדמת(תקציב: 13K)...

yakirsa

Recommended Posts

עדין נראה לי שתהנה יותר עם הרמקולים, תשקול את זה עם עצמך ( גם במשחקים ).

ואתה רוצה לור לי שאתה לא שומע בכלל? וגם לא רואה סרטים?

ושחברים באים או משהו?

אז ככה כמו שאני אומר.. האוזניותמ יועדות למשחקים בהם הסאונד צריך להיות הטוב ביותר ( למשחקים שזה דרוש- זה לא מספיק..)

בקשר למוזיקה... אני שומע באוזניות( כי אני שומע דיכאון- לא משהו אהוב על שאר בני המשפחה..)

בקשר לסרטים... בשביל זה יש צורב על המחשב וDVD +טלוויזיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, מי אני שאגיד לך מה עדיף בשבילך...

אני פשוט חושב שלמשחקים בלבד לא צריך להשקיע כלכך הרבה כסף ב-SOUND...

ורק שתדע, רמקולים נורמלים אפשר לחבר לכמה דברים, למשל למחשב ול-, כך שזה עדין יהיה יותר מנוצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מציע שתקל קצת על בוני המפרטים וככה יהיה יותר קל וטוב לכולנו.

תרשום מה אתה עוד צריך מה התקציב שנותר, ומה חשבת לקנות בהתחלה ואנחנו נגיד לך אם יש מקום לשיפור.

כי להתחיל להחסיר מהמפרט מה אתה צריך ומה לא זה קצת בלתי אפשרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרשמתי בהודעה הראשונה זה החשיבה הראשונה...

מה אני צריך? יותר נכון מה לא צריך לתקן..

לוח אם, כרטיס מסך, כרטיס קול,מארז,זכרונות

עכשיו כמובן לעשות שינויים רק בחומרה ולא בדברים כמו וכד' ( ועדיין אני מעוניין בקירור מים)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד Intel 2 Quad Q6600 2.66Ghz 8MB Conroe BOX Q6600

ספק כוח Thermaltake 500W TR2 RX 140mm Dual 12V Rails W0136RI

דיסק קשיח WD 250GB SATA II 16MB Raid Edition WD2500YS

כוננים אופטים Sony/HP/Lg Rom X16/40 Black

צורבים Lite-On 20A1P -RW Dual Layer X20 3 Panels(Black/Beige/Silver)

קירור(קירור מים) ThermalTake Bigwater 450

אוזניות Razer Braccuda

מעבד סבבה, ספק תחליף לCorsair 520W

דיסק קשיח לא צריך YS קח 320KS

כונן אופטי זה לא באמת משנה,

צורב קח של H62N

קירור מים תעזוב.. סתם בזבוז כסף. סתם דאווין ולא שווה. במקום זה עדיף לך להשקיע למסך מעולה..

אוזניות קח אותן (אני לא מבין בזה כל כך. סומך עלייך בעניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19" ??? , אז פה אתה צריך להשקיע הרבה , היות שכבר יש לך בבית 8800U , יש לך 2407WFP , בערך 3700-3500 שקל , אולי תחשוב עליו , הוא ינצל את הכרטיס מסך יותר טוב ובקשר לקירור מים , שוב , אם לא מתוכנן OC - סתם מיותר , אם כן אז לא TT , תבדוק משהו של swiftech יש כזה אצל פנדה (יקרה מאוד יחסית) והכי עדיף אם יש תקציב יותר גדול משהו של fuzion אבל לא נראה לי שיש בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע מעצבן אבל יש לך 19" , גם GTX מיותר למסך כזה , GTX ו Ultra מתאימים ל22"+ גם 8800GTS 640 מתאים ליותר מ19"(22" ומעלה) ככה שאם לא בא לך לקנות מסך חדש עדיף שתבקש זיכויי מה Ultra , כאילו תחליף ל8800gts 320mb ותשקיע את ההפרש באוזניות ובעכבר rzaer lachesis החדש שיצא בקרוב http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&products_id=72 ובמקלדת נחמדה וקירור כמו שאמרתי , רק במקרה של OC רציני 24/7 אז מים של swiftech אם לא אז tuniq הוא סבבה לOC נורמלי גם כן 24/7 העיקר שתשקיע בדברים הגיוניים לדרישות שלך ולמה שכבר מצויי אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אוזנית , יש את אלה - Audio-Technica ATH-A500 יקרות יחסית אבל אמרת שזה חשוב לך , ד"א הבנתי שבכל האוזנית האלה שמיועדות להגביר אפקט סאונד של משחקים פשוט מעלים להם את הtreble ומורדים את המיד וככה את מקבל אפקט כאילו מה שאתה שומע נמצא ממש מולך או לידך או ווטאבר , שמע לי אל תבזבז כסף מיותר על אוזנית כאלה , אם אתה ממש מעדיף אז תקנה רגילות עם חיבור זהב , אתה יודע פחות מ80 שקל ותשחק עם הEQ עד שתקבל את האפקט שאתה רוצה.

