BioShock - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני הצלתי את כל הילדות

וקיבלתי את הסוף הטוב והם עזרו לי בשלב האחרון, במקום שאני יהרוג את פונטיין בשלב האחרון הן הורגות אותו במקומי.. ואז זה מראה סרטון שבזכותי הן התחתנו ויש להן משפחה ואז כשאני מזדקן גוסס הן באות אלי(שהן כבר בחורות נשואות) ומחזיקות לי את היד.. מרגש הם עשו את זה

אבל עדיין לא הבנתי למה קראו לי mr.bubbles, אפילו בקטע האחרון לא מראים את הפנים שלך.. זה דורש 2

הנה תמונה מהסוף שהן עושות לו ניתוח לב פתוח

א' תזהיר מפני ספוילרים, אדיוט

ב' גם אם אתה רע הן הורגות אותו "במקומך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה לוקח כל כך הרבה זמן טעינת המשחק בדמו?

מפרט:

e4300

2G זכרון

X800GTO2

אני יודע שהכרטיס חלש מאוד אבל בגלל זה הטעינה לוקחת כל כך הרבה זמן?

הטעינה לא קשורה לזכרון או מעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשחק שעות כבר אני צריך למצאו קוד למעלית ואני לא מוצא אותו זה מה שרשום לי

the code of the elevator can be found in the paparazzis didar which is on the third floor

ואני האיתי שם ואני לא מוצא. מישהו יודע איפו הקוד?

ועם זה אותו קוד בכולם אז מה הקוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשחק שעות כבר אני צריך למצאו קוד למעלית ואני לא מוצא אותו זה מה שרשום לי

the code of the elevator can be found in the paparazzis didar which is on the third floor

ואני האיתי שם ואני לא מוצא. מישהו יודע איפו הקוד?

ועם זה אותו קוד בכולם אז מה הקוד?

הקוד הוא 1921, אומרים לך אותו באחד היומנים שאתה מוצא

אחרי שאתה עולה אתה מגיע לשלב שבו אתה צריך להפוך לביג דאדי(זה דיי קשה.. צריך למצוא הרבה דברים שמפוזרים במפה, וגם אחרי שהופכים לביג דאדי השלב עצמו קשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... כבר היה לי את הכוח הזה משום מה זה החליף לי לא יודע למה אבל יש אפשרות להחליף לכוח הזה באחת המכונות ??

אם לא יש אפשרות אחרת לעבור את הקטע הזה??? (אני מזכיר שנשאר לי לאסוף רק אחד)

מישהו יכול לענות בבקשה???

מדובר בכוח טלסיקניז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה אחי אבל הקוד כנראה לא אותו דבר בכול משחק ואני מישתגע אני לא מוצע את היומן שיש בו את הקוד אמור להיות בשירותים האלה בקומה השלישית איפה שיש את כול התמונות כי אם כן אני חקרתי כול מקום שם

איפה היומן צריך להיות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקוד הוא 1921, אומרים לך אותו באחד היומנים שאתה מוצא

אחרי שאתה עולה אתה מגיע לשלב שבו אתה צריך להפוך לביג דאדי(זה דיי קשה.. צריך למצוא הרבה דברים שמפוזרים במפה, וגם אחרי שהופכים לביג דאדי השלב עצמו קשה)

לא עובד לי 1921

משהו יכול להגיד לי איפה אני מוצא את ה-Lot 190 הזה ב-mecry pantaous?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי!

אוקי אני בידיוק בשלב של Sandar Cohen

השלמתי את היצירה

גם הרגתי אותו ( למרות שזה רשות אבל זה היה כייף ומפחיד אחושרמוטה למה הוא עף ממקום למקום מזה מהר קיצר שתנסו להרוג אותו תראו )

ואני עכשיו הורג את כל הBIG DADDY בשלב ואני יעבור לשלב הבא :xyxthumbs: :xyxthumbs:

נהנה מכל רגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...