BioShock - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני משתגע סופית

אני צריך את העזרה שלכם

אני ב-Mercury suites

ואני מחפש את ה-lot 192 השני

ואני פשוט לא מוצא אותו!

הסתובבתי בכל המפה (גם בחלק השני שלא רואים בתמונה )

ולא מצאתי את המקום שכתוב ב-Hits רק לאיזה 2 חלקים לא הצלחתי להגיע, אחד רואים בתמונה

ואחד של הhit

משהו בבקשה יעזור לי

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק - אכן, אחלה משחק, אבל ממש, אבל ממש לא משחק של 100... אובר הייפ כבר אמרנו?

+

הסיום קצת "אנטי-קליימקסי"... כל המשחק הייתי מרותק לעלילה, לסיפור של Rapture, אנרדו ריין... ואז הסוף ואני כזה - "אה... זהו? :-\"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני משתגע סופית

אני צריך את העזרה שלכם

אני ב-Mercury suites

ואני פשוט לא מוצא אותו!

ולא מצאתי את המקום שכתוב ב-Hits רק לאיזה 2 חלקים לא הצלחתי להגיע, אחד רואים בתמונה

ואחד של הhit

משהו בבקשה יעזור לי

ואני לא מוצא את הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני משתגע סופית

אני צריך את העזרה שלכם

אני ב-Mercury suites

ואני פשוט לא מוצא אותו!

ואחד של הhit

משהו בבקשה יעזור לי

לפי מה שאני זוכר בשני הם מכוונים אותך אז פשוט תלך לפי החץ, ואם משום מה אין לך חץ תכנס למפה ותלחץ על HINT - יהיה לך רשום שם איפה זה נמצא.. (אם אני לא טועה זה ב live surgery testing בשלב.. פשוט תסתובב ותראה את הבקבוק זוהר בצבע זהב כשתגיע אליו

ואני דווקא אהבתי את הסוף אבל עדיין לא הבנתי למה משחק יחסית קצר שכולו במקום סגור שוקל יותר מ 6GB..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהמפתחים של המשחק פשוט הרסו לגמרי את כל חווית המשחק עם המשימה המתסכלת והמטומטמת של ליווי הילדות לקראת סוף המשחק.

הסתומות הקטנות מתות כל כך מהר וזה ממש ממש מתסכל לחזור אחורה שוב ושוב ... אני שוקל לוותר על המשחק לחלוטין, אני משחק בשביל להנות ואני ממש לא נהנה מהמשחק יותר :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהם נמצא בחלק השני של המפה

תלך אחורה עד שתראה דלת פלדה, תעשה load

תעבור לחלק השני של המפה תמשיך אותה עד הסוף ואז תעלה לקומה האחרונה

והראשון שמה

לפי מה שאני זוכר בשני הם מכוונים אותך אז פשוט תלך לפי החץ, ואם משום מה אין לך חץ תכנס למפה ותלחץ על HINT - יהיה לך רשום שם איפה זה נמצא.. (אם אני לא טועה זה ב live surgery testing בשלב.. פשוט תסתובב ותראה את הבקבוק זוהר בצבע זהב כשתגיע אליו

ואני דווקא אהבתי את הסוף אבל עדיין לא הבנתי למה משחק יחסית קצר שכולו במקום סגור שוקל יותר מ 6GB..

בכוונה עם תסתכל במפה ששמתי יש את ה-HINT אבל זה לא עוזר,

ומפה הלכתי לפי החץ ואני מגיעה למעלית, אבל אין לי את הקוד (ולא משנה איזה אני מכניס לא פועל לי )

ותודה על ה-live surget testing אני יחפש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק, סה"כ לא משהו לטעמי, לא ראיתי איזה פריצת דרך מדהימה בגרפיקה או בעלילה שגרמו לי להישאר עם הלסת פתוחה(FEAR לדעתי הרבה יותר טוב), היו המון בעיות טכניות(סאונד שנעלם, כתוביות לא בזמן) שדי הוציאו לי את המפרשים באמצע המשחק, סה"כ בסדר אבל ממש לא פורץ דרך כמו שניסו ליצור ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FEAR זה אחד המשחקים המשעממים ביותר ששיחקתי.

נרדמתי כבר בשלב הראשון...

אצלי ואצל רבים אחרים אין בעיות.

הסאונד והכתוביות בסדר גמור. הכל WELL DONE במשחק.

אולי ניפחו קצת את רפרטואר המשחק, אך עדיין זה משחק מצויין וקיבל את הציון בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד...

אצלי הכל בא בזמן במקום ועובד טוב מאוד.

משחק חזק מאוד.

מפחיד לפעמים חח שמשחקים בלילה ועם ווליום די גבוה ובחושך זה מפחיד, פתאום קופץ איזה זומבי מוזר כזה.

אני כמעט מסיים את המשחק ואני חייב להודות שזה חתיכת משחק...

אני בדר"כ לא מתלהב ממשחקים כאלה שצריך לחפש דברים וכו'. אני יותר מעדיף לרצוח וללכת וכו'... אבל הפעם אני חייב להודות שהמשחק באמת ריתק אותי מול המחשב הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...