דיסק קשיח, איזה יצרן מומלץ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח, איזה יצרן מומלץ?

ybe

איזה דיסק קשיח מומלץ?  

137 הצבעות

1. 1. איזה דיסק קשיח מומלץ?

• 40 GB 7200 RPM Ericsson IBM
    • Maxtor 40 GB 7200 RPM UATA 133
    • SEAGATE-40 GB 7200 RPM UATA100 BARACUDA
    • Western Digital 40 GB 7200 RPM UATA 100

Recommended Posts

אני מעונין לרכוש דיסק קשיח בנפח של 40G .כמעט כל יום ישנן הודעות בפורום הממליצות או &quotקוטלות&quot את כל הדיסקים הקשיחים הנ&quotל.מכיוון שזה המבחר שממנו חייבים לרכוש ,אז על מה באמת אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם נמליץ על משהו מסוים זה אומר שדוקא את זה אתה חייב לקנות ?

לא יותר עדיף שתקרא ביקורות באתרי חומרה בארץ ובעולם, תקרא את תגובות הגולשים ליד המוצרים באתר של פלונטר וקח בחשבון גם את ההמלצות פה ואז אולי יהיה לך דיסק קשיח טוב ואיכותי.

יש לי את ה- 60GXP 40GB שנקטל בגדול בפורומים לא רק באתר הזה. יש לי את ה- MAXTOR D740X 40GB שקיבל הרבה שבחים בסקירות באתרים בחו"ל. לדעתי ה- יותר טוב מהמקסטור. שקט יותר, מהיר יותר ואפילו הנפח הסופי שלו גדול בג'יגה שלם מהמקסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המקסטור ולדעתי הוא מעולה... גם שקט וגם מהיר...

לדעתי לך עליו. בהצלחה ותתחדש! :)

אם יש לך את המקסטור ואתה כל כך מרוצה ממנו , למה לא כתבת את זה בשאלה שלי על התיקתוקים ? מספיק לי שמישהו אחד יכתוב שהדיסק הזה שקט לחלוטין ותהיה לי סיבה טובה לממש את האחריות ולהחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה ניטחן כבר המון זמן תעשה חיפוש בפורום

זאת הסיבה שהעלתי את הסקר, הנושא נטחן עד דק אבל אין מסקנה ברורה איזה דיסק קשיח עדיף.

לגבי ביקורות באתרי חומרה, אז בדרך כלל הביקורות נכתבות על מוצרים חדשים שלא הצטבר איתם נסיון רחב בשוק כך שלמעשה הביקורות מתיחסות בעיקר לביצועים ופחות לאמינות ותקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המקסטור ולדעתי הוא מעולה... גם שקט וגם מהיר...

לדעתי לך עליו. בהצלחה ותתחדש! :)

אם יש לך את המקסטור ואתה כל כך מרוצה ממנו , למה לא כתבת את זה בשאלה שלי על התיקתוקים ? מספיק לי שמישהו אחד יכתוב שהדיסק הזה שקט לחלוטין ותהיה לי סיבה טובה לממש את האחריות ולהחליף אותו.

סורי אבל לא שמתי לב להודעה שלך על התיקתוקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, הבחירה היא וחבל שאנשים מתווכחים עם זה.

הנה הנימוקים על כל חברה למה לא:

WD: כולם יודעים...... אין צורך להוסיף יותר מידי, אומרים שמביאים דיסקים משומשים שלהם לארץ, אני לא יודע אם זה נכון, אבל הם הוכיחו את עצמם (בארץ) כלא אמינים.

IBM: גם הם הוכיחו את עצמם (לא רק בארץ, בכל העולם) כלא אמינים. זאת אומרת, 50% שהם יעבדו שקט ומהיר וטוב, ו50% שיום אחד אחרי איזה חצי שנה-שנה של שימוש הדיסק יידפק.

מוכן להשתתף בניסוי?!

מוכן להשתתף בניסוי?!

מוכן להשתתף בניסוי?!

מוכן להשתתף בניסוי?!

מוכן להשתתף בניסוי?!

מוכן להשתתף בניסוי?!

(למה לעזזל זה לא יוצא טוב?? מה רע בסקריפט הזה "[si111111ze=14]מוכן להשתתף בניסוי?!") את ה111111 הזה רשמתי כדי שתוכלו לראות את הסקריפט.

MAXTOR: חדשים מידי בתחום הזה, לאחר האיחוד שלהם אי אפשר לדעת מה יצא. הוא עכשיו מקבל ביקורות מעולות כמו ש60GXP קיבל בזמנו, מעולות. רק עוד חצי שנה-שנה נוכל באמת לדעת איזה דיסק הכי טוב: אם מקסטור לא יעשה בעיות, זה מקסטור וסייגייט יהיו המובילים. למי שיהיה את הדיסק הקשיח היותר חדיש (מבחינת תקן, ונפח כל צלחת) יהיה הכי טוב. כיום אי אפשר לדעת, לכן סייגייט (SEAGATE) הכי אמין, אולי לא הכי הכי הכי מהיר אבל הוא עדיין מאוד מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...