BioShock - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגלל הבה"יס המחורבן שלי, אין לי זמן לשחק :pissed:

אני כיתה י"א....

אני מת לשחק .. משחק אדיר כולכך! (התחלתי והפסקתי בגלל הבה"יס..)

איזה שטויות אתה מדבר אז מה אם אתה כתה י"א למה אתה לא יכול לשחק? יש לך "לחץ" של לימודים? שבוע עוד לא עבר מתחילת ביתספר

באמת... יצעיר שאני הייתי בי"א (אני כרגע לפניי [עד מתיי נוב' 7]) סיימתי הכי הרבה משחקים הייתה שנה פוריה מאד , אז דיי לדבר שטויות הרבה זמן משפט כזה מטומטם לא שמעתי טוב שלא אמרת אותו בחופש הגדול - אני לא יכול לשחק כי יש לי עוד חודשיים לימודים ואני צריך להתכונן ולעשות עבודות לחופש...

[br]פורסם בתאריך: 5.09.2007 בשעה 16:42:34

בשעות הלילה (המאוחרות) המשחק מהנה יותר :)

צריך וחדר חשוך לא יותר לא פחות קרה לי אולי 4 פעמים במהלך היומיים ששיחקתי תמשחק (כן אני חרשן סיימתי אותו ביומיים ליתר דיוק 2 לילות אבל נגיד)

שאני שקוע בתוך המשחק ואמא שלי באה ונוגעת בי פתאום שאין לי מושג שהיא לידי בכלל קפצתי אחו שרמוטה זה מפחיד, אבל fear הרבה יותר מפחיד ביושוק עם נגיעה של אלמנט פחד בדיוק כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם עוברים את המשחק תוך יומיים :screwy:

כאילו כמה שעות אתם משחקים ביומיים האלה? 40 מתוך 48? יש פה כאלה שצריכים למצוא חיים דחוף

לימודים וחיים מחוץ ל זה יותר חשוב.. בזמן הפנוי תשחקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אתה מדבר אז מה אם אתה כתה י"א למה אתה לא יכול לשחק? יש לך "לחץ" של לימודים? שבוע עוד לא עבר מתחילת ביתספר

באמת... יצעיר שאני הייתי בי"א (אני כרגע לפניי [עד מתיי נוב' 7]) סיימתי הכי הרבה משחקים הייתה שנה פוריה מאד , אז דיי לדבר שטויות הרבה זמן משפט כזה מטומטם לא שמעתי טוב שלא אמרת אותו בחופש הגדול - אני לא יכול לשחק כי יש לי עוד חודשיים לימודים ואני צריך להתכונן ולעשות עבודות לחופש...

אולי אצלך זה שוני, אבל לי אישית אין זמן!

עבר בקושי שבוע מלימודים ? וכבר קבעו לי 3 מבחנים - שאגב אחד מחר

אבל עזוב את הנושא אני לא רוצה לפתוח ספאם פה.

משהו כבר סיים את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסוף... כמעט, ------ אל תקראו מכאן, אם אתם לא רוצים לדעת מה יקרה במשחק------

----------------------------------------------------------------------------

אני צריך להפוך לביג דאדי בשביל משהו עם Fontaine....

---------------------------------------------------------------------------

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוב 7 ואתה קורא לו צעיר?????? אתה יודע איזה חדש אתה?? אבל לא חשוב זה יעבור לך

בכל אופן אני סיימתי את המשחק בשלושה ימים ושיחקתי רק בערב אחרי העבודה ולא נתקעתי אפילו פעם אחת וזה לא משחק ארוך אז זה לא אמור לקחת יותר מדי זמן

משחק ממש קליל אבל מהנה ברובו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק קצר לכם כי כנראה אתם הולכים רק לפי החץ, אתם מפסידים המון דברים ככה.

צודק, תשחקו על רמה הכי קשה, תאמינו לי ככה ממש קשה.

ואל תחרשו תשחקו בערך שעתיים ביום, ככה זה משאיר עוד טעם טוב ליום אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממליץ לשחק על HARD

זה הרבה יותר מאתגר.

אני לא נמנה עם אלה שחורשים על משחק עד שמסיימים אותו,

מעדיף להיכנס לחוויה איזה שעה ביום פלוס מינוס ,

זה הרבה יותר כיף אבל כל אחד וסגנון המשחק שלו.

