Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3: Kane's Wrath הוכרז!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ככה אני עושה - ותתפלא, ברגע שאתה מוצא טקטיקה יעילה נגד כוח מסויים, המחשב הרי אידיוט, הוא לא ילמד להתמודד מולה, אתה תנצח די בקלות ;)

אין טקטיקה יעילה נגד החלליות האלה תאמין לי! הטקטיקה היחידה זה חומה של 5 שחבות של נ"מ + איזה 20 AVATAR שעומדים בשורה אבל עדיין לחללית יש יותר טווח.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שכן.

תוציא קבוצה של פיטבולים.

ורק שתדע, נ"מ (AA) הם די חסרי תועלת ::)

-----

אבל היי, אני מדבר על משחק נגד אדם באינטרנט ולא סתם נגד מחשב חלש :-X

המחשב הוא אידיוט ומשחק בעיקר על 2 טקטיקות (לא שיחקתי כמה חודשים אני לא זוכר ת'שמות xD ) - סטימרולר ועוד משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע לשחק נגד חלשים? :-X

+

אם הם כל כך חלשים איך זה שאתה לא עוצר את החלליות שלהם? :smile1:

אממממממ

*לחש* אני לא משחק בC&C אבל אני יודע שיש אדיוטים באינטרנט מנסיון במשחקים אחרים *לחש*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא :-\

מאז שWESTWOOD נקנתה ע"י EA המשחקים שלה נהיו הרבההה יותר גרועים ובגלל כל הגרפיקה ה"מודרנית" הזאת הרסה את הכל (לפחות בשבילי) וRA2 היה THE BEST...

לא נראה לי שהתוספת תשפר כל כך את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא :-\

מאז שWESTWOOD נקנתה ע"י EA המשחקים שלה נהיו הרבההה יותר גרועים ובגלל כל הגרפיקה ה"מודרנית" הזאת הרסה את הכל (לפחות בשבילי) וRA2 היה THE BEST...

לא נראה לי שהתוספת תשפר כל כך את המשחק

רק עכשיו שוב סיימתי את RA2 וYR, ולמרות הגרפיקה הדו מימדית המשחק הזה מאוד מאוד מהנה והוא הרבה רמות מעל הCNC3, לעומתו CNC3 נראה ככישלון נחרץ במשחקיות אני לא יודע אם זה רק אני אבל מYR קשה מאוד להתשעמם וזה כל כך כיף.

WESTWOOD לפי טעמי הייתה החברה הטובה ביותר לאסטרטגיה, כל משחק שיצא להם היה משובח!!! וEA רק הרגו אותם וניתן לומר שגם הרגו חלק גדול מCNC, כי הם בחיים לא יוציאו משחק טוב כמו שWESTWOOD עשתה בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YR

היה המשחק הכי טוב והאחרון הטוב של משחקי CNC :(

הוא היה יותר טוב מ RA2 בגלל הרזולוציה הגבוהה יותר, הקולות השונים שהוסיפו לכל יחידה (שיפור גדול!) ההומור המצוין שהוסיפו בלי פחד("ארני פרנקנפארטר", "פלינט ווסטווד"...)

ולכן YR ולא RA2 הוא המשחק הכי טוב שלהם!

אבל אם מסתכלים על משחקיות יחסית לזמן שלה אז אין מה לדבר בכלל RA הראשון יותר טוב מכל משחק אסטרטגייה איי פעם!! , היום קצת קשה לשחק בו כי הוא מאדדדדד ליניארי ולא צריך הרבה מחשבה, אבל RA בהחלט משחק משובח שיש לו מקום אצלי בלב, תמיד!!

ובקשר למי שכתב ש CNC3 לא משחק טוב

גם אני חשבתי שאני מוזר בהתחלה שהמשחק לא הלהיב אותי בכלל, ועוד יותר חשבתי שאני מטורף שהוא קיבל את כל הביקורות המצוינות שלו

אבל אני מסכים איתך מלה במלה, סיימתי את 3 הקמפיינים שיחקתי איזה פעם, פעמיים בסקרימיש וזהו!! אפילו לא שיחקתי אונליין מרוב שהוא לא הדליק אותי, אני אפילו מתלבט אם "לקנות" את ההרחבה כדי לראות מה נשתנה, אבל אני יודע שהוא לא ירים את משחקי CNC על הרגליים שוב!!

אם כבר אולי, ורק אולי אם ילך להם טוב אז יעשו RA3 כמו שצריך וזה יכול להציל את המצב :yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Emperor: Battle For Dune...

גדלתי על המשחק... בין 3 המשחקים היחידים שקניתי בחיים שלי...

אין לו מתחרים. Gameplay כיפי בטירוף, מוסיקה משובחת...

אם הם יוציאו משחק חדש בסדרה אני אפילו הולך לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Emperor: Battle For Dune...

גדלתי על המשחק... בין 3 המשחקים היחידים שקניתי בחיים שלי...

אין לו מתחרים. Gameplay כיפי בטירוף, מוסיקה משובחת...

אם הם יוציאו משחק חדש בסדרה אני אפילו הולך לקנות אותו.

אמת לאמיתה!!!!! המוזיקה כל כך מתאימה לכל בית, אני מתחיל תמשחק מחדש השבוע עברתי כבר עם HARKONNEN תמשחק, יש להם ממש איטית כבדה שממש מתאימה להם ליחידות, הייחודיות של כל בית מתבטאת בצורה מעולה, ללא ספק אחד מהמשחקים הטובים ביותר שלא זכו להרבה צומת לב בגלל ההצלחה העצומה של רד אלרט 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...