הPS3 לא ניצח את ה360 לראשונה במכירות בארצות הברית בחודש יולי - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הPS3 לא ניצח את ה360 לראשונה במכירות בארצות הברית בחודש יולי

stone cold

Recommended Posts

אני אסביר במילים אחרות למה הוא לא מוגבל מענין הDVD בניגוד לXBOX.

הWII צריך להיראות טוב ב480P מקסימום מוסכם?

הגודל של הטקסטורות והסרטים שצריך כדי להציגה ברזולוציה הזו הוא נמוך מאוד יחסית לאותו הדבר ב1080P (כמו שהXBOX והPS3 מציגים).

המחשב כמו שנאמר לא רלוונטי , כי אין מחשבים יותר עם דיסק קשיח של 20 גיגה שמיועד למשחקים , וגם בגלל שבניגוד לXBOX שרוצים לקצר בו זמני טעינה ולכן מקווצים פחות , במחשב אתה יכול להכניס שלם פרוס ובהתקנה לפרוס אותו על הדיסק הקשיח.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה באמת חיי בסרטים הא?

בעלות כפולה היא נמוכה מאד.

גיימר ממוצע שסוקר את כל השלושה לא חושב לעצמו אני אקח 360 בשביל גרפיקה וWII בשביל משחקי הקזואל הוא בוחר אחת.

כלומר מה שאתה אומר בעצם, זה שהגרפיקה בWII גרועה ולכן העובדה שאין מה שמגביל אותה מלהיות גרועה אז הוא לא חסרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גרועה אבל פשוטה

אני בגלל שיש לי בעיות במחשב הנוכחי חזרתי לשחק מאריו 64 וזלדה 64 באמולטור

הגרפיקה מאוד פשוטה יחסית להיום אבל לא מציקה בכלל

גרפיקה גרועה מפריעה למשחק

גרפיקה פשוטה לא מפריעה

ובמשחקים הטובים הגרפיקה בכלל לא מפריעה בכל הביקורות שהיו עד היום

חוץ מיזה אתה כל הזמן מתיג את הWII כקונסולה של רק משחקי קזואל

למרות שזה לא נכון

הWII מגוונת מאוד מבחינת המשחקים

אני יכול לתת לך רשימה של משחקים אם דירוג לבוגרים

כמו הסנדק\פני צלקת\מורטל קומבט\RE4 \Far Cry \ 3\ Prince of Persia Rival Swords

ועוד ואלה רק משחקים שכבר בשוק שקיימים בWII

ולא משחקים שעדיין בפיתוח

גם צייד אדם 2 שהוחרם היה אמור לצאת

ונכון שהאיכות של הרבה משחקים שצינתי גרועה

אבל הם פורטים וזה קורה הרבה פעמים בשנה הראשונה של קונסולה בשוק

בעניין הבעלות על 2 קונסולות

לי היה גם PS1 וגם N64

יש לי גם וגם PS2

ולהרבה מאוד גימרים יש 2 קונסולות

איזה גימר שמחזיק את עצמו לא קנה PS2 בדור הקודם גם אם היה לו קוביה\אוXBOX \או ?

אם המכירות ימשכו ככה והתמיכה של חברות צד שלישי תמשיך ליגדול הWII יוכל לאפוך למכשיר חובה לגימרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TEA TIME, אני מסכים איתך ב100% בענין הבעלות על קונסולה.

רוב האנשים קונים ודבקים עם קונסולה אחת והרבה מאוד מהם ש"טכנולוגים" יעדיפו את הPS3/XBOX במיוחד עם מסך HD כלשהוא.

מה שאני לא מסכים איתך הוא שהגרפיקה של הWII גרועה , כי היא פשוט לא.

גם עכשיו עם ה42 עדיין תענוג לשחק זלדה TP , פשוט כיף.

הגרפיקה בהחלט לא גרועה , והמשחקיות - מצוינת.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו היא עוד נראית סבירה, אבל היא תתישן. משחק כמו ביושוק שחצי מהאוירה שלו נובעת מהצללים והשתקפויות פשוט לא יכול להעשות על הויי, וגם חסרים לו כלי תיכנות בסיסיים כמו שיידרים מתקדמים. מה שבא מוכן מהמדף בקונסולות אחרות צריך לתכנת פרטני. וברור מה חברות צד שלישי יעשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המפתחים בנתיים מצביעים על זה שלפתח ל360 קל יותר מלPS3. כמובן שיש עניין של ניסיון, אבל לפי דעתי מקירוסופט השקיעו הרבה כסף בפיתוח פלטפורמה קלה למפתחים (XNA)

אבל דבר ראשון יש את ה-HDDVD, שבשניה מיקרוסופט יכולה לאפשר להריץ משחקים דרכו

בנוסף יש תמיד את ה-Live כאפשרות להוריד תוכן.