אגב,התחלתי את המשחק באטרף עד שקלטתי שאני רץ מהר מדי אז החלטתי להתחיל מחדש לאט לאט

המשחק הזה שווה תשומת לב מירבית לכל פרט ופרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע סיימתי תמפה שצריך להרוג את RYAN

ספוילר לא לקרוא מי שלא הגיע

מסתבר של אטלס הוא הרע במשחק ועכשיו אני עזרתי לילדות אז הם עזרו לי לברוח מהמקום אחרי שראיין מת

ואני במפה כזאת עם מלא ילדות שהצלתי והאמא

כמה דברים שמעניינים אותי מי הגיע לפה? ומי שלא הציל את הילדות מה קרה לכם הילדות עזרו לכם לברוח?

עריכה : סליחה Judas Iscariot ממש מצטער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלק הוק - המון תודה שהרסת לי את העליליה... fucking shit, זה קשה לכתוב *אזהרת ספויילר* או משהו בסגנון? ממש תודה... פאק! העלילה של המשחק הזה ממש טובה והרסת לי אותה כמעט לחלוטין... די "ידעתי" שבטח בסוף יהיה טויסט בסגנון, אבל בכל זאת... זה כמו שמגלים לך את הסוף של הארי פוטר, למרות שזה רק הסוף, עדיין נהנים פחות מכל הספר בגללו.

שאלה לשאר שחקני ביושוק - לעוד מישהו יש "בעיה" של טעינות? טעינה של כל שלב לוקחת אצלי בערך 10 - 15 דקות, ואז בכמה שניות(עד דקה) הראשונות של המשחק אחרי הטעינה המשחק "כאילו" עובד על 3FPS + פינג של 3000... נתקע כל שנייה... מצאתי שאם אני רק "מסובב" את המבט כמה פעמים זה מפחית קצת את הבעיה... צריך לקלוט את הטקסטורות או משהו, לא יודע...

anyway - יש דרך כלשהי לקצר קצת את זמני הטעינה? זה משגע לי את השכל והורס לחלוטין את הזרימה של המשחק בשבילי...

נ.ב

המפרט שלי, אם זה משנה משהו:

Pentium 4 Northwood C 2800Mhz

1024Mb 400

Palit 7600GT 256Mb

MSI 875P Neo

אני משחק על הגדרות בינוניות - גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממליץ לשחק על HARD

זה הרבה יותר מאתגר.

אני לא נמנה עם אלה שחורשים על משחק עד שמסיימים אותו,

מעדיף להיכנס לחוויה איזה שעה ביום פלוס מינוס ,

זה הרבה יותר כיף אבל כל אחד וסגנון המשחק שלו.

אגב,התחלתי את המשחק באטרף עד שקלטתי שאני רץ מהר מדי אז החלטתי להתחיל מחדש לאט לאט

המשחק הזה שווה תשומת לב מירבית לכל פרט ופרט.

מחזק, אני משחק במשחק בעיקר בלילה, מקדיש בשבילו שעה, שעתיים.

ונהנה מכל רגע.

אני גם כן מאלה שלא אוהב לחרוש על המשחק והעיקר לסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שהחברה פה שקנו את המשחק הזה מודעים לעובדה שהם קפצו על הקנייה הכי גרועה\עלובה שיכולה להיות בעולם המשחקים, לדעתי לפחות.

עם כל הכבוד להשקעה של המפתחים, החסרונות פשוט בלתי נסבלים.

זה התחיל ב-DRM, המשיך במס' התקנות מוגבל, ועכשיו זה עובר כל גבול --->

[move]כל USER במחשב שלכם ידרוש הפעלה נוספת[/move]

אז אם יש עוד בני בית שמשחקים על המשתמש שלהם, זה כבר מקזז לכם מ-5 ההתקנות האפשריות.

ועוד מדובר על אותה מע' הפעלה, שלא נדבר על ההגבלות לאנשים עם 2 מע' הפעלה ב-Dual Boot + משתמשים.

הנה התגובה החצופה של 2K:

2k Tech JT writes:

The other way to view this, is one USER has purchased the game. Not the whole family. So why should your brother play for free?

כתבה: http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=5854

מקור: http://forums.2kgames.com/forums/showpost.php?p=191631&postcount=2347

אני לא רומז לאף אחד ללכת להוריד ווארז ("חס וחלילה"), אלא פשוט לפסוח על המשחק. אחרת, אתם בסך הכל נותנים לגיטימציה לבזיון שכזה.

אז תגידו "שכולם ישחקו על אותו המשתמש" נכון? ובכן, מדובר פה בעקרון עצמו, ובכלליות - לא כל העולם מסתובב סביב הרגלי ההרשאות בביתכם.

ואני יודע שהולכים פה לקפוץ עלי עכשיו, אז אני רוצה לאחל לאנשים אילו (בלבד) מראש - מי יתן ותאלצו לשלם פי 5 על כל משחק\תוכנה שאי פעם תקנו, בנוסף להתקנות מסורבלות ופולשניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...