אוברקלוק למחשבים שלי בבית - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק למחשבים שלי בבית

DJO

Recommended Posts

בגלל המריבה בין אטלון לדיאבלו אז שכחו לענות על השאלות שלי.......

1) שורה תחתונה, בפנטיום 350 שלי ובסלרון 500 של אחי יש לי סיכוי לעשות יותר OC מאשר הצלחתי? אולי על ידי נתינת יותר זרם ללוח או למעבד (אין לי מושג בחיים לא התעסקתי עם זה..)

2) בקשר לפנטיום 1 נדמה לי שאני אוותר על האוברקלוק, אני רוצה להתקין לו ווינדוס 95 ואופיס 97 זה ירוץ הרבה יותר טוב מווינדוס 98 ואופיס 2000 נכון?

3) בקשר לצורב בסדר. מה עם המסך שלי? אני לא מצליח למצוא בשבילו מדוייקים אלא לדגם דומה, שווה לי להשאיר אותו על דיפולט או להשתמש בדומה? ואת הקצב רענון להשאיר על default או optimal?

תודה מראש.

וד"א אטלון באמת אם כל כך רע לך פה אז תעזוב אני אישית כבר נגעל מההתנשאות הזאת שלך והירידות שלך על כולם. נכון, אתה אחד מהאנשים שהכי עוזרים כאן בפורום ויש לך ידע באמת מרשים אבל זה לא שווה את היחס המגעיל שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה יכול לנסות להעלות את המתח (קצת!), אבל קח בחשבון שזה אומר להשיג יותר רציני, כי יהיה הרבה יותר חום כשתעלה למהירויות גבוהות עד כדי כך (יחסית למהירות המקורית)

2. כן, אבל זה יתקע אותך בעבר..

3. בחיים אל תשאר ב-default, זה (כמעט?) תמיד 60Hz. תשתמש בדרייברים לדגם הדומה, זה לא צריך להפריע. (רק תוודא שאם זה דגם "חזק" יותר, אתה לא תכריח את המסך שלך לעבוד בקצבי רענון שהוא לא מסוגל לעבוד בהם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה יכול לנסות להעלות את המתח (קצת!), אבל קח בחשבון שזה אומר להשיג קירור יותר רציני, כי יהיה הרבה יותר חום כשתעלה למהירויות גבוהות עד כדי כך (יחסית למהירות המקורית)

אוי אוי אוי אינקודר אתה כזה שוקיסט! מה הזהירות הזאת? צריך לתת די המון! (המון!) זרם למעבד כדי באמת לגרום לו נזק... אני אפילו לא בטוח אם יש הרבה לוחות אם ישכולים להגיע לוולטאז כ"כ גבוהה מבחינת ה (בטח Aopen הפריקיים). ולא צריך להשיג רציני ולא נעליים ברוב המקרים... רוב הזמן תגיע ללימיט של המעבד לפני שתצטרך משהו חזק יותר מוולקנו 6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - צריך המון המון וואלטז כדי לגרום נזק למעבד...וזה נדיר ביותר.

המון???????

אתה יודע באיזה מתח עובדים בדרך כלל רכיבים אלקטרונים??? בערך 5 וולט

המעבד עובד על הרבה פחות! והוא מתוכנן על מתח מסויים אם תתן לו הרבה יותר אתה תשרוף אותו!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ביחס למעבדים הכמות וולטאז שתצטרך לתת למעבד על מנת לפגוע בו היא גבוהה מאוד ביחס לוואלטז המקורי שהוא עובד בו (אתה יכול להגיע ל 30-50% יותר מוולטאז המקורי לפעמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - צריך המון המון וואלטז כדי לגרום נזק למעבד...וזה נדיר ביותר.

המון???????

אתה יודע באיזה מתח עובדים בדרך כלל רכיבים אלקטרונים??? בערך 5 וולט

המעבד עובד על הרבה פחות! והוא מתוכנן על מתח מסויים אם תתן לו הרבה יותר אתה תשרוף אותו!!!!!

הכל עניין של מתאים אתה יכול להגדיל את המתח פי 5 אפילו אם יש לך דרך להפטר מכל האנרגיה שתיווצר.

אבל זה רק ברמת העקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון... מעבד הוא יצור עדין ועם תתן לו פי שתיים יותר ממה שהוא אמור לקבל אתה תהרוס אותו... הוא לא יכול לעמוד במת.

הוא עדין בגלל החום הנוצר הבעיה היחידה של מעגל אלקטרוני במתח משתנה היא הטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום!!!!!!!!

מעבד הוא רכיב דיגידטלי שעובד בשיטה בינארית!!!

1 זה 5 וולט ו 0 זה 0 וולט לצורך העניין!

ולכן אם תיתן לו יותר ממה שהוא צריך הוא תחרפן!!!!! הוא לא ידע מה זה 0 ומה זה 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל המריבה בין אטלון לדיאבלו אז שכחו לענות על השאלות שלי.......

1) שורה תחתונה, בפנטיום 350 שלי ובסלרון 500 של אחי יש לי סיכוי לעשות יותר OC מאשר הצלחתי? אולי על ידי נתינת יותר זרם ללוח או למעבד (אין לי מושג בחיים לא התעסקתי עם זה..)

2) בקשר לפנטיום 1 נדמה לי שאני אוותר על האוברקלוק, אני רוצה להתקין לו 95 ואופיס 97 זה ירוץ הרבה יותר טוב מווינדוס 98 ואופיס 2000 נכון?

3) בקשר לצורב בסדר. מה עם המסך שלי? אני לא מצליח למצוא בשבילו מדוייקים אלא לדגם דומה, שווה לי להשאיר אותו על דיפולט או להשתמש בדומה? ואת הקצב רענון להשאיר על default או optimal?

תודה מראש.

וד"א אטלון באמת אם כל כך רע לך פה אז תעזוב אני אישית כבר נגעל מההתנשאות הזאת שלך והירידות שלך על כולם. נכון, אתה אחד מהאנשים שהכי עוזרים כאן בפורום ויש לך ידע באמת מרשים אבל זה לא שווה את היחס המגעיל שלך.

וואלה DJO אין לך מזל, גם עכשיו גוררים את ה ת'רד שלך לכיוונים אחרים...

1) תרשום לכמה הגעת אני לא זוכר מהת'רד הקודם.. ומסיבה כלשהיא ??? אני לא מוצא אותו ;)

2) לי יש פנטיום 1 200 ואני שם עליו 98SE ואופיס 200 וזה רץ פיצוץ (אגב לפני זה זה היה 133 וזה גם רץ לא רע), כמובן שרצוי לא "להעמיס" את ה בעוד כל מיני תוכנות שונות ומשונות ולהשאיר אותו כמה שיותר "נקי".

3) תן את הדגם של המסך, ובכל אופן כדאי לך לנסות את ה "צג הכנס הפעל" או באנגלית "PLUG AND PLAY", אם המסך שלך הוא PNP (וסביר להניח שכן) אז הוא "יודע" לתקשר עם המחשב ולתת לו את הערכים של הרזולוציות והריפרשים האפשריים גם ללא דרייבר.

בנוגע לקצב רענון הכי חשוב זה לא לרדת מה 75 , OPTIMAL זה גם לא כל כך ממולץ כי בדר"כ זה קצה היכולת של המסך/כרטיס מסך ואז רואים טיפה מטושטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...