והשיטה הכי פשוטה 2 דיסקים. אחד ל-multi ואחד ל-single.

אז הגודל של זה הדבר הכי פחות מפריע ב360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בננה , ובדיוק פה מגיעים למהות הבעיה , הXBOX בלי שידרוג כלשהוא (ולא אחד זול) נמצא בבעיה (חוץ מהפיתרון הנחמד שבאמת העלת , ואללה זה מסוג הדברים שבאמת לא חשבתי עליהם, אבל גם הוא לא ישים בחל מהמשחקים) , מה שהורג את היתרון שלו לטווח ארוך מול הPS3 בענין המחיר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמת לב (מלבד מכירת החיסול של גירסאת ה60GB) פער המחירים בין ה360 לPS3 עלה ל250 דולר...

אתם באמת עושים סיפור מכלום. משחק שבנוי מ2 נותן 17 GB. נניח ונקבל את הטענה שלכם ש8.5 ג'יגה לא מספיק למשחקים (למרות שגם אובילביון שפשוט מפוצץ בתוכן הוא רק 6.5 ג'יגה) 17 יספיקו מעל ומעבר. ולא חסרים טריקים תיכנותיים לאפשר שני דיסקים גם עם מולטי והכל. ובסופו של דבר, נניח וממש בלתי אפשרי לעשות שני , גירסאת האקס בוקס תאלץ להסתמך על הורדת חלק מהתוכן. בהתחשב בזה שמשחקים כל כך גדולים כנראה יפנו להארד קור שיש לו הארד דיסק זו לא בעיה. אם אתה באמת רוצה את התוכן להורדה (וזה תקף בכלליות ולא למשחק ספצפי) תאלץ לקנות הארד דיסק, כמו שהיה מאז ומעולם.

אני יודע שאלו לא פתרונות מושלמים והעובדה שאין הארד דיסק בכל 360 היא לפי דעתי הטעות הכי גדולה של , אבל היא רחוקה מלהרוג את ה360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהורג את ה 360 זה האיכות של הקונסולה. אף אחד לא רוצה לקנות קונסולה שמתה ואז לשלוח אותה לתיקון לחכות שבועיים עד חודש שהיא תחזור ואז להתפלל שהיא לא תתקלקל שוב.

בקשר ל "כל אחד בוחר קונסולה אחת" לא בדיוק נכון בשביל ארה"ב ואני לא יודע מה המצב באירופה ויפן. בארה"ב קונים או 2 מתוך 3 או את שלושתם. זה מאוד תלוי בגימרי איזה שני קונסולות. hardcore הולכים יותר על ה360 וPS3 (פעם זה היה xbox1 וps2 ) אבל זה מתחיל להיות יותר כמו ואחת מהשניים גם בגלל המשחקיות הריאליסטית (בעיקר בספורט)וגם בגלל שלאנשים יש ילדים והwii הרבה יותר טוב לילדים . בארה"ב יש להם כסף גם ל3 אבל זה עדיין הוצאה גדולה. לPS3 יש את יתרון ה bluray . הPS3 הוא נגן HD "זול" ובארה"ב שהHD יותר נפוץ זה יותר משתלם. בשביל ה360 צריך להוסיף עוד מכשיר שזה גם עוד כסף וגם מקום .

בסוף כל החברות יצתרכו לבלוע את הגלולה המרה ולפתח לכל הקונסולות . אי אפשר לסמוך על בלעדיות כדי להרוויח. בסוף זה יהיה יותר שאלה של מחיר מול תמורה יותר מאשר משחקים בלעדיים כי רוב חברות המשחקים המצליחות לא מעונינות להגביל את עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסאת האקס בוקס תאלץ להסתמך על הורדת חלק מהתוכן. בהתחשב בזה שמשחקים כל כך גדולים כנראה יפנו להארד קור שיש לו הארד דיסק זו לא בעיה. אם אתה באמת רוצה את התוכן להורדה (וזה תקף בכלליות ולא למשחק ספצפי) תאלץ לקנות הארד דיסק, כמו שהיה מאז ומעולם.

אני יודע שאלו לא פתרונות מושלמים והעובדה שאין הארד דיסק בכל 360 היא לפי דעתי הטעות הכי גדולה של , אבל היא רחוקה מלהרוג את ה360

זמן תה- שאני מצביע על בעיה מסוימת בקונסולה או בעיה אפשרית בקונסולה אני לא מכריז על מותה

הXBOX הרגיל מת לא בגלל הבעיות שלו הוא מת בגלל עצמה שרצתה לפנות מקום ל360

לXBOX הרגיל היה סיכוי טוב למכור מעל 30 מיליון אם לא היו "מרדימים" אותו מוקדם

במיוחד שהצליחו להריץ עליו את דום 3 וHL2

וזה אומר שהרבה משחקים אם המנועים שלהם היו יכולים לרוץ בXBOX הרגיל

בעניין ה360 - מחזיקה אותו בחיים למרות שהוא לא ריווחי ורק גרם להפסדים עד היום

ומיקרוסופט תחליט מתי ל"הרדים" אותו

ופה יש סימן שאלה גדול מאוד וזה מה יקרה אם הבלו רי יתפוס חזק ?

