אחריות לWD זהירות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות לWD זהירות

tascam

Recommended Posts

לאחרונה שלחתי ליבואן דיסק בן 3 חודשים בלבד מדגם 250KS ובמקומו היתקבל דיסק שכתוב עליו בקטן R ECERTIFIEDכלומר מחודש....

הדיסק המחודש הרעיש ומת אחרי שבועיים....

WDהיבואנים מזלזלים בלקוחות ומחליפים להם לדיסקים מחודשים ולא חדשים גם אים מדובר בדיסק בן 3 חודשים בלבד ולוקחים לעצמם את הדיסקים החדשים.

לעולם לא אקנה יותר WD ביגלל שיטת השירות המוזרה דיסק קשיח זה רכיב רגיש מידי שמכיל חומר ונתונים חשובים מיכדי מכדי להיות מוצר מחודש !

אני עובר ל וממליץ לכולם לבדוק מה הם מקבלים לאחר החלפה באחריות המילה R ECERTIFIED

ממש כתובה בקטן מעל שם המודל בצד ימין.

אך אפשר ליסמוך על דיסק מתוקן שכבר היה אצל לקוח אחר וקרס ? מדובר בדיסק המאכסן נתונים מיסמכים וחומר ולא בלוח אם או מעבד !

:nono: :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדיסק היה ארוז בשקית כמו חדש המילה RECRTIFIED מופיע מעל הדגם מצד ימין במדבקה המקורית של הדיסק באפן מאוד לא בולט והכי מוזר תאריך הייצור 5 יולי 2007 כאילו חדש אבל זה כניראה תאריך החידוש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מהיבואן שמדיניות WD להחליף למחודש אים עברה שנה מתאריך הייצור !

הנושא ניבדק ע"י החנות מול היבואן.

האים אמינות דיסק מחודש שלא ידוע מה עבר עליו שווה לאמינות דיסק חדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום לא לגעת בדיסקים מחודשים.

שימו לב שבישראל יש יבוא מקביל של דיסקים, חלקם בגרסת OEM שאינם מגובים באחריות של WD אלא של החברה שמרכיבה את המחשב כמו DELL, HP וכיו"ב.

ישנם גם מעט יבואנים וחנויות שמרכיבות מחשבים זולים (ואני לא נוקב בשמות עקב סיבות מובנות) שמוכרים מחשבים חדשים עם חלקים שחלקם מחודשים או OEM.

אז ההצעה שלי היא לשלם עוד 15% במחיר עבור דיסק מהיבואן החוקי, ושקט נפשי, הרי אחרי הכל - המידע על הדיסק וההתעסקות עם דיסק דפוק לא שווה את הרווח של כמה עשרות שקלים.

לגביך, יש לWD אתר שבו הם מאפשרים לראות מה ההסטוריה של הדיסק והאחריות עליו:

http://websupport.wdc.com/websupport/clearexp_scripts/warrantystart.asp?lang=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה מציע (בקשר ל 15%נוספים), לקנות דיסק קשיח מחנות בגרסה OEM? או האם התכוונת למשהו אחר?

האם יש דרך לקנות דיסק קשיח ולהבטיח לעצמך שאם הדיסק ייכשל במסגרת האחריות (למשל אחרי שנתיים מתוך שלוש שנות האחריות של דיסק WD), תקבל דיסק קשיח חדש, ולא מחודש?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה יודע אילו?

האם יהיה הגיוני לראות מאיזה יבואן חנות מסויימת קונה את הדיסקים הקשיחים, ולפי זה לקנות בחנות, בידיעה שתקבל אחד חדש במקרה שהארד דיסק יפסיק לעבוד במחסגרת האחריות, במקום מחודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...