בקשר למסך , אם אתה נשאר על GTX אז בשביל לסחוט ממנו את המיץ עדיף לך ללכת על מסך 22" , כל מסך שתמצא ב22" הוא בעל פאנל TN , לא מומלץ לכמעט כלום מלבד מחשקים בלבד , סרטים יראו לך ממש על הפנים (איכות צבעים פחות ממוצעת) , בכל מקרה אם כבר 22" אז אני ממליץ על Viewsonic , יש את ה226bw של , אבל viewsonic הרבה יותר מושקע מבחינת הגוונים + מה שיש ב226bw של .

מה עוד נשאר? , אתה רוצה גם מקלדת סוף או שתסתפק במקלדת רגילה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה עדיין במקרה הזה אני ראש בקיר הולך רק על הRAZER...

ובקשר למקלדת יש לי G15 תודה בכל מקרה. ותודה רבה על העזרה לכל מי שעזר..

אם ובמקרה שהוא יגיע ארצה (Razer) אני מנחש שהמחיר יהיה בסביבות 420 שח +/- , וחשבתי שראש בקיר זה כואב :s07: (לא התכוונת לראש בקיר בקשר לאוזניות?) - כסף שלך אחי וזכותך המלאה להנות ממנו , תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

היי

אישית :

הייתי מחכה למעבדים של אם לא אז לך על DUAL שיש לו הכי הרבה בCACHE (והלוח שיכיל אופציה ל QUAD בעתיד)

כרטיס ? כל כרטיס שמסוגל לתת 100 FULL DUPLEX עם PRIORITY ל PCI (אינטל או 3COM) וכן אופציה ל 1GBIT !!!

חיבור לאינטרנט - זה מה שיעשה לך את הבעיה - לך על ROUTER קבוע וטוב (3COM או או אפילו EDIMAX) .

שים מייצב מתח לכל הרכיבים וכן UPS למחשב (וכמו שאנו מדברים הייתה נפילת מתח של חצי שניה פה- המייצב עבד וכן ה UPS) .

המייצב ראשון - כל הרכיבים מחוברים אליו כולל ה UPS והמחשב עם המסך בלבד מחוברים אליו (ל UPS ) .

חשוב במיוחד RAID כן RAID קנה 3 דיסקים ושים אותם ב RAID5 - גם מידע ישמר וגם ביצועים כפולים . - אפ אפשר RAID בחומרה

בקר כזה עולה 100 ש"ח - ביצועים ? עד 30 אחוז יותר לכל דיסק נוסף מעל 4 ב RAID5!!!!!!!!!

כרטיס מסך - הכי חזק שאתה מוצא - לא משנה של מי אבל אם אפשרות ל עוד אחד מאותו סוג בעתיד !

זכרון - של חברה טוב והכי חשוב FSB כמו הלוח ולא לדוגמא 667 והלוח 800 - חבל על 133 שהולכים פה לאיבוד ... גם ככה ה CPU מחכה לזכרונות .

תקנה הכי הרבה שאתה מסוגל - ואם אפשר אז 4 גיגה !_לא צריך לזה - חרטא)

אם יש תקציב פנוי אז לך על ספק איכותי שנותן WATT גבוה גם ב 12 וגם ב 5 ז"א שיהיו מחולקים ולא על אותה מסילה (ה מייצב והUPS יעשו את היצובים)

מערכת הפעלה : XP64 ולא ה 32 !

קירור : שים 2 מאווררים גדולים בפנים - גם יסתובבו יותר לאט וגם יקרר יותר מהר - מארז גדול זה חשוב !

אני שמתי מאוורר שם 5 ס"מ על כל אחד מהפנלים החיצונים של המארז - הם פולטים יופי חום - המארז ממתכת כמובן - קיקור מיים ? חבל לדעתי !

בהצלחה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- של חברה טוב והכי חשוב FSB כמו הלוח ולא לדוגמא 667 והלוח 800 - חבל על 133 שהולכים פה לאיבוד ... גם ככה ה CPU מחכה לזכרונות .

??? :screwy: אחי נראה לי התבלבלת אני לא מכיר היום לוח ומעבד שעובדים ב 800 FSB וגם לא ב 667 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...