שאלה בקשר רובי אויר - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר רובי אויר

x-boy_24

Recommended Posts

GBB מתחיל מ700... (נחמד כזה) אבל הם כואבים...

ומה רוגטקה עכשיו... כל הכיף זה אקדח עם BB אמיתי (לא הEBB שיש בAEG המעפנים האלה) שנותן לך חוויה... לא סתם... תכלס אני קונה בשביל הכיף, לא יורה בחיות וכאלה, גם לא בבני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל כך כואב לי לראות את הדיונים המטופשים האלה שמתפתחים כל פעם לדיון התעללות בבעלי חיים (או: איך הכי טוב לחסל יונה/חתול) :'(

מה יהיה אתכם, ילדים? מתי תבינו שהחיים זה לא משחק... ושאתם לא רמבו...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היונים לא חירבנו לרמבו על כל המעקה של המרפסת בבית.

אם הן היו עושות את זה הוא בטוח היה שוחט אותן אחת אחת.

ניסיתי כבר הכל נגד יונים בבית. גרשתי, שמתי דוקרנים, מרחתי משחה שדוחה יונים.. כלום לא עוזר.

כנראה שהפתרון היחיד הוא לעשות מטווח במרפסת. נ-מ-א-ס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך כואב לי לראות את הדיונים המטופשים האלה שמתפתחים כל פעם לדיון התעללות בבעלי חיים (או: איך הכי טוב לחסל יונה/חתול) :'(

מה יהיה אתכם, ילדים? מתי תבינו שהחיים זה לא משחק... ושאתם לא רמבו...

:nixweiss:

חבל גם שכל הדיונים נגררים לספאם בגלל מגיבים לא קשורים בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא, מי קונה רובה אויר כי "זה נראה טוב ומברזל"?

יריתי ברובים בהרכבה עצמית, של Beeman, Diana ועוד משהו. Beeman היה מצויין.

לקנות רובה ככה סתם מהתמונה זה טיפשי. צרייך להתאים את הכת ליד שלך, את המשקל של הרובה לעצמך - שמצד אחד לא יהיה יותר מדיי הדף וגם לא יהיה כבד מדיי לייצב וכו'.

וכן, לאסור על קניית רובים בארץ. אנשים פה חסרי אחריות, פראים ואלימים, כל מה שהם יודעים לעשות עם רובה אויר זה מעשי קונדס והתעללות בחיות.

רוצה לירות? לך למטווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מביך את עצמך, אתה מודע לזה? מילא שיחשבו שאתה אידיוט, אבל שידעו את זה? לא מביך אותך?

אתה מבין משהו ברובים או שאתה סתם בזבל במוח?

תתפלא, יש אנשים שלוקחים את העסק הזה ברצינות, לומדים לבד, מרכיבים רובה custom ומתאמנים ב-sharpshooting בתור תחביב. זה משפר את הריכוז ומרגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה את מתעצבנת?

אף אחד לא דיבר פה על רובי אוויר אמיתיים

אלא על הרובים שמוכרים בתחנה מרכזית, שאין שם את הענין של הכת וכל השטויות, רובים שעולים 100 שקל ואחרי חודש מתפרקים לך.

אני אוהב את התחום הזה אבל לא הייתי משלם כ"כ הרבה כסף לרובה אוטומטט ומקצועי, זה לא נחשב פה חוקי ואין קהילות נורמליות בתחום הזה, זה לא כמו בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספורט שוקק חיים של איירסופט בארץ (שימוש ברובים האלו)

בקשר לחור בקרטון, ספרינג בסיסי ב150 שקל יעשה אחלה חור בקרטון.

נשק ב500 שקל עובר פחית מ2 הצדדים כשיורים מכמה מטרים

אם תקני איכותי ב1000 שקל, תשפרי אותו ברכיבים משודרגים, שיהיה מצוחצח והרכיבים במצב טוב את יכולה לגרום הרבה נזק כשיורים על מישהו לא ממוגן.

אם תקחי סנייפר כזה הוא יכול לחדור את העור מטווח קצר (בגלל זה במשחקים בארצנו מאפשרים שימוש לסנייפר רק לו אנשים "בדוקים").

אה יא, מי קונה רובה אויר כי "זה נראה טוב ומברזל"?

זה קטע כזה של בנים

ואפשר לקנות אותם בתחנה מרכזית,פשוט צריך לדעת מה להזמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יריתי בחו"ל ברובי אויר משוכללים וקאסטום, של מכרים שלי שמתעסקים בזה בתור תחביב כבר כמה שנים טובות ולמדו אפילו להכין חלקים לבד (הם למדו תעשיה במתכות). כמו רדנקים אובססיביים כאלו. הם היו מזמינים בעיקר חלקים מ-Beeman שזה אדם עם שם טוב בבריטניה ובעולם. לא מדובר בלעשות "חור בפחית מכמה מטרים" אלא לצלוף ממרחק של עשרות מטרים בשביל הספורט. במטרות, לא בבע"ח חסרי ישע.

אבל כמו שנאמר פה, אין כאן אנשים שבאמת יש להם תשוקה לספורט ה-sharpshooting, אלא בעיקר מקקים קטנים עם תסביך או עשרים שאסור לתת להם מכל סוג שהו בידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, לא חסר פה ערסים ג'וניור חסרי שכל, אבל זה לא מצדיק את מדיניות האירסופט בארץ, או את החזקת הנשק בכלל. זה ממש אבסורד שצעצוע למבוגרים (זה נשמע ממש גרוע אני יודע) נחשב פה לנשק. טוב, נו, מדינת חלם, לא חדש...

היה לי פעם אקדח אוויר, אבל ממש גרוע לא אירסופט, שהיה יורה כדורי גומי, היה לו טווח מקסימלי של 2 מטר וגם זה בלחץ, אבל בגלל שהוא היה כל כך חלש היה אפשר להשתמש בו בבית (כל כך חלש שהוא לא היה חודר נייר טואלט 2 שכבות כאשר הוא מוחזק עם סיילוטיפ), כל הזמן הייתי מתאמן בירי במטרות, בד"כ אבני דומינו\בטריות AA ממרחק מטר וחצי שתים, בסופו של דבר נהייתי כל כך טוב שהייתי הורג איתו יתושים על התקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה מרגיז אבל אני מרגישה יותר בטוחה כי הפוטנציאל ההרסני של זה גדול מהתועלת. כשנוער ומבוגרים צעירים כאן לא מספיקים למצוא דרכים חדשות להתעלל בחיות ואחד בשני, אני שמחה שאין להם גישה לרובי אוויר או רובים בכלל, גם אם זה אומר שאני אוכל לעשות ב-sharpshooting רק מחוץ לגבולות המדינה. צעצוע למבוגרים או לא, זה יכול להיות מסוכן בידיים הלא נכונות וידיים כאלו לא חסר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההההההההההההה הקששששששששר וינטיר......... לSHARPSHOOTING אין שום שום שום קשר לAIRSOFT!!!! זה שיש רובי SHARPSHOOTING מופעלי גז זה עדיין SHARPSHOOTING, וAIRSOFT משחקים קבוצה נגד קבוצה...

הפעם הנסיון שלך בלהיות חכמה נכשל :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...