תצוגה של אתרים ברזלוציה טבעית במסך 19 אינץ - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצוגה של אתרים ברזלוציה טבעית במסך 19 אינץ

Pitus

Recommended Posts

שלום לכולם,

השבוע קיבלתי מסך 19 אינץ של חברת NEC בעל פאנל TN, כן אני יודע שהוא שנוא מאוד פה בפורום.

אני עובד ברזלוציה הטבעית שלו ואני רגיל ממסך הCRT 17 אינץ שלי שהוא מציג אתרים ובמיוחד פונטים בגודלם המלא ברזלוציה של 1024 על 768 פיקסלים,

במסך הזה ובכלל בכולם יש את הבעיה הזו שהאתרים הופכים להיות ממש קטנים על המסך ואתה צריך להסתכל בזכוכית מגדלת או פשוט שהעיניים שלך כואבות כעבור מספר דקות.

האם יש דרך כלשהי לשנות את גודל האתרים בצורה שיראו כמו בCRT הטוב והישן?

תודה,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד את הרזולוציה אבל אז החדות תיפגע והמסך יהיה פחות חד - לא מומלץ.

אפשרות נוספת היא לעלות את הDPI כך הגופנים יהיו גדולים יותר.

לא עולה לי משהו נוסף כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן בהגדלת הDPI זה שזה משפיע על האיקונים של חלק מהתוכנות וגורם להיראות ממש לא יפים...

לא בכל האתרים הפונטים גודלים.

דווקא בדבר הזה הCRT שולט אני רואה ואין משהו שמשתווה לו אלה אם יש לכם איזה רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש דרך כלשהי לשנות את גודל האתרים בצורה שיראו כמו בCRT הטוב והישן?

http://www.w3.org/WAI/changedesign.html :o

http://www.microsoft.com/enable/training/windowsvista/webtext.aspx ספציפי לדפדפן שלך.

זה רק לטקסט, אבל זה פותר את הבעיה בצורה טובה. :jump:

עריכה: טעות בקישור-עמוק לאתר של .. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך גורמים אבל לאתרים להופיע בגודלם הרגיל כמו במסכי CRT ולא קטנים כאלה כמו ברזלוציה הטבעית של המסך?

עם איזה גודל מסך ורזולוציה היית משתמש כשאתה לא רגיל ל19'' LCD? אני מניח 17'' עם רזולוציה של CRT 600*800, כן?

כי אם לא אני לא מצליח להבין איך במסך LCD 19'' הגופן קטן עבורך, גודל הפיקסל ב19'' הוא הגדול ביותר במסכים האלו. ואם זה גדול עבורך אני מנסה לתאר איך יהיה לך ב20''.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזה גודל מסך ורזולוציה היית משתמש כשאתה לא רגיל ל19'' LCD? אני מניח 17'' עם רזולוציה של CRT 600*800, כן?

כי אם לא אני לא מצליח להבין איך במסך LCD 19'' הגופן קטן עבורך, גודל הפיקסל ב19'' הוא הגדול ביותר במסכים האלו. ואם זה גדול עבורך אני מנסה לתאר איך יהיה לך ב20''.

אופיר אולי תלמד לקרוא! הבן- אדם כתב שהוא רגיל לעבוד ברזולוציה של 1024x768 ! ובשביל מה לשנות את ה-DPI ? זה לא משנה את גודל הפונט בכל דפי האינטרנט! (אולי בויסטה זה שונה שמעתי משהו כזה...).

פיטוס למה שלא תוריד את הרזולוציה לרזולוציה שאתה רגיל לעבוד בה -1024x768 .ככה אני עובד ורואים מצוין. אם אתה בכל זאת רוצה לעבוד ברזולוציה טבעית אתה יכול לשנות את גודל הפונט בדפי ע"י לחיצה על מקש crtl + גלגלת העכבר. ניתן לעשות דבר דומה בדפדפן פיירפוקס עם לחיצה על מקשי ה + וה - במקום הגלגלת.הקישור שצירף h0e מצויין ומסביר את כל מה שכתבתי ומוסיף עוד טיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר אולי תלמד לקרוא! הבן- אדם כתב שהוא רגיל לעבוד ברזולוציה של 1024x768 ! ובשביל מה לשנות את ה-DPI ? זה לא משנה את גודל הפונט בכל דפי האינטרנט! (אולי בויסטה זה שונה שמעתי משהו כזה...).

פיטוס למה שלא תוריד את הרזולוציה לרזולוציה שאתה רגיל לעבוד בה -1024x768 .ככה אני עובד ורואים מצוין. אם אתה בכל זאת רוצה לעבוד ברזולוציה טבעית אתה יכול לשנות את גודל הפונט בדפי ע"י לחיצה על מקש crtl + גלגלת העכבר. ניתן לעשות דבר דומה בדפדפן פיירפוקס עם לחיצה על מקשי ה + וה - במקום הגלגלת.הקישור שצירף h0e מצויין ומסביר את כל מה שכתבתי ומוסיף עוד טיפים.

פעם שנייה שאני מגיב לאשכול אני לא קורא שוב את כל האשכול, אלא מתייחס רק לשאלה שנשאלת.

שנית, לא רק באינטרנט אפשר להגדלי ע"י ctrl+גלגלת כפיי מעלה/מטה, גם בוורד. אבל זה פותר את הבעיה חלקית ולא מהווה פיתרון מלא.

העלאת הDPI משמעותה הגדלת גודל הגופן והיא עוזרת חלקית .

הורדת הרזולוציה זה מהלך שגוי לטעמי, שכן אתה תאבד את החדות.

מה שנשאר לי לומר לך, תנסה את מה שהחברה אמרו פה אם לא כל מה שנותר לך אולי זה להתרגל למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-IE7 של יש בחירת אחוזי זום שמגדיל לך את כל האתר לכמה שתרצה, זה אמור לעשות את העבודה.

אין לי מושג אם יש משהו כזה ב-IE7 של הוינדוס.

בהצלחה.

לי אין ,אבל אני יכול להוריד ie7...תוכל לפרט איך עושים את זה בויסטה ,אולי יש תהליך מקביל ב xp?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה רצית שזה יגדיל לך פיזית גם את המסך של המחשב?

יש לך את הפסי גלילה של האתר בשביל שתוכל לגשת לאיזור שאתה רוצה לקרוא, בזום יותר גדול.

עריכה: זה עובד גם ב IE7 של ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...