מיקרוסופט שואפת לישתלט על הבידור בסלון הביתי אם הPS3 יתחיל לימכור יותר היא בבעיה גדולה

בדרג הנמוך היא מפסידה לWII ובדרג הגבוה יש תחרות חזקה

כמובן יש גם תקירבה למחשב של ה360 ומחשבים מקבילים בביצועים ל360 כל הזמן יורדים במחיר

בקיצור האסטרטגיה של איך שאני רואה את זה ניראת מבולבלת מאוד

זה לא יהרוג ת360 כי כמו שאמרתי זה החלטה של מיקרוסופט אבל זה בטח פוגע בהם

ועלול ליפגוע בעתיד בתמיכה של חברות צד שלישי או באיכות המשחקים בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אולי שוכחים, אבל מטרה לא פחות חשובה (ואולי יותר) לסוני משוק המשחקים זה שוק הבלו-ריי, שהולך ותופס תאוצה. דוחפים את הPS3 (אולי בעיקר) כנגן שיכול לחסוך לאנשים קניית נגן בלו-ריי נפרד. עם "בונוס" של קונסולת משחקים.

בטווח הארוך , כשמשחקים ייצאו, אני מניח, על מדיית BR, לסוני יהיה יתרון גדול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחזור לנושא המקורי

הסיבה היחידה שסוני עברו את מייקרוסופט היה בגלל הבאנדל עם הסרטים...כרגע אין משחקים בPS3 והדבר היחיד שגורם להם מכירות הוא הבלו ריי שכרגע מנצח את ה HD DVD....

ועכשיו אמזון נותנים באנדל מצויין אך מדובר בהרבה מאד בכסף ל360...Elite+HD-DVD+7 HD DVD Movies for 600$

Sweetening the pot for Xbox fans who may be considering stepping up to HD DVD, has begun offering a new bundle with sales of the 120GB Xbox 360 Elite.

Priced at $599, included in the bundle is the game console itself, the Xbox 360 HD DVD add-on player, and copies of both '300' and 'King Kong' on HD DVD. Add to that the HD DVD camp's ongoing "Five Discs Free" promo, and the deal represents an effective savings of more than $240.

This latest bundle from follows a similar promotion offered by the online retailer last month, shortly after Sony reduced the price of its 60GB PS3 to $499. That deal included a free PS3 remote, a copy of 'Memento' on Blu-ray, and was combined with the BDA's own "Five Free Discs" promo for over $200 in value.

At press time, there was no word on how long would be offering this Xbox 360 Elite/HD bundle. (The retailer is no longer offering its earlier PS3/Blu-ray bundle.)

מאיפה הציטוט המצוץ והאצבע והלא נכון הזה?

זה באמת נכון שהאמריקאים קונים 2 ואפילו 3 ...אני מכיר הרבה מאד כאלה...(מדובר על אנשים מקהילה מהסוג הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם השטות הזאת שאין משחקים:

מה זה נינגה גאידן המצוין?

מה זה OBLIVION?

TONY HAWK מצוין

RAINBOW 6

MOTOR STORM

RFOM

MADDEN שקיבל ביקורות לא רעות

DARKNESS

VF5

ועוד כמה עשרות רבות של משחקים +70 משחקים עד סוף השנה.

גם ההימור של על בלו ריי בתוך קונסולה משתלם לה וגם משחקים מתחילים לצאת בכמויות יותר גדולות + תזמון מצוין עם חיסול ה60 גיגה בארה"ב נתנו חודש פיצוץ לPS3 שבעליה מתמדת.

בא נחזור אנחנו לנושא - תחלק את כמות הPS3 שנמכרו לעומת הזמן מההשקה , ואת אותו הדבר בXBOX - בא אני אתן לך רמז המצב צמוד או ביתרון לPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מצחיק אותי כל "הריב" הזה שאתם מציגים כאן.

מה זה השטויות האלה מי ניצח את מי!?

כל אחד קונה את הקונסולה לפי העדפה אישית כי לכל אחת מהקונסולות יש יתרונות וחסרונות.

וחוץ מהרצון להצדיק את הקנייה של עצמך אני לא רואה שום סיבה לנהל דיונים וריבים איזה קונסולה "ניצחה".

באמת.... איזה שטויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...