ספק מינימלי שיחזק Q6600 עד 300 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק מינימלי שיחזק Q6600 עד 300 ש"ח

hosham

Recommended Posts

" כמפלט אחרון לפני הג'ינרי" נשמע לי קצת מוגזם הוא לא עדי כך גרוע ועוד יש לו כל מני הגנות ,וכרגע ערכתי חיפוש מצא לי איזה 7 עמודים של תוצאות שלגמרי לא קשורות מ2004 בכלל

אם קירורים למעבד מסדרת ה TR2 בכל אחד מהם ,בכל אופן יש לי תספק הזה כבר חצי שנה ועדיין עובד ועובד מעולה

אני יכול להגיד לך שהוא קיבל ביקורות לא חיוביות.

חכה עוד לא הגעת איתו לחורף...

בכל מקרה אם אתה עשית טעות זה לא אומר שצריך לגרום לאחרים לטעויות...

קנה את ה400TRT ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה ת'ראד כל כך ארוך, עם הצעות הזויות ולא טובות, כשהיו מספר הצעות טובות שהיו צריכות לסיים את הת'ראד מזמן. HEC 400TRT מצוין, זול, אמין, נותן הרבה A ב12V כמעט כמו הליברטי, ספק מצוין. אין לך מה להמשיך לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שהוא קיבל ביקורות לא חיוביות.

חכה עוד לא הגעת איתו לחורף...

בכל מקרה אם אתה עשית טעות זה לא אומר שצריך לגרום לאחרים לטעויות...

בינתיים כל מה ששמעתי זה טענות חסרות בסיס ,איפה הלינקים :nixweiss: ,אני לא חושב שעשיתי טעות :silly:

ובתכלס אפשר למצוא ביקורות/דעות לא חיוביות על כמעט על אחר ,ככה זה לפעמים יש פאשלות בייצור אפילו בספקים איכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הדברים הכי מטופשים שאי פעם שמעתי ,מילא להגיד שמוצר לא איכותי ולספק הוכחות אבל סתם באוויר זה ממש לא לעניין

ודבר שני סדרת ה Toughpowerבכלל מתחילה מ600W ולגמרי חורגת מהתקציב

לי יש תTT 420W ואני מאוד מרוצה הוא שקט ומספק מתחים יציבים ולא עושה לי בעיות

בינתיים כל מה ששמעתי זה טענות חסרות בסיס ,איפה הלינקים :nixweiss: ,אני לא חושב שעשיתי טעות :silly:

ובתכלס אפשר למצוא ביקורות/דעות לא חיוביות על כמעט על אחר ,ככה זה לפעמים יש פאשלות בייצור אפילו בספקים איכותיים

אדון נכבד, כדאי שתרגיע ומהר

אנשים כאן מבינים ונראה לי שקצת יותר ממך, ואם אנחנו ממליצים על ספק מסויים זה לא סתם, אנשים כאן יודעים על מה הם מדברים והם ממליצים מתוך נסיון וידע בתחום.

מותק אתה רוצה הוכחות ? תריץ בעצמך חיפוש

הספקים של TT ידועים כרע במיעוטו, רמה מעל הג'נריים רמה מתחת לאיכותיים. חוץ מסדרת ה Toughpower כמובן.

אגב, אני מציע שתלמד לערוך חיפוש כמו שצריך! מצאת 7 עמודים שבכלל לא קשורים ? ועל הסטיקי העזת להסתכל ?!

מהסטיקי, בבקשה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=179687.msg1546544#msg1546544

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישו צריך להרגיע פה זה אתה :screwy: ,שחצן וגס רוח ,ודבר שני אל תקרא לי מותק :pissed:

סה"כ אמרתי שלא מקובל עלי שבנאדם אומר שמוצר מסויים לא טוב ולא מגבה תטענה שלו

עדיין לא השתכנעתי ,אני יודע שלטרמלטייק יש קצת בעיות פה שם בבקרת איכות אבל ברגע שאתה משיג אחד טוב

הוא יחזיק הרבה זמן אני אפילו מכיר מספר אנשים אם ספקי טרמלטייק שמחזיק להם כבר שנים :smile1:

זה נכון שהספקים של טרמלטייק לא הכי איכותיים בעולם אבל אני ממש לא חושב שהם כל כך גרועים כפי שאמרו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שלטרמלטייק יש בעיות בקרת איכות בייצור ולפעמים אדם עלול ליפול על

ספק שלא יחזיק הרבה זמן או שיהיה מת מההתחלה (יעני לא עובד)

לדעתי סדרת הTR2 לא כל כך גרועה

תראה ספק של טרמלטייק לא ישרוף את כל המחשב או חלקים מסויימים אם ישרף כי יש לו הגנות

בספק ג"נרי אין הגנות אז יש סיכוי גדול שכן ישרוף עוד חלק/ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...