שני מפרטים שונים , צריך עזרה בבחירה קשה מאוד :\ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני מפרטים שונים , צריך עזרה בבחירה קשה מאוד :\

Kenny

Recommended Posts

היי , זה משהו שעושה לי כאב ראש עצבני כבר כמה ימים טובים..

יש לי 3500 שקל לשפר את המחשב.. עכשיו אחרי הרבה התיעצויות , הגעתי לשני מפרטים אז ככה

<>הראשון<>

AMD axp 1700+ 0.13 420

Radeon 9500 pro 128mb 1250

Epox 8RDA 770

CORSAIR - 256MB 3200 CAS2 Memory 605

350 מאז חדש , מאוורר יותר.

180 Vantec areo flow

כל זה יוצא 3500 שקל פחות או יותר. וזה בעיקרון מחשב שאני יעשה לו אובר קלוק. ל 2000 מגה הרץ פחות או יותר.

לא יעבור.. ויש לי כאן מארז חדש.. ואיוורור דיי טוב.

<>השני<>

P4 2400mhz 0.13 1250

Radeon 9500 pro 128mb 1250

וכבר עכשיו נשאר לי 1000 שקל ללוח אם + . ככה שזה לא יהיה משהו על רמה..

אז

winbond 256mb 400mhz 450

ועוד .. ב550 שקל פחות או יותר.

אז חשבתי , למה לקנות את האיי אמ די.. אם אחרי כל האובר קלוקיג , המחשב הזה (P4) יהיה יותר מהיר , ויותר יציב.. ובאותו מחיר.

אבל מצד שני , באיי אמ די , הזכרון יהיה יותר טוב , והלוח אם של אפקוס יהיה יותר טוב מכל שאני יצליח להביא ב 550 שקל

ויהיה לי מארז חדש + מאוורר הרבה יותר.. כי עכשיו במארז הזה , אין לי אפילו מאורר אחד.. (אז אפשר לקנות אבל לא נכנס לזה)

בכל מקרה , אני ישמח לקבל הצעות לגבי אחד מהמפרטים... ולגבי טוב ב 550 שקל בשביל הפטניום 4..

ועוד משהו , אין מצב שאני עובד את ה 3500 שקל.. ואין מצב שאני מוותר על הכרטיס מסך הזה.

(וחשוב לציין שאין לי מושג באובר קלוקינג)

תודה אנשים. :hi:

נ.ב : המחירים לקוחים מאתר

www.pchardware.co.il

שמשם אני יקנה אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממליץ לוותר על האוברקלוק ולקנות מערכת בכל זאת.

תיקח AXP 2100 T-BERD B בערך 700 שקל ואת הקירור שבא איתו. הוא יהיה קר מספיק כי הוא טי ברד.

לוח אם קח לידטק נפורס 2 לא פרו... בערך 650.

זיכרון תיקח שני סטיקים של 2100 (266MHZ( כל אחד 250 בערך. (אתה לא צריך יותר מהיר אם אתה לא עושה בגלל הבאס של המעבד.)

עכשיו נשאר לך בסביבות ה-1600 לכרטיס מסך. אני הייתי קונה R9700 לא פרו.

כמובן בהנחה שהמחשב למשחקים. אם אין לך מושג באוברקלוק לא כדאי לך לעשות בכלל, כמה שזה נשמע מגניב זה די מסובך וסתם מרגיז כל יום נופל המחשב וצריך לפרמט ולהחליף חלקים. המפרט הזה יהיה יותר טוב למשחקים מהשניים שאתה רשמת. אתה יכול לשקול לקחת מעבד 2400+ ורדאון 9500PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בביקורות ה-AXP 2400+ בדיוק כמו באינטל בביצועים ועולה פחות 200 שקל. כדאי לך לקנות את ה- כי הייתה ירידת מחירים רצינית והוא הרבה יותר שווה קניין עכשיו. 256 זיכרון כנראה לא מספיק כיום (לפי אנשי האתר ) אז עדיף לחסוך במעבד ולקנות יותר זיכרון. עדיף כמות מאיכות במקרה הזה. אם החלטת לקנות תקנה 2100. הכי שווה. הם ממש זולים! כמעט כמו ה-SDRAM ולא תרגיש הבדל בינם לבין ה-3200 (בגלל המעבד). בכסף שחסכת פה אתה יכול לקנות כרטיס מסך HIGH END משו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת

HIGH END ?

