אוברקלוק למחשבים שלי בבית - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק למחשבים שלי בבית

DJO

Recommended Posts

תודה :>

1) בסלרון 500 יש אפשרות לשלושה מצבי מהירות אפיק. 66,75,83. בהתחלה זה היה על 66 העליתי ל 75, הכל עבד אבל שהעליתי ל 83 המסך לא נדלק ונאצלתי לעשות Clear CMOS. בפנטיום 2 350 העליתי את מהירות האפיק ל 112 וזה עבד אבל שאני מנסה להעלות לרמה הבאה, 133 לא עולה. אז השאלה שלי היא האם אפשר איכשהו כן לאפשר לבאס לעלות למהירויות כאלה? אולי ע"י נתינת עוד זרם למעבד/לוח? לא מבין בזה, איפה עושים את זה?

2) 100 בכל זאת זה חצי מפנטיום 200.... בקשר לווינדוס קודם כל 95 ירוץ יותר מהר נכון?

3) יש לי מסך Smile 17inch.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום!!!!!!!!

מעבד הוא רכיב דיגידטלי שעובד בשיטה בינארית!!!

1 זה 5 וולט ו 0 זה 0 וולט לצורך העניין!

ולכן אם תיתן לו יותר ממה שהוא צריך הוא תחרפן!!!!! הוא לא ידע מה זה 0 ומה זה 1

נופלת פה טעות ידידי. סיליקון הוא מוליך למחצה ו 0 הוא לא 0 VOLT אלא 0.3 VOLT כל מתח מעל 0.3 הוא מוליך! גם 100V כאמור הבעיה היחידה היא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר, אם אני שם את התצוגה על 256 צבעים המחשב הישן של אבא שלי ירוץ יותר חלק מאשר 16 או 32ביט?

ומה עם wallpaper? אם אני אבטל את זה אז גם יהיה יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר, אם אני שם את התצוגה על 256 צבעים המחשב הישן של אבא שלי ירוץ יותר חלק מאשר 16 או 32ביט?

ומה עם wallpaper? אם אני אבטל את זה אז גם יהיה יותר טוב?

זה ירוץ יותר מהר על 256 אבל ממש לא מומלץ זה נראה ממש רע.

בנוגע ל wallpaper , אם יש לך בעיה של אז זה יעזור... אם יש לך הרבה , זה כמעט לא ישפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ומה בקשר לזה:

?

) בסלרון 500 יש אפשרות לשלושה מצבי מהירות אפיק. 66,75,83. בהתחלה זה היה על 66 העליתי ל 75, הכל עבד אבל שהעליתי ל 83 המסך לא נדלק ונאצלתי לעשות Clear CMOS. בפנטיום 2 350 העליתי את מהירות האפיק ל 112 וזה עבד אבל שאני מנסה להעלות לרמה הבאה, 133 לא עולה. אז השאלה שלי היא האם אפשר איכשהו כן לאפשר לבאס לעלות למהירויות כאלה? אולי ע"י נתינת עוד זרם למעבד/לוח? לא מבין בזה, איפה עושים את זה?

2) 100 בכל זאת זה חצי מפנטיום 200.... בקשר לווינדוס קודם כל 95 ירוץ יותר מהר נכון?

3) יש לי מסך Smile 17inch.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בנוגע לסלרון , יש לך קצת בעיה, כי ב 83 MZH ה PCI עובד במהירות של 83/2=41.5 (מחלק של 2) שזה הרבה יותר מעל מה שהוא אמור לעבוד (33) ולכן כנראה אחד מכרטיסי ה PCI לא עומד בעומס והמחשב לא עובד. גם 75 זה לא רע, אבל תנסה אולי 100 (אם יש לך את האופציה) ואז תשים מחלק של 3 ל PCI ואז הוא יעבוד ב 33 ולא תהיה לך בעיה אם המעבד יחזיק את המהירות (757).

* בנוגע ל 350, אין לך אף מהירות בין 112 ל 133 ?? אם כן, אז אין לך הרבה מה לעשות, תנסה לתת קצת יותר מתח למעבד ולקוות שהוא יעבוד (דרך ה או ע"י ג'ימפור הלוח) , אתה גם יכול לצרכי בדיקה, לפתוח את המארז ולכוון על הלוח אם איזה מאוורר 15" גדול, לראות האם זה עוזר ליציבות. אם כן, אז תשיג קירור יותר טוב למעבד + לוח אם (הדבר נכון גם לגבי הסלרון 500).

2) לפנטיום 100 הייתי שם 98SE. לי היה את זה על ה 133 שלי. בכל אופן, ניסית לעשות לו ל133 או 166 אני חושב שתצליח לפחות 133. (ע"י שינוי המכפלה מ 1.5 ל 2 או 2.5)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) למחשב של אחי אין אופצייה של 100 לצערי... שאני אנסה להוציא כרטיסים לבדוק מה הכרטסי הבעייתי? (המסך לא נדלק שזה על 83, אולי זה הכרטיס מסך?)

2) במחשב שלי ה 350 הקפיצה היא מ 112 ל 133 ולא נראה לי שצריכה להיות בעיית .. אני אנסה לתת יותר כוח למעבד, זה מוסבר במניואל של הלוח?

3) זה לא מופיע בביוס ואין יל את החוברת אז אני לא יודע איך לגמפר את זה אם אני יכול בכלל..

:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...