אחריות לWD זהירות - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות לWD זהירות

tascam

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עדיין לא משנה את דעתי על דיסק מחודש-משופץ-מתוקן על דיסק כזה , שלטעמי אינו דיסק שיכול לשמש לאכסנת מידע חשוב ורגיש ויכול לשמש אולי כדיסק גיבוי וגם זה לא בטוח...

להכניס דיסק משופץ למחשב זה כמו להשתיל לב של תורם בן 90 מעשן לבחור בן 30....

הדיסק זה לב המחשב מבחינת אכסון אינפורמציה ואינפורמציה זה מהות המחשב.

אגב הדיסק המשופץ היגע מלייף מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תקנו אותי אם אני טועה, לשפץ דיסק עולה עשרות מונים מאשר לתת דיסק חדש. דיסקים חדשים שיוצאים מפס היצור יעלו הרבה הרבה פחות מאשר להתעסק עם שיפוץ משומש. שהתהליך בו ארוך ויקר יותר מאשר חדש אז איפה פה ההגיון?, או האם זה בכלל כלכלי?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זול יותר לחדש הארד דיסק גם בגלל חיסכון בחומרי המעטפת, שהם לא זולים.. ועוד כמה חלקים שניתנים לשימוש חוזר גם אם ההארד דיסק הרוס.

בכל מקרה, אני חושב שדיי הבהרתי את נושא ה"אחריות של X טובה יותר משל Z".. אין דבר כזה, הפוליסה של WD היא החלפה בחדש, במקום - כל זמן שהמוצר מוחלף בתוך כעד-שנה מיום הקניה ולמחודש החל מהשנה השניה והלאה....

זו הפוליסה, כל יבואן\נציג רשמי של WD בארץ פועל לפיה. תחזרו לדף 3 ותקראו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bush_O_RLY.jpg

אז עכשיו אני אבהיר כמה נושאים מבדיקה קצרצרה שערכתי.

כל חברה גדולה שעולה לי בראש כרגע [מלבד מקסטור שאני לא יודע את הפוליסה שלהם] נותנת שנה ראשונה אחריות להחלפה לחדש במקום וכל שנה נוספת למחודש או מעודפים.

קודם כל, זה לגיטימי. מלבד זה - הארד דיסק מחודש הוא למעשה חדש מבפנים, כל מה שקריטי בו מוחלף.

והחברות שאני מדבר עליהן הן:

סיגייט: 5 שנים אחריות

מקסטור: ? שנים אחריות [לא מצאתי פוליסה]

ווסטרן דיגיטל: 3 שנים אחריות

היטאצ'י: 3 שנים אחריות.

כשהפוליסה זהה אצל כולם למיטב ידיעתי, מהבדיקה הקצרה שעשיתי כעת, וודאות הבדיקה היא 90%, אם תרצו 100% - אברר הלאה.

לגביי wd אתה טועה , הרפטורים והדיסקים החדשים בגירסאות re2 נהנים מאחריות בת 5 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי בטלפון עים מחלקת שירות לקוחות של טקטדה ואכן הם מחליפים לחדשים (כולל ווסטרן ומקסטור) לאורך כל תקופת האחריות שלא כמו בלייף שאחרי שנה הם מחליפים למחודש.

מעתה צריך ליבדוק של מי האחריות שקונים דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד טריק שצריך להיזהר ממנו

החלפתי באחריות דיסק 160 של ואחרי שבוע קיבלתי חדש באריזה

לפני ההתקנה בדקתי את הקוד שלו באינטרנט והתברר לי שהיבואן נתן לי דיסק 2 מ"ב במקום 8 מ"ב שהיה לי

החנות החליפה אבל צריך לשים לב מה מקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים היה לי סיפור עם דיסק קשיח שנקנה בארה"ב. הדיסק נהרס ואי אפשר היה לדבר עם החנות, פניתי לווסטרן דיגיטל והם סירבו להחליף לי בטענה שדיסק שנקנה בארה"ב אינו מתאים לתנאים הסביבתיים בישראל.... בולשיט! סתם כסת"ח! לאחר דין ודברים הם הסכימו להחליף לי את הדיסק, הייתי צריך לשלוח אותו לסניף של ווסטרן דיגיטל בגרמניה והם אמרו שישלחו לי אחד חדש, עבר חודש והם לא חוזרים אלי, פניתי אליהם והם אישרו שקיבלו את הדיסק והם אמרו שהם לא צריכים לשלוח לי חליפי- הם הפנו אותי לחברת לייף מחשבים, בטענה שהם הפנו אליהם את הטיפול, לאחר שיחה עם לייף מחשבים הם טענו שלא ידעו בכלל על הנושא, הראיתי להם את טופס בקשת התיקון שקיבלתי במייל, אז הם נאותו להחליף לי את הדיסק, לא היה להם הנפח המקורי אז הם החליפו לי לאחד גדול יותר (המקורי היה 30 ג"ב החליפו לי ל 40 ג"ב, שניהם 5400 סל"ד) הם נתנו לי דיסק מחודש! עבדתי איתו חודש ואז הוא קרס, חזרתי אליהם החליפו לי לעוד אחד מחודש, גם הוא קרס, חזרתי אליהם שוב ואז הם נאותו לתת לי דיסק חדש. הדיסק החדש היה 40 ג"ב 7200 סל"ד ועבד אצלי שנתיים עד שעבר למישהו אחר ואצלו הוא עובד עד עצם היום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...