אני יקח את ה

R9500 pro..

אני חושב שזה יספיק לי..

ולא עדיף 256 שפועל ב 400 מגה הארץ של חברה טובה

מאשר 512 איטיים של חברה לא משהו...

ולמעבד שכרגע הבאת יש 1800-1900 מגה הרץ , אחרי הכל זה הבדל של משהו כמו 500-600 מגה הארץ...

זה יהיה דיי קריטי , אולי לא עכשיו , אבל בעתיד כן.

ורצוי לציין שאני מתגייס עוד שנה , ככה שאין לי טעם לקנות עוד מחשב בשנה הקרובה או לשפר את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו שטויות ! קח שני סטיקים של Winbond במהירות של 333Mhz. אתה בכלל לא תרגיש בהבדל, אז על מה לעזאזל אתה שח? יש לך נסיון בתחום בכלל? לא שלי יש, אבל אני מנסה למנוע ממך לבצע קניה מטופשת. בקשר למעבד- מתוכנן OC? אם כן, קח את הAXP2100+, אך אם לא- קח את הAXP2400+. בשביל מה 8RDA+? אם לא מתוכנן , הוא מאוד, אבל מאוד מיותר.

מארז עם ספק ב350שקלים הנותרים? קח את ה6A19 של Compucase שבאה עם 300Watt HeroIchi.

למה ישמש המחשב? והאם מתוכנן Overclock?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU XP 2400+ Tray CPU

1006.48 ¤ 1

Motherboard Leadtek NForce2-ST K7NCR18D Motherboard (128bit Dual DDR400,AGPx8,5.1 הכל יוצאSound,ATA133,USB 2.0,SCR)

601.12 ¤

Memory -RAM 256MB 2700 Samsung Original Memory

320.5 ¤

Cooler

Video Card ATI Radeon 9500 PRO 128MB DVI Bulk Video Card

1239.84 ¤

שים לב:

1. לא עברתי את התקציב!

2.שמתי מעבד 2400!

3.לוח NFORCE 2 עם dual .

4.שמתי שתי סטיקים של זכרון (לנצל את ה-dual שנותן 15 אחוז הבדל ולא 2-5!)

5. לא וויתרתי על הכרטיס מסך כמו שרצית!

והכל יצא 3488.44!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dual ddr שנותן 15 אחוז הבדל ולא 2-5!

הכוונה היא לתוספת הביצועים שמקנה טכנולוגית הDualDDR ולא כל הChipset, הnForce2 של nVidia. קאפיש? ההוכחות לדבר הן כאן וכאן. רד מכל הקטע של KT400 ו-KT333. שים לב להפרשי הביצועים בין nForce2 Single ל-nForce2 Dual.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , לפי מה שהיה כתוב באתר של תום , הלידטק הם ממש על הפנים...

והוא לא הפסיק להחמיא לאסוס שדיברתי עליו...

וחשוב לי שיהיה טוב מאוד.. זה החלק מבחינתי העיקרי במחשב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי היא לחכות שבוע-שבועיים כי INTEL הורידו מחירים ועכשיו ה 2.4 עולה ב KSP רק 1090 ש"ח, אז מן הסתם זה גם יתעדכן בחנויות האחרות עוד מעט. ואז בכסף שאתה חוסך מזה תוכל לקחת לוח Gigabyte GA-8SQ800 שמבוסס על Sis665 ותומך גם הוא ב Dual Channel ועולה כ 650 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לחכות לירידה במחירים, כי כשהמחירים של מעבדי Intel יורדים, יורדים במקביל מחירים של מעבדי .

הLeadtek על הפנים? תן לי הוכחה אחת. אה כן, שום מוצר מבית לא הוזכר בת'רד זה. אז על מה לעזאזל אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אחי , קבל כאן בבחינות שעשו ללוחות אם.

מתוך 8-10 לוחות של חברות שונות , עשו משהו כמו 10-15 בדיקות

ובכמעט כולם ה

Leadtek

שהבאת לי , בדיוק אותו דגם , סיים מקום אחרון..

והאסוס בכולם הוא זז בין המקום הראשון - לשני. יחד עם הלוח של

MSI

הנה , כנס לכאן

נ.ב : ולפי מה שהבנתי מכאן

גם לאסוס יש את ה

dual .

תקרא תגיד לי אם אני צודק.. אני לא 100% בטוח בזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...