שאלה בקשר רובי אויר - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר רובי אויר

x-boy_24

Recommended Posts

ועדיין, אם אני אתפוס מישהו עושה את זה, אני אשבור לו כל עצם בגוף, אני לא מפחדת/מתביישת. אני מתאבת אנשים שעושים את זה, בטח כאלו שקונים רובה צעצוע והולכים ומחפשים להכאיב למישהו או משהו. אותם ילדים (ערסים רוסים) שהביאו לבי"ס שלנו רובה כזה פגעו בילדה אחת 2 שכבות מתחתי (לא מקובלת מספיק במגרש השרמוטות והמחששים). תפסתי עצבים ויצאתי עליהם. (עכשיו ירד לי האסימון למה הם ניסו כל הזמן להתנכל לי מאז...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GO GET THEM GIRL ;D

ועכשיו בחזרה לנושא, יש פה מישהו מבין שיכול לומר לי איזה רובה הוא הכי חזק, לטווח הכי ארוך והכי איכותי מבחינת בניה:

-SL 8

- MR 799

- M42kII

- M41kII

- BOYI -RIS/CQB

- D92

- D95

( את כל הדגמים לקחתי מכאן: http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=1889653 )

בנוסף מה ההבדל בין ספרינג לחשמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי על פתרונות אלטרנטביים.

אבל הן מתיישבות מחוץ לחלון על הצד, על הענפים של הצמח החצי מטפס שמתחת לחלון, בלמטה של המרפסת שירות או על החבלים של הכביסה

קצת מידי מקום לחתול, וגם מסמרונים כאלו אי אפשר לשים :<

טוב לא ניסיתי לירות בהן עדיין, אבל הנחתי שזה לא יזיז ממש. נמשיך לסבול :pissed:

אתה מדבר?

אני מרגיש שאני חי בתוך ג'ונגל

יש לי 2 בחדר ובחלון אחד פשוט אין אור.. הענפים כמעט מפריעים לי לסגור תחלון

מזל שהציפורים לא נכנסות לי לחדר

ועדיין, אם אני אתפוס מישהו עושה את זה, אני אשבור לו כל עצם בגוף, אני לא מפחדת/מתביישת. אני מתאבת אנשים שעושים את זה, בטח כאלו שקונים רובה צעצוע והולכים ומחפשים להכאיב למישהו או משהו. אותם ילדים (ערסים רוסים) שהביאו לבי"ס שלנו רובה כזה פגעו בילדה אחת 2 שכבות מתחתי (לא מקובלת מספיק במגרש השרמוטות והמחששים). תפסתי עצבים ויצאתי עליהם. (עכשיו ירד לי האסימון למה הם ניסו כל הזמן להתנכל לי מאז...).

פיישש ממש ורוניקה מארס

אם תתפסי ילדים שיורים על חתולים ותבואי להרביץ להם הם ירו גם עליך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש מכל מי שמפגר מספיק בשביל להשתמש ברובה איירסופט בשביל לירות על חיות לא לחשוף את הטמטום שלו בציבור ובטח שלא להתגאות בו.

ועכשיו חזרה לנושא בבקשה.

בכל הנוגע לרובי איירסופט- איביי, איביי, איביי!

מצאו חבר בארה"ב, שיעטוף את זה יפה יפה כמתנה, שלחו לארץ, ומזל"ט D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לא כל הבנות הן חסודות ומעודנות שיושבות על עדן החלון ורוקמות ממחטות.

במקום לשאול שאלות מטופשות אפשר היה להסיק מסקנות מכך שעוד יש אנשים שיסכנו את עצמם בשביל מישהו אחר, בין אם זה איזו ילדה לא מקובלת מכיתה י' או חתול מסכן. אתה בטח לא היית עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שהצביעות חוגגת...

באשכול אחד את אומרת שאת עדינה ומטפחת בעצמך ושאת לא כמו כולן ובאשכול אחר את אומרת שאת אבוגבר שרירן שמרביץ לילדים עם רובה אויר מפלסטיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל הברטה 89 זה אקדח אמיתי, לא רובה אויר, משתמשים בו בעיקר לשארפשוטינג והקליבר שלו קטן יחסית (למרות שהוא נראה כמו מגנום מפלצתי).

כן, הבנתי את זה אחרי בדיקה קטנה באינטרנט :P

הוא נראה כלכך טוב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...